16
16
28

Teisėjai: E. Vasiliauskas, V. Urniežius

Vėlų ketvirtadienio vakarą "NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko „Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas “ ekipa ir „BC Kolegos“ komanda.
Pirmasis kėlinys prasidėjo lygiai. Abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 8:7 šeimininkų naudai. Vis dėl to, kėlinio laikui einant link pabaigos D. Ratkevičius smeigė tris tritaškius iš eilės, ir jo ekipa nutolo per septynis taškus.

Antrajame ketvirtyje šeimininkų ekipa atsigavo, o sužaidus tris minutes, po M. Kazlausko dvitaškio, jau buvo priekyje 21:20. Sužaidus penkias minutes, situacija nesikeitė ir šeimininkų komanda vis dar buvo priekyje (27:25). „BC Kolegų“ komandai tragiškai nekrito metimai, o „VJVJK“ pabėgo per septynis taškus. „BC Kolegos“ ir vėl sugebėjo pasivyti savo priešininkus ir pasibaigus pirmajai rungtynių pusei rezultatas buvo lygus. Per pirmąsias dvidešimt minučių „BC Kolegų“ komandoje išsiskyrė D. Ratkevičius su 18 taškų ir T. Lukša pelnęs 10 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. „VJVJK“ ekipoje rezultatyviausias buvo E. Pokanevič, kurio sąskaitoje 8 taškai.

Po ilgosios petraukos aktyviau į žaidimą įsiliejo šeimininkai, kurie per šias dešimt minučių susikrovė 9 taškų pranašumą ir nemažino apsukų. Visą trečiąjį ir pusę ketvirtojo kėlinio šeimininkai laikė saugų atstumą. Likus dviems minutėms po T. Lukšos dviejų taškų iš po krepšio skirtumas ištirpo iki minimumo, tačiau tada „VJVJK“ komanda atsakė tritaškiu. Likus žaisti minutei, tas pats T. Lukša sumažino deficitą iki dviejų taškų, tačiau šeimininkai ir vėl atsakė taškais. Vėliau prasidėjo baudų žaidimas, kuriame laimė nusišypsojo svečių ekipai, T. Lukšos taiklūs metimai išplėšė svečiams pratęsimą.

Pratęsimą geriau pradėjo svečiai, kurie nutolo per 4 taškus. Likus žaisti dvi minutes „BC Kolegos“ pirmavo šešiais taškais, tačiau po P. Mičėno tritaškio deficitas buvo nukirptas per pusę. Dar kitoje atakoje rezultatas tapo lygus. Visgi varžybas geriau pabaigė „BC Kolegų“ ekipa, kuri iškovojo pergalę po atkaklios kovos rezultatu 92:97.