VKL 1-os lygos atakuojančių gynėjų TOP - 5

2018-03-06
Penkias dienas iš eilės apžvelgsime TOP 5 VKL 1-os lygos visų penkių pozicijų krepšininkus. Šiandien antradienis, tad pradėkime nuo 2 pozicijos žaidėjų - atakuojančių gynėjų. Primename, jog į penketuką nebuvo svarstyti krepšininkai, kurie nėra šį sezoną sužaidę 5 rungtynių.
 

1. Laurynas Kirlys (Electrolux)

Bene geriausius puolimo sugebėjimus visoje lygoje turintis krepšininkas pelnytai atsiduria pirmojoje geriausių atakuojančių gynėjų penketuko pozicijoje. Ilgus metus ginęs Vilniaus "Kolegijos" garbę šiuo metu Laurynas visų laikų naudingiausias ir rezultatyviausias šio klubo žaidėjas Vilniaus krepšinio lygoje. Dabar Laurynas NKL gina Molėtų "Ežerūno" garbę, o Vilniaus krepšinio lygoje yra tikras "Electrolux" klubo puolimo lyderis. Taip pat Laurynas šiuo metu yra naudingiausias, rezultatyviausias ir daugiausiai pražangų vidutiniškai išprovokuojantis 1-os lygos krepšininkas. Kad palaužtų "Electrolux" komandą, bet kuri ekipa turės susidaryti specialų gynybos planą, kuris padėtų kiek įmanoma daugiau pristabdyti Lauryną Kirlį. 

Laurynas Kirlys - geriausias VKL 1 lygos atakuojantis gynėjas

 

2. Deimantas Pavlovskis (KK Riešė)

Sostinės krepšinio mokyklos komandoje savo karjerą Vilniaus krepšinio lygoje pradėjęs Deimantas Pavlovskis po kiek laiko persikėlė į "Kažkur Matytus". Tada jis dar buvo ne taip ir daug kam žinomas žaidėjas. Dabar visi, kurie bent kažkiek daugiau domisi krepšiniu tikrai bus girdėję apie Deimantą Pavlovskį. Deimantas per savo karjerą yra iškovojęs gausybę įvairių trofėjų, kuriuos kolekcionuoja specialioje didelėje lentynoje namuose. Deimantas dažnai rungtyniauja su savo bičiuliu iš SKM laikų Gediminu Povilausku. Būtent šių krepšininkų geras tarpusavio supratimas šiuo metu ir yra pagrindinis raktas į sunkiai pakartojamą "KK Riešės" komandinį pasirodymą šio sezono metu. 4-6 vietose 1-oje lygoje tarp rezultatyviausių, naudingiausių, daugiausiai atliekančių rezultatyvių perdavimų ir daugiausiai pražangų išprovokuojančių žaidėjų esantis Deimantas Pavlovskis ne veltui yra ir šio penketuko antrojoje vietoje. 

Deimantas Pavlovskis eilinį kartą patenka į Vilniaus miesto krepšinio metraščius
 

3. Laurynas Jacevičius (Vidaus reikalų ministerija)

Puikiai į Vidaus reikalų ministerijos krepšinio komandą įsiliejęs buvęs Vilniaus universiteto rinktinės pagrindinis krepšininkas Laurynas Jacevičius yra labai aukšto meistriškumo žaidėjas. Vis tik Laurynas yra ne tik labai geras metikas, tačiau gali nuostabiai atlikti ir įžaidėjo pareigas.  Net ir esant milžiniškai konkurencijai "VRM" komandos viduje gynėjų grandyje, Laurynas geba išlikti naudingiausiu ir rezultatyviausiu antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančio klubo žaidėju. Prasidėjus atkrintamosioms varžyboms visi be abejonės lauks iš Lauryno tikrojo profesionalumo parodymo ir dar brandesnio demonstruojamo krepšinio. 

Laurynas Jacevičius - geriausias sezono sugrįžimas į mėgėjišką krepšinį
 

4. Justas Šukelis (KK Austa)

Puikių asmeninių gebėjimų skandalingasis atakuojantis gynėjas kol kas šį sezoną rungtyniauja žemiau savo galimybių ribos. Nors Justas yra rezultatyviausias klubo krepšininkas, tačiau jau net keturiose šio sezono rungtynėse Justui nepavyko perkopti dviženklio naudingumo balų ribos. Įdomiausia, jog net tris kartai buvo būtent per paskutines 5 rungtynes. Justo privalumai yra puikus sudėjimas,  veržlumas ir išlavintas metimas. "KK Austa" šį reguliarų sezoną bando pabaigti geriausių komandų trejetuke ir jiems tai kol kas visai neblogai sekasi. Viena pagrindinių to priežasčių yra idealus Justo Šukelio lankomumas. Šis žaidėjas dar nėra praleidęs nei vienų komandos rungtynių. Neabejotinai visi "KK Austa" sirgaliai labai laukia, kol Justas sugrįš į savo geriausią sportinę formą ir ves savo klubą į labai svarbias atkrintamųjų varžybų pergales. 

Justas Šukelis šio sezono metu dar tikrai neparodė savo maksimalaus meistriškumo
 

5. Artūras Karapetian (Mykolo Romerio universitetas)

Mykolo Romerio universiteto krepšinio komandoje atakuojančių gynėjų gretose kiek ryškiau atrodė Artūras Karapetian ir Robertas Sinkevičius. Tiesa, pastarajam gana nelengva trauma kiek sujaukė sezoną ir privertė šiame penketuke vietą užleisti komandos draugui. Neskaitant pirmųjų sezono rungtynių Artūras Karapetian silpniau sužaidė vos vieną kartą. Kad pasiektų dar aukštesnį lygmenį Artūras turėtų pasigerinti savo taiklumą iš trijų taškų zonos. Šis žaidėjas tikrai turi taiklią rankelę, tačiau kol kas atakuoja gerokai žemiau galimybių ribos. "MRU" klubas patyrė gausybę pralaimėjimų ir atkrintamąsias pradės iš gana žemos pozicijos. Būtent ten ir pamatysime tikrą Artūro lygį. 

VKL 1 lygos debiutantas Artūras Karapetian jau pirmajame penketuke patenka į garbingą penketuką
VKL 1-os lygos atakuojančių gynėjų TOP - 5

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192