17

Rungtynių teisėjai:

Domantas Večerskis
Arnas Grigas

Vėlų sekmadienio vakarą, Mykolo Romerio Universiteto didžiojoje salėje, VKL I+II lygos rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai KK Losrita bei Mad Lamb. Pirmasis žvilgsnis į abi komandas galimai sudarė įspūdį, jog pirmąjai VKL lygai priklausanti šeimininkų komanda turėtų be jokių rūpesčių įveikti vos penkis į rungtynes atėjusius Mad Lamb krepšininkus. Tačiau viskas klostėsi kiek kitaip, nei buvo galima pamanyti. Pirmoje rungtynių pusėje staigmeną pateikė svečiai, kuriuos pirmąjame kėlinuke į priekį vedęs Gražvydas Mockus savo prasiveržimais draskė varžovų gynybą bei padėjo savo komandai pirmąsias 10 rungtynių minučių sužaisti rezultatyviau nei šeimininkams. KK Losrita krepšininkai, antrąjame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą bei greitomis atakomis stengėsi išvarginti negausiai susirinkusius varžovus. Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo rezultatu 26:24 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami minimalų deficitą.
Antrąją rungtynių pusę kur kas geriau pradėjo KK Losrita. Greitos atakos bei dažna rotacija leido Genadijaus Kuliomino auklėtiniams trečią ketvirtį laimėti net 14 taškų skirtumu, bei į paskutinį rungtynių kėlinuką išsinešti solidžią persvarą. Per paskutines 10 rungtynių minučių užvirė tikras pragaras. Mad Lamb krepšininkai įgavo antrą kvėpavimą bei taikliais tolimais metimais, visiškai netikėtai grįžo į rungtynes. Svečių komandos trenerių štabo veiduose buvo galima įžvelgti šypsenas, kurias sukėlė puikus, negausiai susirinkusių auklėtinių žaidimas. Paskutinę rungtynių minutę, po nesėkmingos KK Losrita komandos atakos, svečiai turėjo šansą išplėšti pergalę vienu taikliu dvitaškiu metimu. Šarūnas Putna prasiveržė į baudos aikštelę, susikūrė solidžią progą išsimesti metimą, tačiau iš pirmo žvilgsnio nesudėtingas gynėjo metimas išsirideno iš krepšio. Aikštės šeimininkai šventė pergalę, po labai aršios kovos.

Komandos KK Losrita trenerio Genadijaus Kuliomino komentaras: " Mūsų nusiteikimas varžyboms yra labai blogas. Žaidėjai pamatę, kad varžovų susirinko tik penki, pagalvojo, kad aploš juos viena koja. Varžovai šaunuoliai nepasidavė. Puikiai pataikė tritaškius. Žinoma jiems pritrūko jėgų, tačiau jie tikrai turėjo šansą šiandien išplėšti pergalę. Tiesiog nepasisekė, nes vienas jų žaidėjų nepataikė iš po krepšio laisvas. O mums labiausia viską lemia nusiteikimas. Jeigu mes neateinam į aikštę kovoti dėl kiekvieno kamuolio, tai taip ir gaunasi kaip šiandien. Tikiuosi, kad kitą kartą žaidėjai ateis kur kas rimčiau nusiteikę. "

Komandos Mad Lamb žaidėjo Lino Vaigausko komentaras: " Ačiū varžovam už kovą. Kaip matau ir jų trūko kelių pagrindinių žaidėjų. Pas mus aišku dėl ligų bei traumų yra iškritusi visa priekinė linija. Tikrai jautėsi žaidėjų trūkumas. Esam stipresni, šiandien parodėm, kad tikrai galim kovoti su pirmos lygos komanda. Ačiū varžovam, sėkmės jiems toliau. Dėkui teisėjams bei sekretoriatui. "