9

Rungtynių teisėjai:

Justas Katauskas
Vilius Urniežius

Sekmadienio vakarą VKL III lygos rungtynėse susitiko „Ridikas“ ir „Tirola“. Iki šių rungtynių „Ridiko“ krepšininkai buvo iškovoję penkias pergales ir patyrę vos vieną pralaimėjimą, o jų varžovų sąskaitoje buvo dvi pergalės ir keturios nesėkmės. Rungtynes dviem tritaškiais pradėjo L. Radžiūnas, du taškus su pražanga pridėjo T. Narkun ir rezultatas tapo 9:0. Tuomet svečiai atsakė aštuoniais taškais iš eilės ir priartėjo iki vieno metimo. Sužaidus keturias minutes D. Oliferas jau išvedė svečių ekipą į priekį ir varžovų nokdauno rungtynių pradžioje lyg nebūta. Likus žaisti keturias minutes I. Zasimavičius padidino „Tirolos“ persvarą iki šešių taškų (17:11). Per likusį laiką svečiai dar labiau padidino savo pranašumą.

Antrojo ketvirčio pradžioje atstumas tarp komandų pirmą kartą tapo dviženklis. Vis dėlto, šeimininkai susiėmė, pelnė septynis taškus be atsako ir priartėjo iki trijų (26:29). Likus žaisti kiek daugiau negu dvi minutes V. Piskariov pridėjo du taškus greitoje atakoje ir suteikė savo komandai šešių taškų pranašumą (40:34). Per likusį laiką atstumas sumažėjo per pusę. Per pirmus du kėlinius „Ridiko“ komandoje T. Narkun buvo surinkęs 11 taškų, o „Tirolos“ komandoje net 16 buvo pelnęs R. Zemlianskij.

Pirmieji taškai trečiajame ketvirtyje pelnyti sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes. Sužaidus keturias minutes po ilgos pertraukos „Ridikas“ išsiveržė į priekį. Tuomet prasidėjo kova taškas į tašką, kuri tęsėsi iki kėlinio pabaigos, o su kėlinio sirena R. Šeštokas pataikė iš aikštės vidurio taip suteikdamas savo ekipai keturių taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje intriga niekur nedingo. Likus žaisti keturias minutes po L. Radžiūno dviejų taškų šeimininkai buvo priekyje 68:64. Dar po kiek laiko rezultatas tapo lygus 70:70. Likus vos minutei R. Indrašius pataikė dvitaškį taip suteikdamas „Ridikui“ trijų taškų pranašumą. Likus žaisti kiek daugiau nei dvidešimt sekundžių R. Šeštokas nepataikė nė vienos baudos taip suteikdamas varžovams galimybę, o likus 13 sekundžių I. Zasimavičius ja pasinaudojo ir išlygino rezultatą (76:76). Tuomet šeimininkai prasižengė puolime, ir likus trims sekundėms kamuolys atiteko svečiams, kuriems nepavyko atakos užbaigti rezultatyviai.

Pratęsimą abi ekipos pradėjo panašiai ir likus trims minutėms minimalią persvarą turėjo „Ridikas“. Likus minutei I. Zasimavičius pataikė dar vieną tolimą metimą ir „Tirola“ buvo priekyje 87:85. „Ridikui“ nesisekė užpulti, o likus 10 sekundžių V. Piskariov pridėjo du taškus su pražanga ir užtikrino savo komandos pergalę.