11
15

Rungtynių teisėjai:

Antradienio vakarą Vilniaus krepšinio I lygoje susitiko „VRM – Vidaus Reikalų Ministerija“ bei „BC Kolegos / Imperialstone.eu“ ekipos.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai netaikliai atakuodamos iš trijų taškų zonos, daug klysdamos bei labai nerezultatyviai - sužaidus pirmąsias penkias minutes priekyje 5:4 buvo šeimininkų “VRM” komanda. Tokį pat žaidimą komandos demonstravo ir likusio ketvirčio metu, kol taiklus Oto Majero tritaškis paskutinę kėlinio sekundę leido jo komandai pirmąsias dešimt žaidimo minučių užbaigti turint vieno taško persvarą (13:12).

Antrojo ketvirčio pradžioje abiem komandoms tarsi atsiveria krepšys – Modestas Gilys tempia savo komandą į priekį trimis taikliais tritaškiais iš trijų per pirmąsias keturias kėlinio minutes, tačiau fantastiškus atsakus jam dalina Otas Majeras, taip pat pataikydamas net keturis tolimus metimus per tą patį laiką. Po įtemptų penkių antrojo ketvirčio minučių priekyje „VRM“ rezultatu 29:23. Likusio laiko metu M. Gilys toliau tempia savo komanda pataikydamas dar du tolimus metinus, kas padeda jo komandai sumažinti atsilikimą ir į ilgąją pertrauką išeiti turint vieno taško deficitą (35:34).

Antrąją rungtynių dalį komandos  pradėjo žaisdamos taškas į tašką, kol sužaidus kiek daugiau nei penkias minutes eilinis taiklus M. Gilio tritaškis po ilgos pertraukos išveda savo komandą į priekį vieno taško skirtumu (44:45), tačiau ilgai pranašumo savo pusėje “Kolegoms” pasidžiaugti nepavyksta – jau kitos atakos metu “VRM” persveria rezultatą savo naudai ir dar šiek tiek jį padidinę prieš lemiamą rungtynių ketvirti įgyja trijų taškų pranašumą (53:50).

Pirmąsias šešias paskutiniojo ketvirčio minutes šeimininkams pavyko išlaikyti bent minimalų vieno taško pranašumą tačiau tuomet dvi iš eilės varžovų klaidas realizavę svečiai išlygina rezultatą, o po dar kelių atakų persverią jį savo naudai (65:66). Tačiau po itin įtemptų paskutinių minučių, kurių metu šeimininkai susigrąžina minimalų pranašumą ir kovodami nagais dėl kiekvieno kamuolio sugeba išplėšti itin sunkią, bet pelnytą pergalę rezultatu 72:68.

„BC Kolegos / Imperialstone.eu“ komandos treneris Matas Gimbickis: „Per daug neliūdžiu dėl šio pralaimėjimo, nes pamačiau, kad mano komanda turi potencialo, noro ir užsivedimo laimėti, tiesiog rungtynių gale pritrūko kiek sėkmės bei rotacijos - trūko Luko Praskorio, Mariau Tenikaičio, taip pat gaila, kad Donatas Ratkevičius traumuotas ir negalėjo mums padėti. Žaidžiant su tokia komanda privalai turėti ilgą suoliuką. Bet pasikartosiu, pamačiau, kad mano komanda tikrai gali žaisti su protu bei atsidavimu ir kovoti dėl kiekvieno kamuolio. Tikrai nesureikšminu šio pralaimėjimo, nors ir skaudu, nes kiekviena pergalė mums šiuo metu tikrai reikalinga. Tačiau, jei ir į kitas rungtynes ateisime su tokiu atsidavimu, pergalės tikrai ateis.“

„VRM – Vidaus Reikalų Ministerija“ komandos žaidėjas: Arvydas Dakinevičius: „Manau, kad šiandieninę pergalę nulėmė ne tik puikus Oto Majero pasirodymas, bet ir tai, kad ketvirtojo kėlinio metu pakeitėme gynybą į zoninę, varžovai kiek pasimetė, pavyko išsiveržti keliais taškais į priekį ir išsaugoti tą minimalią persvarą iki rungtynių pabaigos. Pats rezultatas rodo, kad šiandieninės rungtynės buvo labiau gynybinio pobūdžio. Taip pat visa komanda labai stengėsi, norėjo laimėti, ačiū jiems už kovą ir sveikinu su pergale.“