16

Rungtynių teisėjai:

Domantas Večerskis
Simonas Litvinavičius

Vėlyvą sekmadienio vakarą, Vilniaus krepšinio I-oje lygoje susitiko namie žaidę KK Austa pries BC Kolegos / Imperialstone.eu. Rungtynės prasidėjo ne be lengvų incidentų. Abiejų surinkusių komandų žaidėjai turėjo tik šviesios spalvos aprangas, todėl komandoms teko spręsti iškilusią problemą. Dėka šeimininkų geranoriškumo, komandos rado kompromisą – pradėjo varžybas.

Rungtynės labai sunkiai prasidėjo šeimininkų KK Austos komandai, kadangi po pirmųjų keturių minučių, jie buvo įmetę vos 4 taškus, kai tuo tarpu “Patruliai” turėjo jau dviženklį taškų skaičių savo kraityje – 14. Tačiau neilgai trukus, KK Austos žaidimas atsigavo, jie pradėjo pelnyti taškus, sėkmingai apsigynti ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 20:14 svečių naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo KK Austos spurtu 8:0 ir rezultatas jau buvo lygus – 20:22. Įpusėjus kėliniui kova aikštelėje pasidarė aršesnė. Rezultatas laikėsi lygus, vyravo gynybinis krepšinis. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 31:31.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo greitu žaidimu ir greitais taškais. Įpusėjus trečiajam kėliniui 3 taškais priekyje buvo KK Austos komanda. Šeimininkų bandymus atitrūkti vis nugesindavo sėkmingos “Patrulių” atakos, todėl niekaip neišryškėdavo pirmaujanti komanda. Nuaidėjus teisėjo švilpukui, rezultatas vis dar buvo lygus po trijų kėlinių 48:48.

Paskutinysis rungtynių kėlinys prasidėjo su gausybe šeimininkų klaidų, kurias puikiai išnaudoję “Patruliai” spurtavo 7:0 ir išsiveržė į prieky 48:55. Likus 5 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai jau turėjo gana “patogią” 5 taškų persvarą. Po dar vieno skaudaus tritaškio metimo, “Patruliai” išsiveržė į priekį rezultatu 61:52, KK Austa nedelsiant ėmė minutes pertraukėlę, rungtynių tempui numušti. Vis dėlto, “BC Kolegos / Imperialstone.eu” komanda sugebėjo išsivežti pergalę iš šeimininkų sales rezultatu 69:59.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė M.Pukelevičius, kurio sąskaitoje 16 taškų bei 7 atkovoti kamuoliai , jam puikiai talkino M.Gilys, kuris pelnė 12 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rez.perdavimus. Pralaimėjusiems  K.Surgėlas(23 atkovoti kamuoliai) ir J.Šukelis atitinkamai pelnė po 13 taškų.

Rungtynių komentarai:

Mindaugas Pukelevičius (Patrulių rinktinė): „ Visų pirma, norėjau padėkoti varžovams, jog sutiko žaisti šias rungtynes nepaisant tos situacijos dėl aprangų. Čia yra mūsų bėda, aprangos gaminamos, laukiam.

Apie rungtynes ką galiu pasakyti. Pagaliau pirmą kartą šį sezoną pavyko žaisti kaip komandai. Tiek puolime, tiek gynyboje. Sukosi deriniai, gynyboj pradėjom šnekėti. Pirmą kėlinį žaidėm su energija ir rodėm neblogą žaidimą. Antrajame sustojome ir varžovai tuo pasinaudoję išlygino rezultatą.Esminė mūsų problema yra ta, jog kol žaidžiam ne po vieną, komandiškai, tol viskas gerai einasi. Kai tik pradedam po vieną griūnas viskas, prasideda pykčiai ir nesėkmės. Puikiai šiandien tai pamatėm. Aišku ir išgirdom, kaip Mantas (Kazlauskas) moka puikiai rėkti ir keiktis.

Antroje rungtynių pusėje žaidėm apylygiai, bet nepasakyčiau kad blogai. Stengemės gynyboj, puolime,, ko pasekoje buvo iškovota pergalė. Komanda yra gera, turime gerus didelius zmones, metikus, žaidėjus,   kurie organizuoja žaidimą, bei gynėjų grandį. Mums patiems reikia gerinti savo žaidimą, jį šlifuot, o svarbiausia nusiteikti ir rodyti gerą energiją.

Apie varžovus galiu pasakyti tikrai smagi komanda, matosi, jog ta pati “chebra” žaidžia jau ne pirmus metus, susižaidę, mėgaujasi žaidimu.

Linkėjimai Matui, kaip ir sakėm,  kad pradėsim žaisti kaip mokam, taip ir padarėm.

Ačiū sekretoriatui ir teisėjams už tokias chaotiškas rungtynes."