3-iojo Įmonių 3x3 krepšinio turnyro komandų apžvalga ir tvarkaraštis

2018-05-05

Gegužės 6 dieną sekmadienį startuos jau trečiasis Įmonių 3x3 krepšinio turnyras. Atėjo laikas apžvelgti visas dalyvausiančias ir dėl titulų besivaržysiančias komandas. Kviečiame susipažinti su pogrupiais, tvarkaraščiu ir dalyviais. 

„A“ Grupė                                                                                                     „B“ Grupė

1.  OFFICE  DAY                                                                                          1. ABOVO WOOD                                                        

2.  NEMŪNO BANGA                                                                                     2. HCTC

3.  SERMO                                                                                                   3. FL TECHNICS

4.  BALTLED                                                                                                 4. MEDIAPARK

 

KREPŠYS NR. 1                                                                           KREPŠYS NR. 2

10.00. OFFICE DAY – BALTLED                                           10.00. ABOVO WOOD – MEDIAPARK

10.10. NEMŪNO BANGA – SERMO                                       10.10. HCTC – FL TECHNICS

10.20. SERMO –OFFICE  DAY                                              10.20. FL TECHNICS – ABOVO WOOD

10.30. BALTLED – NEMŪNO BANGA                                     10.30. MEDIAPARK – HCTC

10.40. OFFICE DAY – NEMŪNO BANGA                               10.40. ABOVO WOOD – HCTC

10.50. SERMO – BALTLED                                                   10.50. FL TECHNICS – MEDIAPARK

11.00. A2 – B3                                                                       11.00. B2 – A3

11.10. PUSFINALIS                                                                11.10. PUSFINALIS

11.20. RUNGTYNĖS DĖL 5-os vietos.                                   11.20. RUNGTYNĖS DĖL 7-os vietos.

11.30. RUNGTYNĖS DĖL 1-os vietos.                                   11.30. RUNGTYNĖS DĖL 3-ios vietos.

                                                     11.40. TURNYRO UŽDARYMAS.

 

 A grupė

Office Day  / Prognozė: A grupėje 1 vieta - turnyro čempionai


Pasiekimų istorija: 
2-asis turnyras - 4 vieta
Sudėtis: 
Vladimir Beneš
Andrius Striaukas
Nerijus Jozonis
Mantas Stankevičius

Antrajame turnyre sėkmingas "Office Day" žygis iki finalinio ketverto buvo gana nemaža staigmena. Nors prieš turnyrą ekipai buvo prognozuojama vos trečia vieta grupėje, būrį galingų varžovų palaužę "Office day" darbuotojai sėkmingai nužygiavo iki geriausiųjų ekipų ketveriukės, tačiau ten pritrūko jėgų ir teko tenkintis užimta ketvirtąja vieta. Šiame turnyre prie komandos prisijungs aukščiausio meistriškumo žaidėjas Nerijus Jozonis, kuris greitai šį klubą pavertė viso turnyro favoritais. Būtent Nerijus turėtų būti sunkiausiai sulaikomas komandos žaidėjas. Nerijui puikiai talkinti turėtų praėjusio turnyro komandos lyderiai Vladimir Beneš ir Andrius Striaukas. Daug ką pasako ir įspūdingas 195 cm startinės komandos trijulės ūgio vidurkis - šis klubas dominuos po krepšiais ir vienintelė galimybė laimėti varžovams bus sėkmė iš už tritaškio linijos.

Andrius Striaukas varžovams tikrai nebus lengvai sustabdomas žaidėjas.
 

Nemūno Banga   / Prognozė: 2 vieta A grupėje / turnyre 3 vieta


Pasiekimų istorija:  
2-asis turnyras -  10 vieta
Sudėtis: 
Paulius Zapolskas
Viktoras Mostovojus
Lukas Vaitekianas
Edvinas Ščerbukas


Praėjusiame turnyre komandai buvo prognozuota gana aukšta vieta visame turnyre, o klubas net neprasibrovė į atkrintamąsias varžybas ir pabaigė kovas gerokai anksčiau laiko.  Šį kartą komanda vėl bus vertinama gana gerai, tačiau po praėjusio sezono fiasko ekipa negalės atsipalaiduoti ir turėtų parodyti visas savo galimybes. Tikru komandos lyderiu bus Paulius Zapolskas, kuris savo sudėjimu puikiai tinka 3x3 krepšiniui, o ir technikos šis žaidėjas tikrai turi pakankamai, kad šiame turnyre vieneriose ar daugiau rungtynių taptų viską nulemiančiu krepšininku. Pauliui puikiai talkins aukšto meistriškumo komandos draugai - Lukas Vaitekianas ir Edvinas Ščerbukas. Techniškiems kolegoms bandys nenusileisti ir Viktoras Mostovojus. Vėl ši ekipa viską turės savo rankose, tačiau ar sėkmė nenusisuks?

Paulius Zapolskas antrą kartą bandys vesti savo ekipą medalių link

 

Baltled    / Prognozė:  A grupėje 3 vieta - turnyre 4 vieta. 


Pasiekimų istorija:  
Debiutantai
Sudėtis:
Gintaras Plytnikas
Vitalij Oliochno
Mindaugas Jasiulevičius
Irmantas Baltušis
Karolis Štuopis


Nauja, tačiau ambicinga ir turinti potencialo pasiekti aukštesniems rezultatams turėtų būti "Baltled" ekipa. Ekipos smogiamąją jėgą sudarys Mindaugo Jasiulevičiaus, Gintaro Plytniko ir Irmanto Baltušio trijulė. Gintaras kadaise demonstravo išties įspūdingą krepšinį, tačiau patyrė traumą ir pradingo iš krepšinio žemėlapio. Dabar šis žaidėjas po truputį grįžta į rikiuotę, o jo sportinė forma sparčiai kylą. Tikrai išvysime ne vieną šio žaidėjo gražų rezultatyvų perdavimą. Irmantas Baltušis irgi prieš ketvetą metų demonstravo labai neblogą sportinę formą, tačiau vėliau jo keliai pasuko teisėjavimo link. Visgi įgūdžiai išlieka, o jie šiame turnyre labai pravers. Galiausiai, labai svarbiu žaidėju bus tvirtai sudėtas vidurio puolėjas Mindaugas Jasiulevičius. Mindaugo fiziniai duomenys ir jėga subalansuoja šią ekipą. Komanda turi didelį potencialą kovoti dėl medalių, tačiau ar pavyks.

Irmantas Baltušis krepšinio aikštelėje paskutiniu metu yra daugiau žinomas kaip krepšinio teisėjas

Sermo   / Prognozė:  A grupėje 4 vieta / turnyre 8 vieta. 


Pasiekimų istorija:  
Debiutantai
Sudėtis:
Rokas Zaleckis
Simonas Razvanavičius
Mykolas Lekavičius


Jėgas turnyre išbandys ir debiutantai - "Sermo". Komandai varžytis bus tikrai be galo sunku, kadangi komandą į priekį, greičiausiai, ves vienintelis Rokas Zaleckis, kuris kadaise garsėjo labai solidžiais statistiniais rodikliais, tačiau prieš porą metų patyrė traumą ir buvusios sportinės formos atgauti nesugebėjo. Dar viena šio klubo problema turėtų būti ūgio trūkumas. Neaukštai ekipai bus laibai sunku stabdyti galingesnius priešininkus po krepšiais, o patys atakuoti turės labai taikliai, kadangi antrų progų, greičiausiai, daug nebus. Jeigu Rokas Zaleckis pajaus žaidimą, komanda gali nustebinti ne vieną varžovą, tačiau, greičiausiai, debiutiniame sezone komanda maksimaliai varžysis dėl 3 vietos pogrupyje. 

Nuo Roko Zaleckio puolimo nemažai priklausys "Sermo" klubo sėkmė

 

B grupė

 HCTC   / Prognozė: B grupėje 1 vieta / turnyre 2 vieta.


Pasiekimų istorija:  
2-asis turnyras -   8 vieta
Sudėtis:
Jonas Savickas
Paulius Savickas
Daivaras Lebednykas 


Jono  Savicko ir Daivaro Lebednyko tandemas pabandys atvesti "HCTC" klubą į finalinį ketvertą. Jonas Savickas turėtų būti šios komandos puolimo lyderiu, o Daivaras Lebednykas tikrai labai sėkmingai talkins Jonui ir sėkmingai išnaudos savo ūgio pranašumą prieš žemesnius priešininkus. Tik aštunti praėjusio turnyro metu likę krepšininkai dabar turės puikią galimybę varžytis dėl medalių. Veržlūs broliai Savickai ir tvirtai sudėtas Daivaras Lebednykas yra įvardijami kaip "B" pogrupio favoritai, kadangi fizinėmis galimybėmis ir meistriškumu atrodo kaip labai galingas klubas. Komanda ne tik yra fiziškai stipri, tačiau, esant reikalui, gali sėkmingai atakuoti iš toli. Tiesa, 3x3 krepšinyje svarbus ir sėkmės faktorius, kuris kartais sugriauna komandoms malonias prognozes. 

Jonas Savickas bus tikras "HCTC" lyderis


 FL Technics     / Prognozė:  2 vieta B grupėje / turnyre 5 vieta


Pasiekimų istorija:  
Debiutantai
Sudėtis:
 Šarūnas Martinavičius
 Lukas Markaitis
 Ovidijus Jonas Stalnionis
 Karolis Ragaišis


Sunku nuspėti, kaip seksis "FL Technics komandai". Tikrai puolimo lyderiu turėtų būti gana neblogu techniškumu pasižymintis Lukas Markaitis. Šis žaidėjas prieš mažiau nei dvejus metus Vasaros krepšinio lygoje sugebėjo surinkti net 39 naudingumo balus vienų rungtynių metu, kas yra išties labai brandus pasiekimas.  3x3 krepšinyje jėgos privalumus išnaudoti turėtų ir Ovidijus Jonas Stalnionis. Karolis Ragaišis ir Šarūnas Martinavičius yra spėję išbandyti jėgas mėgėjiškame krepšinyje, tačiau jėgų taip ir neatskleidė. Dėl antrosios vietos pogrupyje "FL Technics" susgrums su "Mediapark" ekipa. Nors "FL Technics" turi stipriau išreikštą komandos lyderį, "Mediapark" klubo gretose nemažą vaidmenį vaidins jau susikrauta patirtis. Tiesa, į šių dviejų ekipų santykių aiškinimąsi gali įsitraukti ir "Abovo Wood" klubas, kurio tikrai nederėtų labai nuvertinti vien dėl blankesnių pasirodymų praėjusiuose turnyruose. 

Ovidijus Jonas Stalnionis ilgą laiką praleido irkluodamas ir, greičiausiai, bus vienas fiziškai stipriausių viso turnyro žaidėjų


 Mediapark     / Prognozė:  3 vieta B grupėje / turnyre 6 vieta


Pasiekimų istorija:  
2-asis turnyras -  5 veta. 
Sudėtis: 
Česlav Tatul
Aurimas Vanagas
Martynas Sidabras 
Mindaugas Morkūnas


Praėjusio sezono didžiausia sensacija tapęs "Mediapark" klubas šį kartą vėl kelia daug klausimų. Komandoje, lyginant su praėjusiu turnyru, išlieka Česlav Tatul ir Aurimas Vanagas, tačiau prie ekipos prisijungia Martynas Sidabras ir Mindaugas Morkūnas, kurių pajėgumas nėra žinomas, tad dar kartą šiam klubui prognozuoti kurią nors vietą nebus lengva. Ekipa tikrai kovos su užsivedimu, o Aurimas Vanagas ir Česlav Tatul kaip ir praėjusiame turnyre tikrai aikštelėje neatrodys silpnai, juolab, abu šie krepšininkai visą sezoną sportinę formą palaikė Vilniaus krepšinio lygoje. Visgi komandos galutinis pasirodymas priklausys nuo ekipos naujokų pagalbos klubo senbuviams. Jeigu Martynas ir Mindaugas solidžiai padės Česlavui ir Aurimui, tai "Mediapark" klubas gali tikėtis ir aukštesnių tikslų, nei varžymasis dėl 5-8 vietų. 

Česlav Tatul su komandos draugais pabandys sukurti dar vieną sensaciją 

Abovo Wood    / Prognozė:  4 vieta B grupėje / 7 vieta turnyre


Pasiekimų istorija:  
1-asis turnyras -   18 vieta
2-asis turnyras -   13 vieta
Sudėtis:
Andžej Dolgovič
Remigijus Jakas
Virginijus Jurkevičius
Aistis Vaitiekaitis

Trečiame turnyre iš eilės dalyvausiantys "Abovo Wood" krepšininkai sieks dar kartelį pasigerinti savo rezultatus. Iki tol vykusiuose turnyruose ekipa tikrai atrodydavo gana neblogai, tačiau sėkmės gerokai pritrūkdavo. Gal būt trečias kartas nemeluos? Trečią kartą iš eilės ekipą atstovaus Andžej Dolgovič ir Virginijus Jurkevičius. Antrajame turnyre žais Remigijus Jakas, o Aistis Vaitekaitis bus turnyro debiutantas. Ekipą į priekį neabejotinai ves daug patirties sukaupusių Andžej Dolgovič ir Remigijaus Jako tandemas. Jiems tikrai pagelbėti deramai bandys ne pirmą sezoną mėgėjiškame krepšinyje žaidžiantis Virginijus Jurkevičius, o Aisčio Vaitiekaičio žaidimas išlieka paslaptimi. Komanda gali tikrai solidžiai sužaisti, tačiau tam reikia tikėtis, jog sėkmė nenusisuks eilinį kartą ir padės pademonstruoti solidų žaidimą. 

Gal pagaliau išauš ta diena, kai sėkmė bus Remigijaus Jako ir jo komandos draugų pusėje? 

3-iojo Įmonių 3x3 krepšinio turnyro komandų apžvalga ir tvarkaraštis

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009