Rungtynių teisėjai:

Mantas Vaičekauskis
Remigijus Bartkus

Apie rungtynes

Gruodžio 4-ąją dieną, Karoliniškių gimnazijos sporto salėje vyko VKL I+II lygos reguliariojo sezono varžybos tarp vietos šeimininkų Telšių ir svečių BC Kolegos/Imperialstone.com komandų.

Varžybose nestigo emocijų ir gražių epizodų. Varžybas abi komandos pradėjo sunkiai rinkdamos taškus, tačiau svečiai greičiau įveikė sunkumus ir išsiveržė į priekį. Nors 'kolegos' į rungtynes susirinko negausiai, tačiau jie vis po truputį didino pranašumą prieš Telšius, o pasibaigus kėliniui jau pirmavo 9 taškais. Antrajame kėlinyje svečiai nesumažino apsukų ir padidino persvarą jau iki dviženklės. Telšiams sunkiai sekėsi rinkti taškus antrajame kėlinyje, per kurį surinko tik 9. Gera 'kolegų' gynyba leido atitrūkti į priekį jau 19 taškų, o Telšiams per ilgąją pertrauką reikėjo sugalvoti, kaip pagerinti puolimą ir sugįžti į varžybas. Po ilgosios pertraukos Telšiai sugebėjo rasti spragas 'kolegų' gynyboje, tačiau nepavyko sumažinti atsilikimo ir po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo jau 21 taškas. Paskutinajame kėlinyje abi komandos demonstravo apylygį žaidimą, tačiau to nepakako Telšiams ir 'kolegos' šventė pergalę rezultatu 70-92.

Telšiai komandos treneris Simas Pociūnas:

"Sveikinu varžovus su pergale, viskas logiška, pirmos lygos komanda, nors aišku jie žaidė su 6 žaidėjais, tai turėjomm šansą, bet mes patys dar pirmajame kėlinyje pralaimėjom. Žaidėjai išėjo pametę galvas, o poto jau buvo liūdna. O dabar ne tiek kiek apie pačias varžybas, bet apie pačią sistemą. Jeigu lyga sujungia I ir II lygas, tai turi buti visiškas vienodas traktavimas. Man nesvarbu: gali bauduot, gali techines duot, nu man nesvarbu. Teisėjai negali išreikšti skirtingą pagarbą skirtingų lygų komandoms. Taip, mes šiandien buvom verti tų techininių pražangų, bet priešininkai lygiai taip pat buvo verti jų. Teisėjai tik antrojoje pusėje pradėjo švilpt baudas, nors priešininkai pimojoje varžybų pusėje turėjo tik 2 komandines pražangas. Tegul VKL galvoja kaip pakelti lygį, nes su tokiu požiūriu tai.. Jeigu jie nori susijungę kažkaip laikyti šias lygas, tai reikėtų keistis manau. Tada gerai, sakysiu, kad mes mokam pusę startinio mokesčio, nes nu...Ką reiškia, kai ateina teisėjas ir sako aš nemačiau? Jis turi matyt, ta prasme, mes už tai mokam pinigus. Mes mokam už salę ir galių galiausiai mes mokam patys už technines.Ir tai nėra pirmas kartas, patys priešininkai, laiminėdami 20 taškų, patys turėjo pastabų teisėjams. Tai jeigu abi komandos turi pastabų, reiškia kažkas yra blogai. Ir man nusibodo tas požiūris: arba jie turi kažką keisti arba mes pradėsim keisti. Pagarba turi būti abipusė: jeigu švilpi į vieną pusę - švilpk ir į kitą pusę tą patį. Mes neesame pasiruošę mokėti už šitas technines, tegul patys VKL nusprendžia, kaip jas padengs."

BC Kolegos/Imperialstone.com komandos treneris Matas Gimbickis:

"Rezultatas tikrai neatspindi kovos. Tikrai gera priešininkų komanda, gerai atsinaujinusi, pasistiprinusi keliais gerais žinomais žaidėjais megėjų lygose. Šiandien žaidėm šiektiek kitokį prepšinį, galbūt daugiau gavo pasireikšti kiti mūsų žaidėjai. Gilys atostogavo, bet perdavimai ir žmonnių išleidinėjimai tikrai savo davė, o Kazlauskui tai atskiras respect'as, nes žmogus beveik puse galvos mažesnis už aukštaūgius ir tikrai gerai sukovojo dėl kamuolių. Didžiausi pagyrimai už kovą ir ačiū priešininkam ir teisėjam už šias varžybas.