KK Austa: kovingumas verčiantis kalnus

2018-04-25

KK Austa / Tikimybė tapti čempionais: 22%


Kovingumu trykštantis klubas savo tikslą pasiekė. Komanda pateko tarp 4 pajėgiausių 1-os lygos ekipų ir turės galimybę varžytis dėl medalių komplekto. Kad patekimas į finalinį ketvertą nėra atsitiktinumas parodo puikiai sužaistas reguliarusis čempionatas ir jame užimta trečia vieta. Tiesa, lemiamas trečiasis susitikimas su "BC Kolegos - ImperialStone.eu" ekipa, kuri praėjusio sezono metu užėmė 4 vietą, buvo tikras nervų karas, kuriame Kristupo Surgėlo vedama ekipa eilinį kartą pademonstravo savo milžinišką kovingumą ir iškovojo svarbiausią sezono pergalę, be kurios sezonas jau būtų pasibaigęs. Kristupui Surgėlui puolime daugiausiai padeda Deividas Dimbelis, Dovydas Šablinskas, Justas Šukelis ir Vytautas Saulevičius. Kamuolius nepriekaištingai komandos draugams skirsto Simas Liepinaitis. Nederėtų pamiršti ir daug juodo darbo nudirbančio Karolio Ambrazaičio bei 211 cm ūgio vidurio puolėjo Žygimanto Ūselio. Likę krepšininkai daugiau laiko gaudavo pasireikšti dublerinėje komandoje, kuri rungtyniavo 2-oje lygoje ir, greičiausiai, šiame finaliniame ketverte daugiausiai prisidės karštomis emocijomis ir pagrindinių klubo žaidėjų palaikymu. Kad galėtų varžytis dėl medalių ar net čempiono titulo, reikės visų žaisiančių krepšininkų geriausios sportinės formos, tačiau svarbiausia iš visų yra Justo Šukelio sportinė forma. Šis žaidėjas vidutiniškai išmeta net 23 metimus per vienerias rungtynes. Jeigu dauguma atliktų metimų pasiektų tikslą, palaužti "Austą" nebūtų lengva nei vienam varžovui, kadangi visi žinome kokia puiki šios ekipos gynyba - mažiau taškų į savo krepšį 1-oje lygoje vidutiniškai prasileidžia tik "Vidaus reikalų ministerija". Praėjusių metų VKL 2-os lygos finalinis ketvertas, kuriame dalyvavo ir "KK Austos" kolektyvas, leidžia spėti, kad MRU didžiojoje sporto salėje ir šį kartą išvysime didelį būrį "KK Austa" klubo sirgalių. Komanda gins Fabijoniškių rajono garbę, o rungtynės vyks praktiškai pačiose Fabijoniškėse, tad šį klubą palaikančių sirgalių tikrai turėtų susirinkti gana daug. Didelis palaikymas, nepakartojamas kovingumas bei truputis sėkmės gali šiam klubui nukalti net ir pačios tauriausios spalvos medalių komplektą. 
Vytautas Saulevičius (atlieka metimą) pagal naudingumą komandoje nusileidžia tik Kristupui Surgėlui


Įdomūs faktai: 


- Visas komandos branduolys mokėsi Fabijoniškių mokykloje. 
- Kristupas Surgėlas ir Vytautas Saulevičius Vilniaus krepšinio lygoje debiutavo 2012-04-05, kai jiems atitinkamai buvo 15 ir 16 metų. Kristupas debiutiniame susitikime prieš "Hansa TRK" ekipą pelnė 2 taškus, o Vytautas - 5. 
- Simas Liepinaitis yra visų laikų daugiausiai rezultatyvių perdavimų (1543) atlikęs Vilniaus krepšinio lygos žaidėjas. 
- Yra nemaža tikimybė, jog kelerių metų bėgyje Justas Šukelis ir Daumantas Kasperovičius galės kartu dalyvauti šeimų krepšinio turnyruose bei ten varžytis su Deividu ir Mantu Dimbeliais. 
- Aukščiausias šio finalo ketverto žaidėjas Žygimantas Ūselis savo komandoje pagal vidutiniškai per rungtynes atkovotus kamuolius užima vos 7 vietą. 

KK Austa: kovingumas verčiantis kalnus

Komentarai

2010 - 2019 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192  arba  +370 635 69009