4-os lygos TOP 32 komandų reitingas

2018-03-01

Prieš prasidedant atkrintamosioms rungtynėms kviečiame susipažinti su mūsų ekspertų sudarytu 4-os lygos TOP 32 komandų reitingu.

1. LIDL Lietuva
Fiziškai tvirtas, daug patirties sukaupęs ir protingai žaidžiantis kolektyvas šiuo metu yra pagrindiniai pretendentai laimėti 4-os lygos čempionų titulą. Nervingumas yra didžiausia rizika, kuri gali sutrukdyti pasiekti tikslą. Būtent labai svarbioje dvikovoje prieš "X-komandą" "Lidl Lietuva" krepšininkai pradėjo diskutuoti su rungtynių arbitrais, o tai juos išmušė iš jų vėžių. Galiausiai teko pripažinti varžovų pranašumą. Tiesa, tai tebuvo vienas iš dviejų pralaimėjimų šį sezoną. Prasidėjus atkrintamųjų varžybų ciklui "LIDL Lietuva" pademonstruos maksimalų susikaupimą, kas gali jiems atnešti net čempionų titulą.
 
Nors Julius Kilsch dėl traumos tesužaidė vos 5 rungtynes, jis kuo puikiausiai save realizuoja kaip "LIDL Lietuva" klubo treneris

2. Kočėlas
Ilgą laiką be pralaimėjimų žygiavęs "Kočėlo" kolektyvas pirmą kartą nusileido savo grupės varžovams šį sezoną vasario 28 dieną. Iki tol grupėje ekipa žygiavo be pralaimėjimų, tačiau VKL taurės varžybose turėjo pripažinti 4-os lygos "A" pogrupio vienų iš lyderių "Litcargus" pranašumą. Komanda drauge žaidžia ne vienerius metus. Praėjusį sezoną klubas rungtyniavo 2-oje lygoje, kur patyrė tik pralaimėjimus, tačiau žaidimas aukštame lygmenyje ekipą užgrūdino. Be abejonės svarbiausias "Kočėlo" vedlys į pergales bus Ignas Kurklietis. Ekipos priešininkų sėkmė nemažai priklausys nuo to, kaip pavyks sustabdyti šį talentingą gynėją.

3.Litcargus
Nors savo pogrupyje ekipa jau patyrė net 4 pralaimėjimus, tačiau VKL taurės varžybose sugebėjo eliminuoti ir tą patį "Kočėlą", ir 2-os lygos atstovus - "JAMAM - OPK". Tokios pergalės VKL taurės varžybose leidžia teigti, jog Donato Sauliūno vadovaujamas klubas moka puikiai pasiruošti lemiamoms kovoms ir labai sėkmingai atlaiko rungtynių pabaigos įtampą. Netrukus prasidės svarbiausios kovos, kai klysti nebebus galimybės, tad gana sudėtingo pogrupio ir sunkių rungtynių VKL taurėje faktorius gali šią ekipą atvesti iki finalinio ketverto, o ten dažniausiai sėkmė lydi tuos, kurie daugiausiai nori laimėti.

4. SK Skaidiškės
Pralaimėjimų sezoną pradėję "SK Skaidiškių" vyrukai vėliau 4-oje lygoje iškovojo net 15 pergalių iš eilės ir kol kas yra užtikrinti savo pogrupio lyderiai. Aukštą reitingą turėsiančios komandos pagrindinė stiprybė yra dar nei vienų lygos rungtynių nepraleidęs klubo lyderis - Darius Jucius. Tvirtai sudėtas vidurio puolėjas kuo puikiausiai rungtyniauja tiek puolime, tiek gynyboje, o šio žaidėjo dėka atsiradusios progos kartoti netaiklius metimus visada padeda surinkti gausybę papildomų taškų ir taip vesti priešininkus į neviltį. Jeigu Dariaus nepalauš traumos, "SK Skaidiškės" turi labai didelę tikimybę prasibrauti į finalinį ketvertą.

Darius Jucius - tikras "SK Skaidiškės" klubo lyderis

5. Bekupė / vezumalkas.lt
Bene didžiausius šansus šiuo metu iškovoti pirmą vietą "mirtininkų" grupėje "A" turintis "Bekupė - vezumalkas.lt" klubas be abejonės bus labai rimti pretendentai žygiuoti kuo toliau atkrintamosiose. Tiesa, praėjusio sezono metu ši ekipa nuo pat sezono pradžios buvo priskiriama prie favoritų, tačiau tiek reguliariajame sezone, tiek atkrintamosiose varžybose patyrė fiasko ir privalėjo pabaigti savo žygį finalinio ketverto link anksčiau laiko. Šio sezono metu Vitalijaus Versocko vedamas klubas kol kas demonstruoja labai brandų krepšinį ir turi puikias galimybes palaužti bet kurį varžovą. Tačiau ar išlaikys ekipa tokį brandų žaidimą ir lemiamų kovų metu?

6. Blue Sharks
Gaudentas Puškorius puikiai sustygavo šio klubo žaidimą, tačiau šiai ekipai dar bus reikalinga puikios jaunųjų Tomo Minkevičiaus ir Domanto Večerskio sportinės formos.

7. Lewben
Ypatingai galingą priekinę liniją turintis klubas gali nugalėti bet ką, tačiau labai didelė našta ant pečių nukris pagrindiniam ekipos įžaidėjui - Vytautui Vičiui.

8. X Komanda
Andriaus Birulino ir Taumanto Mikaišio tandemas puolime ir geležinė ekipos gynyba gali iš kelio patraukti ne vieną favoritą.

9. Karolinos boulingas / kegliai.lt
Banguotas ir neprognozuojamas šio klubo žaidimas gali pakišti koją. Ekipos strategas Denisas Oliferas turės gerai pasukti galvą, kad subalansuoti ekipos žaidimą.

10. Žiemgala
Ignas Cibulskas, Povilas Vilkas ir Edgaras Ivanovas yra tokia trijulė, kuriai iširus komanda sezoną gali pabaigti labai anksti.

Edgaras Ivanovas - vienas iš trijų svarbiausiausių "Žiemgalos" krepšininkų

11. LOGISTAI
Tvirtą fizinį krepšinį propoguojantis klubas praėjusio sezono metu buvo priskiriamas prie favoritų, tačiau iki finalinio ketverto taip ir nenužygiavo. Šį sezoną tai padaryti bus dar sunkiau.

12. Elektrėnų PGT
"Mirtininkų grupėje" ši ekipa įsitaisė per viduriuką. Galbūt neesant favoritais, bus lengviau demonstruoti savo galingą krepšinį ir pateikti ne vieną sensaciją?

13. Marijampolis
3-ioje lygoje susikaupta patirtis turėtų padėti šiai komandai kautis dėl patekimo į finalinį ketvertą, tačiau lengva tikrai nebus.

14. MKK
Labai išskirtine gynyba garsėjantis klubas tikrai palauš visus neprotingai puolančius varžovus.

15. LPK Liberna / Gervėčių Kraštas
Gilias tradicijas turinti ekipa paskutiniu metu vis palūžta atkrintamosiose. O gal atėjo metas pagaliau prasibrauti į išsvajotą ketveriukę?

Deimantas Žemaitis - daugiausiai patirties sukaupęs 4-os lygos krepšininkas ir svarbi "Gervėčių krašto" komandos dalis

16.  Sudervė TEAM
Puikiai sezono viduryje rungtyniavusio klubo pirmosios ir paskutinės rungytnės nebuvo pavyzdinės. Praėjusio sezono metu ekipa buvo per akimirką nuo finalinio ketverto. Šiemet jau ir ketvirtfinalis bus nemenkas pasiekimas.

17. Ką vakare?
Nors bendri pasiekimai nėra įspūdingi, tačiau šio sezono metu šis klubas ne kartą pademonstravo labai galingą žaidimą ir bus pavojingas bet kuriam priešininkui nuo pat pirmojo etapo.

18. Vilniaus Olimpas
Be trenerio Raimundo Kalesnyko ši komanda nieko neparodė, tačiau su strategu demonstravo gana brandų žaidimą. Treneris lyg ir neplanuoja daugiau niekur išvykti?

19. BC NOL SEMKERS 2  
Lemiamu momentu susiėmęs jaunimas sužaidė puikią rungtynių atkarpą ir įsitvirtino grupės viduryje. Gal ir atkrintamųjų metu jauniesiems krepšininkams pavyks rungtyniauti taip pat užtikrintai?

20. Vilko Brolija
Praėjusių metų čempionai buvo priversti susilpnėti, tačiau ir toliau išlieka pavojingu varžovu bet kuriam klubui. Čempionais nebetaps, tačiau gali žengti tikrai toli.

21. BKK Vėjas
Bene daugiausiai šį sezoną ekspertus nuvylusi ekipa dar turi laiko pasitaisyti ir pasiekti solidžių rezultatų.

Julius Rukšėnas žaidžia individualiai pakankamai solidžiai, tačiau pats "BKK Vėjas" klubas rungtyniauja gerokai žemiau savo galimybių ribos

22. BC Carmita
Komanda kol kas nedemonstruoja labai galingo krepšinio, tačiau dažnesnis Tomo Rukšio pasirodymas ir pavyzdinis kitų krepšininkų rinkimasis gali šią situaciją pakeisti.

23.  Avedus
Ne pagal pajėgumą žemai turnyrinėje lentelėje esantis klubas tikrai gali pateikti keletą sensacijų, tam tereikia trupučio sėkmės.

24. JKK Kelelis
Luko Čibinsko (puolime) ir Lino Petruškevičiaus (gynyboje) vedamas klubas atrodo tikrai galingai, tiesa, rinkimosi problemos bloškia šią ekipą reitinge gana žemai.

25. Meridianas
Puikiai besiginančiai ekipai reikėtų pasigerinti savo puolimą, kad galėtų pateikti staigmenų atkrintamosiose. Vakar palaužtas "Kočėlas" tikrai pasirodė rimta staigmena.

26. Oaks
Prisijungus Ernestui Varakauskui "OAKS" iš dugno pakilo iki atkrintamųjų. Gal tai dar ne pabaiga?

27. Radvilai
Antra daugiausiai krepšinio ekspertus nuvilusi 4-os lygos komanda tikrai dar gali pateikti ne vieną staigmeną ir palaužti ne vieną favoritu laikomą varžovą.

28. Abi Kairės
Bene nuostabiausią rotaciją lygoje turinti ekipa turi laiko pasistrateguoti kaip dažną rotaciją ir geležinę gynybą paversti į pergales.

29. TGLAB
Geriausią lygoje kovotoją dėl atšokusių kamuolių turintis klubas turėtų pasigerinti gynybą, kad galėtų tikėtis įveikti bent pirmąjį aktrintamųjų varžybų etapą.

Deividas Jurkus gali būti puikiu pavyzdžiu kaip reikia kovoti dėl atšokusių kamuolių bet kam, tačiau vien atkovotais kamuoliais rungtynių nelaimėsi

30. Svajonių turintys     
Sezono viduryje susibyrėjęs ir atsinaujinęs klubas po truputį spėja įsižaisti. Galbūt atkrintamosiose sugebės pateikti vieną kitą staigmeną.

31. Šernai
Nors Pauliaus Pociaus vedama komanda dar gali užimti ganą aukštą vietą, tačiau, greičiausiai, ant vieno žaidėjo pečių šis klubas labai toli nenužygiuos.

32. Atea
Daug pralaimėjimų minimaliais skirtumais bloškia šią ekipą į reitingo dugną. Tačiau gražų komandinį krepšinį demonstruojantis klubas tikrai nebus lengvu kąsniu net ir pirmųjų reitingų turėtojams.

4-os lygos TOP 32 komandų reitingas

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192