5-os lygos geriausių žaidėjų TOP 21 reitingas

2018-03-02

Šios savaitės 5-os lygos apžvalga yra gerokai kitokia. Mes sureitingavome geriausių žaidėjų TOP 21 ir išrinkome ateities krepšinio talentą.

1. Darius Jucius

Galingasis “Na Pabandom” ekipos centras yra naudingiausias lygos žaidėjas bei pagrindinis pergales lemiantis faktorius ne tik 5-os lygos „Na pabandom“ komandoje, tačiau ir 4-os lygos “SK Skaidiškės” klube. Šiam žaidėjui būnant po krepšiais stabilumas tiek puolime, tiek gynyboje yra užtikrintas.  Šis vyrukas neabejotinai sieks atvesti savo ekipą į lygos finalinį ketvertą, tačiau komandos draugai dar turi išmokti šį žaidėją maksimaliai išnaudoti.

2. Kęstutis Ingelevičius

Puikų metimą atšokus įvaldęs krepšininkas yra svarbiausia „ESO“ klubo figūra. Lyderio savybių turintis krepšininkas yra ta dalelė, kurios reikia fiziškai tvirtai ir protingai žaidžiančiai „ESO“ ekipai, kad taptų lygos čempionais. Jeigu „ESO“, kaip jiems yra prognozuojama, nužygiuos iki finalo, tikrai pagrindiniu pretendentu tapti finalų MVP bus Kęstutis Ingelevičius.

3. Mantas Leonavičius

NCAA patirties turintis krepšininkas šį sezoną rungtyniauja savo malonumui ir padeda savo bendradarbių ekipai, kuri debiutuoja mėgėjiškame krepšinyje, būti tvirtais lygos vidutiniokais. Didžiulė Manto sukaupta patirtis ir eilę metų ugdytas meistriškumas gali padėti neutralizuoti bet kurį varžovų vidurio puolėją ir taip išplėšti pergalę.

4. Edgaras Ivanovas

Sezonui artėjant prie pabaigos  Edgaras Ivanovas prisijungė prie visiškų lygos autsaiderių „4 fun“ ir rinkdamas vidutiškai 35,6 naudingumo balo padėjo šiam klubui iškovoti tris pergales iš eilės. „4 fun“ dar net galėjo kabintis į atkrintamąsias varžybas, tačiau maksimalaus rezultato išspausti taip ir nesugebėjo.

5. Petras Gerasimenko

Įspūdingai rungtyniaujantis „BC Krienų“ puolėjas yra vienas pagrindinių savo ekipos sėkmės garantų. Puikiai besiginanti ekipa problemas puolime dažniausiai sprendžiasi su Petro pagalba. Petro sportinė forma neabejotinai bus vienas pagrindinių veiksnių, kurie nulems ar „BC Krienai“ žengs į finalinį ketvertą, ar pasitrauks iš turnyro anksčiau laiko.

Petras Gerasimenko šio sezono metu demonstruoja įspūdingą sportinę formą

6. Artūras Besevičius

4-oje lygoje puikiai atrodantis Artūras Besevičius sezono eigoje sustiprino „Mėgėjų“ komandą ir šią ekipą  įrašė į rimtų pretendentų patekimui į finalinį ketvertą sąrašą. Puikiai savo tvirtą sudėjimą išnaudojantis vidurio puolėjas jau spėjo sukelti daug galvos skausmo ne vienam priešininkui.

7. Lukas Jurevičius

VKL atradimas jaunasis Lukas Jurevičius demonstruoja tikrai puikų krepšinį ir neabejotinai turėtų sulaukti nemažai dėmesio iš stipresnių klubų vadovų. Aišku, Lukui dar trūksta stabilumo, tačiau tokio amžiaus žaidėjai dar turi gana didelį potencialą tobulėti. Jeigu traumos neužpuls, mes apie šį krepšininką tikrai dar ne kartą išgirsime.

8. Manvydas Statauskas

Tvirtai sudėtas puolėjas sucementuoja visą  „KK Luksaros“ žaidimą po krepšiais. Žaidimo aukštame lygmenyje patirties Manvydas turi nemažai ir tai jam padeda būti tikru pajėgaus „KK Luksara“ klubo lyderiu.

9. Karolis Jatulis

Šis žaidėjas šio sezono metu prisijungė prie gana pajėgios 3-ios lygos komandos, kur demonstruoja pakankamai solidų žaidimą. Taip pat Karoliu domėjosi net 1-os lygos ekipa, tačiau Karolis nusprendė, jog toks aukštas lygis jam dar per anksti. Gal kito sezono metu pamatysime visą šio lengvojo krašto puolėjo potencialą.

10. Danielius Kudulis

191 centimetrų ūgio krepšininkas, kuris įpratęs žaisti gynėjo pozicijoje, 5-oje lygoje gali daryti pačius netikėčiausius dalykus. Puikus puolimo arsenalas ir net solidi atkovotų kamuolių statistika šį žaidėją padaro antru svarbiausiu krepšininku „ESO“ rotacijoje.

11. Svajūnas Akstinas

Netikėtai į lyderių gretas įsipaišiusių „Sėkmės džentelmenų“ lyderis yra būtent Svajūnas Akstinas. Šis žaidėjas yra labai universalus ir jaunas puolėjas. Kadangi geri aukšti krepšininkai mėgėjų krepšinyje yra labai vertinami, Svajūnu po truputi pradeda domėtis ir aukštesnių divizionų klubai.

Kitą sezoną Svajūnas Akstinas, dėka savo gero žaidimo, gali pasitikti aukštesnėje lygoje

12. Tadas Juška

Puikūs fiziniai duomenys, aukštas meistriškumas, tačiau silpna psichologija neleido Tadui ant savo pečių nusinešti „SKAVI“ į atkrintamąsias varžybas ir taip šiame reitinge užimti gerokai aukštesnę poziciją. Tiesa, Tado geriausios dienos dar ateityje. Kad šis žaidėjas atsiskleistų, „SKAVI“ klubas turėtų surasti tikrai gerą įžaidėją.

13. Rokas Sirtautas

Trečią sezoną „Vilniaus krepšinio lygoje“ žaidžiantis Rokas Sirtautas tik šio sezono metu atrado save ir tapo tikru „Agentai 007“ ekipos lyderiu.  Jau pirmajame etape  „Agentai 007“ komandos laukia labai galingas priešininkas. Būtent čia Rokas galės pademonstruoti savo tikrąsias lyderio savybes ir gal būt atvesti savo klubą į sensacingą pergalę.                

14. Laimonas Juška

Ilgai traumų kamuotas krepšininkas prieš sezoną sugrįžo į mėgėjišką krepšinį. Praėjusio sezono metu šis vyrukas po truputį apšilo kojas, o dabar jau ir demonstruoja gana solidžius rezultatus. Šiuo metu Laimonas yra svarbus savo komandų krepšininkas tiek 5-oje, tiek 4-oje lygose.

15. Lauras Širmenis

Kad pakilti aukščiau turnyrinėje lentelėje „BC Žiedinis Raumuo“ ekipai reikėjo dažnesnio lankymosi rungtynėse. Ne kartą „Vilniaus krepšinio lygoje“ savo aukštą meistriškumą pademonstravęs universalusis lengvasis krašto puolėjas jau eilę metų yra „BC Žiedinis Raumuo“ komandos lyderis.

16. Šymon Narkevič

Labai greitas gynėjas šio sezono metu „Supleo“ klubą jau spėjo atvesti į ne vieną pergalę. Krepšininkui dar tėra 20 metų, todėl  turėtumėme jį matyti tobulėjantį ir keliantį aukštyn savo žaidimo kartelę. Gal būt netrukus įvyks ir šio žaidėjo persikėlimas į aukštesnę lygą.

Šymon Narkevič - jaunas ir perspektyvus krepšininkas

17. Gediminas Balčius

Ilgą laiką 4-oje ar 3-ioje lygose rungtyniavęs puolėjas prisijungė prie sudėtingoje padėtyje 5-oje lygoje esančio „Vilniaus Vilkų“ klubo ir jame atrado savo užslėptą puikaus kovotojo dėl atšokusių kamuolių talentą. Neabejotinai Gediminas Balčius savo prisijungimu pakėlė „Vilniaus Vilkus“ į naują lygmenį, o gal dar ir padės toli nužygiuoti atkrintamosiose?

18. Andrius Šimanskas

Per paskutinius dvejus metus ženkliai patobulėjęs puolėjas šiuo metu yra kertinis „BC Bombers“ krepšininkas. Tiesa, šio žaidėjo žaidimas yra pakankamai banguotas. Andrius gali būti pergalės garantas, o gali ir nutempti savo ekipą į pralaimėjimą. Ateityje didesnis stabilumas į teigiamą pusę šį krepšininką pakeltų į dar aukštesnį lygmenį.

19. Tadas Botyrius

„Vilniaus krepšinio lygos“ naujokas labai solidžiai pasirodė jau debiutiniame savo sezone. Nors „Betmeno Robinai“ rungtyniavo gana nenuspėjamai, Tadui pavyko išlaikyti gana aukštą stabilumą, kuris jį ir atvedė į geriausių lygos žaidėjų  TOP 21.

Tadas Botyrius šį sezoną rungtyniauja gana stabiliai ir užtikrintai

20. Vilius Arlauskas

Ilgametis „Egzistencinių klausimų“ žaidėjas šio sezono metu yra bene ryškiausia komandos figūrą. Tiesa, gana įdomią filosofiją turinti ekipa už tai jo gali ir nepagirti. Bet kokiu atveju Vilius demonstruoja solidų krepšinį, tačiau iki tobulybės dar trūksta dažnesnio jo lankomumo.  

21. Andrius Burdilauskas

Vos aštuntoje vietoje pagal sužaistas rungtynes savo komandoje esantis Andrius Burdiliauskas jau spėjo tapti visų laikų naudingiausiu ir rezultatyviausiu savo klubo žaidėju. Stabilus žaidimas puolime tapo labai svariu indėliu į gynybinį krepšinį propaguojančios „Žalias Rytas“ ekipos pergales.

 

Ateities žvaigždė:

Matas Sakalnikas

Gal dabar į aukštesnį lygmenį Matas Sakalninkas ir nepretenduoja, kadangi trūksta fizinio pasiruošimo, tačiau sparčiai tobulėjantis jaunasis krepšininkas jau šio sezono metu demonstravo labai solidų krepšinį  ir buvo pastebėtas ne vieno mėgėjiško krepšinio eksperto. Matyt, visą talentą Matas paveldėjo iš šeimos, kadangi jo brolis Dovydas prieš kelias savaites tapo visų laikų Vilniaus krepšinio lygos rekordininku pagal pelnytus taškus (63). Dovydo pagalba turėtų leisti Matui dar greičiau tobulėti.  O šeimoje auga ir dar vienas pats jauniausias brolis. Nejaugi ir mes turėsime trys garsius brolius, kaip JAV turi brolius Ball'us? 

Iš jaunojo Mato Sakalniko auga puikus krepšininkas

5-os lygos geriausių žaidėjų TOP 21 reitingas

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192