15

Rungtynių teisėjai:

Gintaras Mačiulis
Povilas Strakšas

Pirmadienio vakarą VKL III lygoje susitiko dvi stiprios TOP-1 pogrupio komandos: aikštės šeimininkai "Western Union" ir "Vedejasrenginiui.lt". Rungtynės prasidėjo itin aktyviai, komandos apsikeisdavo taikliais metimais, vyko atkakli kova po krepšiu, kur dėl geresnių pozicijų kovojo abiejų komandų aukštaūgiai. Pirmajam kėliniui pasibaigus lygiu rezultatu 17:17, antrasis kėlinys jau pasviro svečių komandos naudai, kurie šį laimėjo 20:9. Po ilgosios pertraukos svečiai nestabdė savo žaidimo ir aukšta pavara toliau tolo nuo varžovų ir po trijų kėlinių turėjo solidžią 20 taškų persvarą. Kai jau atrodė, kad viltys po truputį slysta iš rankų, aikštės šeimininkai pradėjo demonstruoti savo charakterį ir po aktyvesnės gynybos, perimtų kamuolių ir susikurtų progų greitų atakų metu sugebėjo priartėti iki 4 taškų svečių persvaros. Tačiau spurtas buvo surengtas kiek per vėlai, o rungtynių pabaiga sėkmingiau susiklostė komandai "Vedejasrenginiui.lt", tad ši komanda išsivežė pergalę rezultatu 71:65.

Žaidėjų komentarai po rungtynių:

Komandos "Western Union" žaidėjas ir kapitonas J. Narbutas: "Ne kokios varžybos iš tikrųjų. Sunkiai pradėjom, nežinau kas buvo, ar nusiteikimo trūko, ar pavargę po praėjusių varžybų, gal taip sukrito. Atrodė ką darėm, nesisekė visiškai. Priešininkai žaidė, išpildė derinius ir leidom jiems per daug tritaškių imesti pradžioj, dėl to manau susidėjo persvara ir pritrūko energijos pas mus. Tai jei būtume žaidę taip kaip paskutinį kėlinį, manau tikrai būtų pasisekę ir būtume turėję progą laimėti. Gaila pritrūkom laiko, tačiau taip negalim palikt runtynių iki paskutinių sekundžių. Yra kaip yra, laukiam kitų varžybų. Ačiū."

Komandos "Vedejasrenginiui.lt" žaidėjas ir kapitonas J. Daugėla: "Buvom labai dideliame nesėkmių ruože, į rungtynes nesirinkdavo pilna sudėtis. Taip pat kai kuriuos žaidėjus buvo iškankinę traumos, bet dabar į šitas rungtynęs susirinkom beveik pilnu sąstatu. Žinojom, kad varžovas laukia ypač stiprus, prieš "Jamam" komandą pralaimėjęs tik kelių taškų skirtumu. Ruošėmės stabdyti jų aukščiausio meistriškumo gynėją bei vidurio puolėją. Rungtynių pradžioje, netgi sakyčiau pirmus tris kėlinius, tai mums puikiai sekėsi padaryti, bet ketvirtame kėlinyje gal šiek tiek atsipalaidavom, leidom jų lyderiam įsižaisti ir vos neprisižaidėm šitose rungtynėse, bet už pergalę taškus gavom, tai tuo labai džiaugiamės. Varžovam labai dėkojam už atkaklią kovą, kad nepasidavė iki pabaigos ir padarė šitas rungtynes dar įdomesnėmis."