15
15
19

Teisėjai: D. Šomka, A.Urbanovič

Šeštadienį įvyko VKL EKO lygos finalo varžybos, kuriose susitiko „SK Skaidiškės“ ir „Radvilai“. Šios ekipos jau buvo susitikusios šiame sezone ir pasidalino po pergalę.

Rungtynės prasidėjo dviem „SK Skaidiškės“ taškais, o į tai „Radvilai“ atsakė tritaškiu. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo apylygis – 9:7 „SK Skaidiškių“ naudai. Likus žaisti kiek daugiau nei vieną minutę „SK Skaidiškės“ vis dar buvo priekyje (13:9). Kėlinį „Radvilai“ užbaigė dviem taškais iš po krepšio ir priartėjo per vieną metimą.

Antrąjį kėlinį „SK Skaidiškės“ pradėjo penkiais taškais be atsako ir šiek tiek nutolo. „SK Skaidiškės“ nemažino savo apsukų, o sužaidus tris minutes jau turėjo dviženklį pranašumą (23:12). „Radvilai“ nesutriko, pelnė keturis taškus be atsako ir vėl priartėjo. Likus dviem minutėms „SK Skaidiškės“ vis dar turėjo užtikrintą pranašumą, kurį ir išlaikė iki kėlinio pabaigos. Per pirmąsias dvidešimt minučių „SK Skaidiškių“ komandoje pasižymėjo K. Kuklys pelnęs 10 taškų, o „Radvilų“ ekipoje taip pat 10 buvo surinkęs I. Gutmanas.

Trečiasis ketvirtis šiek tiek sugrąžino intrigą. Prabėgus trims minutėms „Radvilai“ smeigė tritaškį, priartėjo iki šešių taškų, o jų varžovai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Vis dėl to, „Radvilai“ dar labiau priartėjo ir likus 3 minutėms deficitas sumenko iki 4 taškų. Iki kėlinio pabaigos „Radvilai“ dar labiau sumažino savo atsilikimą.

Ketvirtąjį kėlinį tritaškiu pradėjo „Radvilai“, kurie po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį. Sužaidus pusę kėlinio „Radvilai“ buvo priekyje 56:53. Likus žaisti dvi minutes, po P. Kiaušo dviejų taškų „Radvilai“ įgijo penkių taškų pranašumą. Kitoje atakoje „SK Skaidiškės“ atsakė dvitaškiu, tačiau „Radvilai“ taip pat iškart pateikė atsakymą. Per likusį laiką „Radvilai“ neatidavė savo persvaros ir iškovojo pirmąją vietą EKO lygoje.