8
15

Rungtynių teisėjai:

Mantas Masalskis

Ketivrtadienio vakarą VKL I+II lygoje susitiko "2Gen/Kaefer" komanda prieš aikštelės šeimininkus "Dagos". Šios komandos yra dažnos varžovės tarpusavyje, kadangi iki šiol buvo susitikusios 5 kartus, iš kurių keturis kartus pergalę iškovojusi buvo "2Gen/Kaefer". Tad žinant tokius rezultatus, buvo galima nuspėti ir prognozuoti šių rungtynių favoritus. Rungtynės vyko labai greitu tempu, netrūko greitų atakų, perimtų kamuolių, ko pasekoje susikurta daug progų metimams atlikti. Prognozės jau pasitvirtino po rezultatyvaus pirmojo kėlinio, kurį rezultatu 34:20 laimėjo svečiai. Dviženklė persvara likusius tris kėlinius tapo kaip siena, kurios varžovams nebepavyko perlipti. Rungtynių eiga buvo gana banguota, kadangi persvara išaugdavo net iki 20 taškų, tačiau aikštės šeimininkams susiorganizavus rezultatyvias atakas, sudirbus geriau gynyboje pavykdavo persvarą sumažinti netgi perpus. Tačiau tai trukdavo neilgai, kadangi "2Gen/Kaefer" iškarto įjungdavo savo puolimo jėgą, susikurdavo progas tritaškiams metimams, kurių pataikė net 10 (40proc taiklumas) ir vėl susigrąžindavo persvarą. Taip pat prie svečių persvaros prisidėjo jų aktyvus ir veržlus puolimas, kadangi tai leisdavo išprovokuoti varžovų pražangas ir pelnyti lengvus taškus. "Dagos" komanda surinko dvigubai daugiau pražangų. Tad pirmąjį kėlinį susikrovus persvarą, o likusius tris kėlinius sužaidus beveik lygiai, svečiai išsivežė pergalę rezultatu 99:84.

Ryškiausiai "Dagos" komandoje pasižymėjo: M. Jurevičius (23 taškai, 9 at.k., 26 EF), J. Drąsutis (15 taškų, 11 at.k., 16 EF)

Geriausiai "2Gen/Kaefer" komandoje pasirodė: E. Šaltenis (24 taškai, 31 EF), M. Juočepys (14 taškų, 5 at.k, 5 perimti k., 23 EF)

Žaidėjų komentarai po rungtynių:

Komandos "Dagos" žaidėjas M. Lubys: "Ačiū varžovams už gerą treniruotę. Sveikinam jaunimą su pergale, tikrai pelnytai pasiėmė ją. Nuo pat pradžių užbėgo mus, užmetė taikliais metimais. Mum turbūt jau amžiaus skirtumas per didelis, nespėjom paskui juos, neapsigynėm, patys gal ne visai užpuolėm ir iki galo gavosi toks skirtumas."

Komandos "2Gen/Kaefer" kapitonas R. Mažeika: "Labai prastos rungtynės. Nesvarbu turbūt, kad laimėjom, bet žaidėm baisiai. Iš tikrųjų tas aukštas tempas, su tuo viskas gerai, čia mūsų žaidimo stilius. Daug metimų išsimetam ir automatiškai varžovai daug išsimeta, tai man kaip iš principo viskas yra gerai, nes mes taip ir turim žaist. Tai normalu, kad kai žaidi greitai, pataikai daugiau taškų ir varžovai pataiko daugiau taškų. Bet šiandien varžovai pataikė daugiau taškų ne dėl to, kad jiem buvo palankus greitas žaidimo tempas aš manau, o dėl to, kad mes visiškai nesigynėm. Nežinau, jeigu čia būtų kaip NBA ir rašytų statistiką apie uždengtus metimus tai turbūt, duok Dieve, 30-40 procentų jų metimų buvo uždengti, o visi kiti buvo visiškai laisvi. Tai negalima taip lošti, negalima pasitikėti tik sėkme ir tikėtis, kad mums kris kaip čia pirmuosius du kėlinius. Turim užsitarnaut pergale darbu, o ne tikėtis, kad seksis. Dėkui varžovam už kovą, neblogai pakovojo."

2 0 2 4 1 0 0 2 2 0 -10 12 12
30 Mindaugas Lubys 27:52 4/11