Sudervė TEAM
Sudervė TEAM
Namų salė: LKNUC, Filaretų g.36, Vilnius

2016-2017m.: VKL EKO Lyga - 9 vieta.

                        VKL Taurė - 1 kvalifikacinis etapas.

2015-2016m.: VKL EKO Lyga - 11 vieta.

                        VKL Taurė - 1 kvalifikacinis etapas.

Treneris: Gžegož Jasinskij.

 

# Žaidėjas Gimimo data Pozicija Ūgis Svoris
0 Valerij Stefanovič
1986-02-03 1 176cm 75kg
4 Jaroslav Gžibovskij
1979-07-14 5 200cm 130kg
5 Tomas Matulevičius
1994-04-19 2 - 3 186cm 95kg
7 Meirūnas Sutkus
1989-06-07 5 195cm 95kg
9 Artur Žuravliovas
1989-10-28 2 - 3 186cm 75kg
11 František Subatovič
1986-06-11 2 - 3 189cm 79kg
14 Julius Rukšėnas
1994-04-14 2 182cm 69kg
15 Valdemar Suduika
1992-04-01 4 - 5 190cm 89kg
16 Erikas Augūnas
1985-01-17 5 200cm 94kg
17 Aleksandr Lipnevič
1990-12-07 2 - 3 186cm 100kg
18 Eduard Michalkevič
1992-10-18 2 176cm 100kg
21 Kšištof Subatovič
1989-06-29 2 - 3 188cm 90kg
33 Arnold Dacevič
1993-08-22 5 196cm 90kg
47 Zbignev Dubovski
1992-01-01 1 175cm 80kg
55 Tadeuš Sadovski
1992-08-29 2 178cm 70kg
91 Grzegož Jasinskij
1991-05-27 3 - 4 186cm 90kg
99 Pavel Prokopovič
1990-12-01 3 - 4 194cm 90kg
Sudervė TEAM

IV Lyga

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Arnold Dacevič 11 25:01 56/102
54,90%
2/7
28,57%
24/36
66,67%
3,4 5,2 8,5 1,0 1,6 0,7 0,3 2,5 2,6 0,0 -2,1 12,9 16,3
Erikas Augūnas 11 28:52 35/59
59,32%
2/7
28,57%
8/11
72,73%
2,5 6,2 8,7 1,5 1,5 1,4 1,0 2,3 1,9 0,0 -0,5 7,6 15,5
Meirūnas Sutkus 11 25:55 27/53
50,94%
14/36
38,89%
18/28
64,29%
2,8 5,0 7,8 1,4 0,9 1,8 0,4 2,2 1,8 0,0 2,5 10,4 15,2
Pavel Prokopovič 8 29:09 28/62
45,16%
10/23
43,48%
28/58
48,28%
1,6 5,8 7,4 2,3 2,1 2,0 1,9 2,4 5,3 0,1 10,0 14,3 18,9
Zbignev Dubovski 13 27:54 22/55
40,00%
21/59
35,59%
9/12
75,00%
0,7 2,5 3,2 3,9 3,1 1,2 0,0 1,6 1,5 0,0 0,4 8,9 8,3
Valerij Stefanovič 5 23:28 11/24
45,83%
12/36
33,33%
5/7
71,43%
0,4 2,4 2,8 3,4 2,8 2,4 0,0 0,2 1,4 0,0 -1,6 12,6 11,8
Aleksandr Lipnevič 11 21:07 17/46
36,96%
13/66
19,70%
8/13
61,54%
1,1 2,7 3,8 2,3 2,7 1,5 0,0 1,2 1,2 0,0 1,1 7,4 4,4
Julius Rukšėnas 4 25:53 9/14
64,29%
6/27
22,22%
1/3
33,33%
0,5 2,3 2,8 6,5 4,5 2,0 0,3 2,5 2,0 0,0 3,5 9,3 8,8
Kšištof Subatovič 5 15:11 8/17
47,06%
1/3
33,33%
3/8
37,50%
1,6 2,6 4,2 1,2 2,0 1,2 0,0 1,0 1,6 0,0 6,0 4,4 6,4
Grzegož Jasinskij 13 20:05 32/69
46,38%
5/47
10,64%
6/23
26,09%
1,7 1,6 3,3 0,8 1,3 1,3 0,2 2,2 0,9 0,1 -0,3 6,5 2,2
Artur Žuravliovas 10 15:07 8/33
24,24%
4/15
26,67%
0/2
0,00%
0,9 2,2 3,1 0,6 0,7 0,8 0,2 1,9 0,3 0,0 -2,4 2,8 1,4
František Subatovič 3 32:28 10/32
31,25%
4/14
28,57%
6/7
85,71%
0,7 3,7 4,3 0,3 4,3 1,0 0,0 3,7 2,3 0,0 -22,3 12,7 1,7
Tomas Matulevičius 6 11:30 3/10
30,00%
3/10
30,00%
1/4
25,00%
0,5 0,8 1,3 0,3 0,7 0,3 0,2 2,0 0,5 0,0 2,2 2,7 -0,2
Tadeuš Sadovski 3 05:50 2/4
50,00%
0/3
0,00%
0/0
0,3 0,3 0,7 0,3 1,0 0,0 0,0 0,3 0,0 0,0 -1,3 1,3 -0,7
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Sudervė TEAM 13 268/580
46,21%
97/353
27,48%
117/212
55,19%
13,8 29,5 43,2 15,8 16,7 11,3 3,0 16,6 14,8 0,2 72,6 76,5
GP Žaidė rungtynių
2PT Dvitaškiai (pataikyta/mesta)
3PT Tritaškiai (pataikyta/mesta)
BM Baudų metimai (pataikyta/mesta)
OR Atkovota kamuolių puolime
DR Atkovota kamuolių ginyboj
TR Viso atkovuota kamuolių
AS Rezultatyvūs perdavimai
TO Prarasti kamiuoliai
ST Perimti kamuoliai
BS Blokuoti metimai
PF Asmeninės pražangos
RF Išprovokuotos pražangos
TF Techninės pražangos
TTF Komandai skirtos techninės
+/- Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje
Pts Pelnyta taškų
Ef Efektyvumo koeficientas
Komandos tvarkaraštis
2019-02-17 (Sekmadienis)
LKNUC, Filaretų g.36, Vilnius
2019-02-23 (Šeštadienis)
Gedimino gimnazija, Ežero g.14, NEMENČINĖ
2019-03-03 (Sekmadienis)
Tuskulėnų gimnazija, Tuskulėnų g.31, Vilnius
IV Lyga
2019-02-10 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas II etapas
2019-02-05 (Antradienis)
Reguliarusis čempionatas II etapas
2019-01-27 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas II etapas
2019-01-20 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas II etapas
2019-01-13 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas II etapas
2019-01-10 (Ketvirtadienis)
Reguliarusis čempionatas II etapas
2018-12-16 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas I etapas
2018-12-05 (Trečiadienis)
Reguliarusis čempionatas I etapas
2018-12-02 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas I etapas
2018-11-25 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas I etapas
2018-11-18 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas I etapas
2018-11-07 (Trečiadienis)
Reguliarusis čempionatas I etapas
2018-10-28 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas I etapas

Daugiausia pelnytų taškų

Mažiausiai praleistų taškų

Atkovoti kamuoliai

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2018-03-23 IV Vilniaus Olimpas - Sudervė TEAM 64

Rezultatyvūs perdavimai

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2017-02-12 EKO Egzistenciniai Klausimai - Sudervė TEAM 27

Perimti kamuoliai

Data Lyga Komandos Perimta
2017-02-05 EKO M.K.Č. - Sudervė TEAM 22

Blokuoti metimai

Data Lyga Komandos Blokai
2018-01-31 IV Avedus - Sudervė TEAM 10

Daugiausia pelnytų taškų

Data Lyga Komandos Taškai
2018-12-02 IV U.S. Embassy - Sudervė TEAM 90

Mažiausiai praleistų taškų

Atkovoti kamuoliai

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2018-11-25 IV Sudervė TEAM - Venomas 59

Rezultatyvūs perdavimai

Perimti kamuoliai

Data Lyga Komandos Perimta
2019-02-10 IV Sudervė TEAM - Avedus 19

Blokuoti metimai

Komandos Sudervė TEAM rekordininkai

<
>
Sezonas:
IV Lyga
Reguliarusis čempionatas II etapas
Pergalių 2
Pralaimėjimų 4
Reguliarusis čempionatas I etapas
Pergalių 5
Pralaimėjimų 2
Pasiekimai
Per VKL istoriją
Pergalių 59
Pralaimėjimų 51
Pergalių procentas 53,64%
Rungtynių 110
Pelnyta taškų 7302
Praleista taškų 7361
Efektyvumas 6898
Atkovoti kamuoliai 4665
Puolime atkovoti kamuoliai 1569
Gynyboje atkovoti kamuoliai 3097
Rezultatyvūs perdavimai 1549
Perimti kamuoliai 1279
Blokuoti metimai 290
Klaidos 1886
Pražangos 1940
Išprovokuotos pražangos 1588
Techninės pražangos 22

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009