Sudervė TEAM
Sudervė TEAM

2015-2016m.: VKL EKO Lyga - 11 vieta.

                        VKL Taurė - 1 kvalifikacinis etapas.

Treneris: Grzegož Jasinskij.

 

# Žaidėjas Gimimo data Pozicija Ūgis Svoris
František Subatovič
1986-06-11 2 189cm 79kg
Javgenij Denisov
1990-02-19 2 182cm 75kg
Tomas Matulevičius
1994-04-19 3 - 4 189cm 95kg
Meirūnas Sutkus
1989-06-07 5 195cm 107kg
7 Jonas Staniulis
1988-01-10 1 179cm 78kg
9 Artur Žuravliovas
1989-10-28 2 - 3 188cm 77kg
13 Darius Polonskij
1992-08-04 4 - 5 195cm 107kg
15 Valdemar Suduika
1992-04-01 4 - 5 195cm 95kg
17 Aleksandr Lipnevič
1990-12-07 2 - 3 185cm 100kg
18 Eduard Michalkevič
1992-10-18 1 170cm 84kg
21 Kšištof Subatovič
1989-06-29 3 188cm 85kg
22 Eryk Bakšanski
1996-11-23 3 184cm 85kg
25 Arnold Dacevič
1993-08-22 5 - 4 194cm 88kg
27 Grzegož Jasinskij
1991-05-27 3 - 4 184cm 90kg
29 Tadeuš Sadovski
1992-08-29 1 - 2 179cm 70kg
47 Zbignev Dubovski
1992-01-01 2 - 3 184cm 77kg

DSKS “Žalgiris“ taurė

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Jonas Staniulis 2 24:59 7/15
46,67%
3/12
25,00%
2/2
100,00%
1,5 2,0 3,5 3,5 1,5 1,0 0,0 0,5 1,5 0,0 -23,5 12,5 11,5
Meirūnas Sutkus 1 17:25 8/12
66,67%
1/4
25,00%
0/0
4,0 2,0 6,0 0,0 1,0 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 -18,0 19,0 19,0
Grzegož Jasinskij 2 21:06 5/14
35,71%
1/1
100,00%
0/0
1,5 2,5 4,0 1,0 1,0 0,5 0,0 0,5 0,0 0,0 -26,0 6,5 6,0
Darius Polonskij 1 16:23 4/7
57,14%
2/7
28,57%
0/0
3,0 2,0 5,0 0,0 0,0 1,0 0,0 1,0 0,0 0,0 -9,0 14,0 11,0
Zbignev Dubovski 1 34:20 3/5
60,00%
1/2
50,00%
1/2
50,00%
0,0 1,0 1,0 2,0 0,0 0,0 0,0 1,0 2,0 0,0 -31,0 10,0 10,0
Tadeuš Sadovski 2 19:46 4/8
50,00%
3/7
42,86%
0/0
0,5 2,0 2,5 1,0 3,0 0,5 0,0 2,0 0,5 0,0 -20,5 8,5 4,0
Valdemar Suduika 2 19:35 5/15
33,33%
0/0
0/0
3,0 1,0 4,0 1,5 1,0 0,5 0,0 1,5 0,5 0,0 -27,5 5,0 4,0
Eryk Bakšanski 1 16:35 2/4
50,00%
0/2
0,00%
0/0
3,0 3,0 6,0 3,0 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 -20,0 4,0 8,0
Arnold Dacevič 2 21:25 2/9
22,22%
0/2
0,00%
0/0
1,0 4,5 5,5 0,5 2,0 2,0 0,0 2,0 0,0 0,0 -29,0 2,0 1,5
Artur Žuravliovas 2 24:25 2/10
20,00%
2/5
40,00%
0/0
0,5 1,5 2,0 1,5 2,0 0,5 0,0 1,5 0,5 0,0 -28,5 5,0 0,5
Aleksandr Lipnevič 1 24:47 2/3
66,67%
1/8
12,50%
0/0
0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 -24,0 7,0 -1,0
Eduard Michalkevič 2 09:28 0/1
0,00%
0/3
0,00%
0/0
0,0 0,0 0,0 1,0 2,0 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 -11,5 0,0 -2,0
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Sudervė TEAM 2 44/103
42,72%
14/53
26,42%
3/4
75,00%
13,0 17,5 30,5 12,5 13,5 7,5 0,0 9,0 4,0 0,0 66,5 49,0

EKO lyga

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Darius Polonskij 15 28:27 68/146
46,58%
20/75
26,67%
25/37
67,57%
5,0 6,3 11,3 1,2 2,1 2,0 1,7 2,9 2,1 0,1 8,9 14,7 18,3
Meirūnas Sutkus 18 23:31 66/120
55,00%
10/40
25,00%
24/56
42,86%
2,7 6,4 9,1 0,8 1,6 1,8 0,4 3,1 2,4 0,1 9,9 10,3 13,8
Aleksandr Lipnevič 18 24:41 73/164
44,51%
39/137
28,47%
38/64
59,38%
1,2 4,7 5,9 2,8 4,9 3,1 0,0 1,4 3,1 0,0 5,3 16,8 13,3
Zbignev Dubovski 20 25:23 60/131
45,80%
26/73
35,62%
28/39
71,79%
1,2 2,9 4,0 4,0 3,2 1,5 0,1 2,1 2,2 0,0 5,5 11,3 11,3
Jonas Staniulis 17 18:05 45/91
49,45%
11/59
18,64%
40/62
64,52%
0,8 2,1 2,9 2,6 2,2 1,1 0,1 0,9 3,1 0,1 0,5 9,6 9,5
Arnold Dacevič 15 18:22 31/81
38,27%
2/9
22,22%
16/24
66,67%
2,5 3,9 6,4 0,7 1,2 0,7 0,7 2,1 1,1 0,0 3,9 5,6 7,6
Artur Žuravliovas 19 15:19 29/79
36,71%
10/44
22,73%
4/8
50,00%
1,5 2,6 4,1 1,5 1,1 1,9 0,0 1,9 0,4 0,0 6,9 4,8 5,1
Grzegož Jasinskij 20 14:03 41/85
48,24%
2/29
6,90%
8/25
32,00%
1,5 1,0 2,5 0,4 0,8 0,7 0,1 1,0 0,7 0,0 2,2 4,8 3,0
Kšištof Subatovič 10 13:24 11/28
39,29%
0/4
0,00%
4/14
28,57%
1,0 1,8 2,8 1,1 0,9 0,6 0,0 1,0 1,2 0,0 0,8 2,6 3,3
Valdemar Suduika 18 15:18 20/61
32,79%
0/2
0,00%
4/4
100,00%
0,8 2,1 2,9 0,7 0,7 0,5 0,3 2,3 0,3 0,0 1,4 2,4 1,8
Eryk Bakšanski 13 10:51 14/25
56,00%
1/14
7,14%
4/11
36,36%
0,6 0,4 1,0 1,4 0,5 0,8 0,0 1,1 0,5 0,0 5,5 2,7 2,4
Tadeuš Sadovski 18 09:35 5/24
20,83%
5/19
26,32%
2/2
100,00%
0,8 0,7 1,5 0,7 0,6 0,5 0,0 1,1 0,2 0,0 0,4 1,5 0,9
Eduard Michalkevič 9 13:09 5/13
38,46%
2/18
11,11%
1/2
50,00%
0,1 0,8 0,9 0,7 0,9 0,7 0,0 0,8 0,4 0,0 4,9 1,9 0,1
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Sudervė TEAM 20 468/1048
44,66%
128/523
24,47%
198/348
56,90%
16,3 29,8 46,1 15,8 17,6 13,3 2,7 18,1 14,8 0,2 76,0 76,7

VKL - OPK Pavasario čempionatas

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Arnold Dacevič 6 32:59 19/47
40,43%
1/3
33,33%
4/7
57,14%
2,3 7,3 9,7 1,0 2,0 1,2 0,8 2,0 2,3 0,0 7,7 7,5 13,0
Zbignev Dubovski 7 31:13 19/52
36,54%
12/37
32,43%
13/24
54,17%
1,6 3,1 4,7 4,4 4,4 1,4 0,3 1,1 2,7 0,0 2,7 12,4 10,6
Grzegož Jasinskij 7 18:15 22/34
64,71%
6/25
24,00%
3/12
25,00%
1,7 1,7 3,4 1,0 0,9 0,9 0,3 2,1 1,3 0,1 3,1 9,3 7,4
Kšištof Subatovič 7 23:07 12/28
42,86%
1/2
50,00%
4/18
22,22%
2,0 4,3 6,3 0,7 1,6 0,9 0,1 1,4 2,4 0,0 5,4 4,4 7,4
Artur Žuravliovas 7 19:12 12/34
35,29%
2/25
8,00%
3/8
37,50%
2,3 3,9 6,1 2,1 1,7 3,0 0,0 3,1 1,0 0,0 2,6 4,7 5,0
Javgenij Denisov 4 22:16 13/22
59,09%
5/16
31,25%
0/1
0,00%
1,8 1,8 3,5 0,8 2,3 1,5 0,5 2,3 0,5 0,0 - 10,3 7,3
Tomas Matulevičius 7 16:46 6/25
24,00%
4/23
17,39%
5/15
33,33%
1,9 2,9 4,7 1,3 2,0 1,1 0,1 2,4 1,9 0,0 2,3 4,1 2,0
Eryk Bakšanski 6 11:44 2/13
15,38%
2/7
28,57%
0/2
0,00%
1,3 2,2 3,5 0,7 1,2 0,5 0,0 2,2 0,5 0,0 - 1,7 0,5
Eduard Michalkevič 5 07:59 0/3
0,00%
3/7
42,86%
0/0
0,4 0,6 1,0 0,2 1,0 0,2 0,0 1,4 0,0 0,0 -2,4 1,8 -0,6
Tadeuš Sadovski 7 13:25 6/27
22,22%
1/16
6,25%
0/5
0,00%
1,3 1,4 2,7 0,9 0,7 0,6 0,0 1,3 0,6 0,0 1,1 2,1 -1,0
Valdemar Suduika 6 24:45 6/37
16,22%
1/2
50,00%
2/6
33,33%
0,8 2,2 3,0 0,3 0,8 0,8 0,3 2,7 0,3 0,0 0,8 2,8 -1,8
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Sudervė TEAM 7 117/322
36,34%
38/163
23,31%
34/98
34,69%
15,9 28,7 44,6 12,7 16,7 11,0 2,1 19,7 12,9 0,1 54,6 45,1

VKL taurė

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Zbignev Dubovski 1 40:00 4/11
36,36%
5/12
41,67%
2/6
33,33%
4,0 7,0 11,0 6,0 2,0 3,0 1,0 4,0 3,0 0,0 -15,0 25,0 25,0
Kšištof Subatovič 1 29:37 3/10
30,00%
0/2
0,00%
1/4
25,00%
3,0 8,0 11,0 0,0 0,0 2,0 0,0 1,0 3,0 0,0 -15,0 7,0 10,0
Meirūnas Sutkus 1 38:21 5/15
33,33%
0/2
0,00%
0/0
6,0 4,0 10,0 0,0 1,0 1,0 0,0 3,0 2,0 0,0 -11,0 10,0 7,0
Grzegož Jasinskij 1 30:16 4/8
50,00%
0/4
0,00%
2/3
66,67%
3,0 2,0 5,0 2,0 3,0 1,0 0,0 1,0 2,0 0,0 1,0 10,0 7,0
Eduard Michalkevič 1 17:17 0/1
0,00%
1/4
25,00%
0/0
1,0 1,0 2,0 1,0 0,0 0,0 0,0 3,0 0,0 0,0 -18,0 3,0 -1,0
Jonas Staniulis 1 15:09 1/4
25,00%
0/3
0,00%
1/3
33,33%
0,0 1,0 1,0 0,0 1,0 1,0 0,0 3,0 3,0 2,0 -14,0 3,0 -4,0
Tadeuš Sadovski 1 29:20 1/7
14,29%
0/2
0,00%
0/0
1,0 2,0 3,0 0,0 2,0 0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 -3,0 2,0 -7,0
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Sudervė TEAM 1 18/56
32,14%
6/29
20,69%
6/16
37,50%
18,0 25,0 43,0 9,0 9,0 8,0 1,0 17,0 13,0 2,0 60,0 37,0

VKL Vasaros Lyga

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Meirūnas Sutkus 5 26:05 23/48
47,92%
4/9
44,44%
10/20
50,00%
4,4 6,4 10,8 0,4 1,6 1,4 0,6 2,4 3,2 0,0 13,6 13,6 18,0
Aleksandr Lipnevič 7 23:22 28/61
45,90%
8/33
24,24%
18/38
47,37%
1,0 3,6 4,6 1,6 3,4 1,9 0,1 1,1 3,7 0,0 7,6 14,0 10,1
Zbignev Dubovski 7 22:28 13/23
56,52%
5/18
27,78%
7/11
63,64%
1,1 4,0 5,1 4,3 3,9 1,1 0,0 1,4 1,1 0,0 7,7 6,9 9,4
Jonas Staniulis 7 16:11 14/30
46,67%
3/22
13,64%
8/14
57,14%
1,1 1,3 2,4 3,6 1,7 2,3 0,0 1,1 2,1 0,3 8,6 6,4 8,1
František Subatovič 4 21:41 15/25
60,00%
4/16
25,00%
5/7
71,43%
1,3 3,8 5,0 3,8 1,8 2,5 0,0 3,0 1,5 0,0 8,5 11,8 13,8
Arnold Dacevič 6 20:41 16/26
61,54%
3/7
42,86%
6/11
54,55%
2,7 3,0 5,7 0,3 2,0 0,8 0,3 2,3 1,5 0,0 10,5 7,8 9,0
Grzegož Jasinskij 7 19:15 28/59
47,46%
1/13
7,69%
2/13
15,38%
1,9 2,4 4,3 1,1 0,9 1,6 0,0 1,9 1,4 0,0 8,1 8,7 6,7
Darius Polonskij 5 19:46 10/29
34,48%
4/15
26,67%
1/4
25,00%
3,0 4,0 7,0 0,6 1,6 1,6 0,8 2,4 0,8 0,0 4,0 6,6 6,8
Artur Žuravliovas 7 17:11 6/19
31,58%
4/21
19,05%
1/1
100,00%
1,1 2,7 3,9 0,9 1,7 1,7 0,0 2,3 0,4 0,0 9,0 3,6 2,1
Eduard Michalkevič 3 13:09 5/8
62,50%
2/7
28,57%
0/2
0,00%
0,3 0,7 1,0 0,3 1,0 1,3 0,0 1,0 0,3 0,0 6,7 5,3 3,0
Valdemar Suduika 6 20:04 6/29
20,69%
1/5
20,00%
1/1
100,00%
2,0 3,7 5,7 0,3 1,8 0,7 0,3 2,5 0,3 0,0 4,3 2,7 1,2
Tomas Matulevičius 1 14:26 1/3
33,33%
0/1
0,00%
2/2
100,00%
1,0 2,0 3,0 0,0 0,0 1,0 0,0 3,0 2,0 0,0 -14,0 4,0 4,0
Tadeuš Sadovski 6 16:01 3/15
20,00%
1/13
7,69%
0/0
2,0 1,0 3,0 1,3 2,0 0,5 0,0 1,5 0,2 0,2 2,7 1,5 -1,0
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Sudervė TEAM 7 168/375
44,80%
40/180
22,22%
61/124
49,19%
18,3 30,7 49,0 16,1 20,3 14,6 1,7 19,3 14,7 0,4 73,9 71,9
GP Žaidė rungtynių
2PT Dvitaškiai (pataikyta/mesta)
3PT Tritaškiai (pataikyta/mesta)
BM Baudų metimai (pataikyta/mesta)
OR Atkovota kamuolių puolime
DR Atkovota kamuolių ginyboj
TR Viso atkovuota kamuolių
AS Rezultatyvūs perdavimai
TO Prarasti kamiuoliai
ST Perimti kamuoliai
BS Blokuoti metimai
PF Asmeninės pražangos
RF Išprovokuotos pražangos
TF Techninės pražangos
TTF Komandai skirtos techninės
+/- Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje
Pts Pelnyta taškų
Ef Efektyvumo koeficientas
Komandos tvarkaraštis
2017-08-24 (Ketvirtadienis)
MRU DIDŽIOJI SPORTO SALĖ, ATEITIES G. 20, VILNIUS
DSKS “Žalgiris“ taurė
2016-10-26 (Trečiadienis)
2016-10-15 (Šeštadienis)
EKO lyga
2017-04-09 (Sekmadienis)
EKO Lyga - PLAY OFF - 1/8 Finalo (iš taškų skirtumo)
2017-03-31 (Penktadienis)
EKO Lyga - PLAY OFF - 1/8 Finalo (iš taškų skirtumo)
2017-03-26 (Sekmadienis)
EKO Lyga - PLAY OFF - 1/16 Finalo (iš taškų skirtumo)
2017-03-19 (Sekmadienis)
EKO Lyga - PLAY OFF - 1/16 Finalo (iš taškų skirtumo)
2017-03-04 (Šeštadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas antrasis etapas
2017-02-27 (Pirmadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas antrasis etapas
2017-02-18 (Šeštadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas antrasis etapas
2017-02-13 (Pirmadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas antrasis etapas
2017-02-12 (Sekmadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas antrasis etapas
2017-02-05 (Sekmadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas antrasis etapas
2017-01-28 (Šeštadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas antrasis etapas
2017-01-16 (Pirmadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas antrasis etapas
2016-12-11 (Sekmadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas
2016-12-06 (Antradienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas
2016-11-27 (Sekmadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas
2016-11-19 (Šeštadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas
2016-11-13 (Sekmadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas
2016-10-29 (Šeštadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas
2016-10-25 (Antradienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas
2016-10-16 (Sekmadienis)
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas
VKL taurė
2016-12-12 (Pirmadienis)
1 kvalifikacinis etapas
VKL Vasaros Lyga
2017-08-17 (Ketvirtadienis)
4 Divizionas PLAY OFF - 1/8 Finalo
2017-08-03 (Ketvirtadienis)
2017-07-27 (Ketvirtadienis)
2017-07-25 (Antradienis)
Reguliarusis čempionatas
2017-07-18 (Antradienis)
Reguliarusis čempionatas
2017-07-13 (Ketvirtadienis)
Reguliarusis čempionatas
2017-07-05 (Trečiadienis)
Reguliarusis čempionatas
VKL - OPK Pavasario čempionatas
2017-05-26 (Penktadienis)
2017-05-19 (Penktadienis)
PLAY-OFF: 1/8 finalo
2017-05-09 (Antradienis)
Reguliarusis čempionatas
2017-05-04 (Ketvirtadienis)
Reguliarusis čempionatas
2017-04-30 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas
2017-04-21 (Penktadienis)
Reguliarusis čempionatas
2017-04-14 (Penktadienis)
Reguliarusis čempionatas

Daugiausia pelnytų taškų

Mažiausiai praleistų taškų

Atkovoti kamuoliai

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2016-12-11 EKO minciuverpetas.eu - Sudervė TEAM 61

Rezultatyvūs perdavimai

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2017-02-12 EKO Egzistenciniai Klausimai - Sudervė TEAM 27

Perimti kamuoliai

Data Lyga Komandos Perimta
2017-02-05 EKO M.K.Č. - Sudervė TEAM 22

Blokuoti metimai

Data Lyga Komandos Blokai
2016-01-03 III Šiaulių kuopa - Sudervė TEAM 9

Daugiausia pelnytų taškų

Mažiausiai praleistų taškų

Atkovoti kamuoliai

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2016-12-11 EKO minciuverpetas.eu - Sudervė TEAM 61

Rezultatyvūs perdavimai

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2017-02-12 EKO Egzistenciniai Klausimai - Sudervė TEAM 27

Perimti kamuoliai

Data Lyga Komandos Perimta
2017-02-05 EKO M.K.Č. - Sudervė TEAM 22

Blokuoti metimai

Sezonas:
DSKS “Žalgiris“ taurė
Pogrupiai
Pergalių 0
Pralaimėjimų 2
EKO lyga
EKO Lyga - PLAY OFF - 1/8 Finalo (iš taškų skirtumo)
Pergalių 1
Pralaimėjimų 1
EKO Lyga - PLAY OFF - 1/16 Finalo (iš taškų skirtumo)
Pergalių 2
Pralaimėjimų 0
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas antrasis etapas
Pergalių 7
Pralaimėjimų 1
EKO Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas
Pergalių 3
Pralaimėjimų 5
VKL taurė
1 kvalifikacinis etapas
Pergalių 0
Pralaimėjimų 1
VKL Vasaros Lyga
4 Divizionas PLAY OFF - 1/8 Finalo
Pergalių 1
Pralaimėjimų 0
Reguliarusis čempionatas
Pergalių 4
Pralaimėjimų 2
VKL - OPK Pavasario čempionatas
PLAY-OFF: 1/4 finalo
Pergalių 0
Pralaimėjimų 1
PLAY-OFF: 1/8 finalo
Pergalių 1
Pralaimėjimų 0
Reguliarusis čempionatas
Pergalių 3
Pralaimėjimų 2

Komentarai