VKL taurės 2 rato apžvalga: 6-10 poros

2017-12-25

Tęsiame VKL taurės 2 etapo apžvalgą ir kviečiame susipažinti su dar 5 porų dvikovų rezulatais. 

6 pora
UwB 71
Joniškio Baldai 59
 Pirmosiose penkiose porose didesnių netikėtumų neįvyko. Pirmąją sensacija galime atrasti šeštojoje dvikovoje. Ties patekimo į atkrintamąsias riba 4-oje lygoje balansuojantys "UwB" vyrukai po labai atkaklios kovos palaužė pirmojoje turnyrinės lentelės pusėje 3-iosios lygos "B" grupėje įsitaisiusią "Joniškio Baldų" ekipą. Nors joniškiečiai gana užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau jie nesugebėjo susitvarkyti gynyboje su pagrindiniu "UwB" klubo vidurio puolėju - Romual Viniarski. Joniškio miestelio atstovų neišgelbėjo ir geriausias sezono rungtynes sužaidęs gynėjas - Antanas Nacys. Po sensacingos pergalės "UwB" komandos vadovas Romuald Tumaš buvo nusiteikęs labai pozityviai ir net svajojo apie pusfinalį, iki kurio nužygiuoti lengva nebus. Jau kitame etape "UwB" lauks tikrai galingas priešininkas, kadangi silpniausios ekipos iš turnyro jau pasitraukė.         
7 pora
BC Vilnius 70
Meridianas 63
Septintojoje poroje Domo Česnulaičio vedina "BC Vilnius" ekipa neleido "Meridiano" klubui sukurti sensacijos. Nors ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar turėjo galimybę pakreipti rungtynes sau tinkama kryptimi, tačiau nuovargis  padarė savo. Gausiau susirinkę ir daugiau fizinių jėgų išsaugoję "BC Vilnius" vyrukai sugebėjo išlaikyti nedidelį pranašumą, kuris padovanojo kelialapį į kitą VKL taurės etapą. Solidžai prie šios pergalės prisidėjo ir pirmas rungtynes šį sezoną už "BC Vilnius" sužaidęs praėjusio sezono klubo lyderis - Lukas Virozerovas. Iki dvigubo dublio šiam krepšininkui pritrūko 2 taškų ir dviejų atkovotų kamuolių. "X-faktoriumi" tapo Augustinas Igaunis, kuriam pritrūko vos vieno taško iki pakartoto karjeros rezultatyvumo rekordo. "Meridiano" neišgelbėjo ir sezono naudingumo rekordą pakartojęs puolėjas Karolis Bakas, kuris pataikė visus keturis savo mestus tritaškius metimus. "BC Vilnius" žygiuoja tolyn, o "Meridianas" galės susikoncentruoti į 4-os lygos "D" grupės rungtynes, kur šiuo metu klostosi tikrai gana įtempta situacija turnyrinės lentelės viduryje.   
8 pora
SK Skaidiškės 56
Gjensidige 48
Net 17 taškų skirtumu laimėtas pirmas kėlinys tikrai neužtikrina pergalės rungtynėse. Tai savo kailiu patyrė LDA taurės atstovai - "Gjensidige". Per pirmąjį ketvirtį draudikai pelnė 22 taškus ir įgijo 17 taškų pranašumą, tačiau per likusius tris sukrapštė vos 26 ir privalėjo į kitą etapą leisti žygiuoti varžovams iš VKL 4 lygos.  Nugalėtojus į priekį vedė Darius Jucius ir Kristupas Gabrielius Kuklys. Pastarasis krepšininkas šiame susitikime sugebėjo pagerinti savo šio sezono rezultatyvumo rekordą. Šeimininkų šiose rungtynėse neišgelbėjo ir  sėkmingai rungtyniavusi Augustino Stropaus, Karolio Blavaščiūno ir Mindaugo Šliumpos trijulė.  Tai buvo pirmoji 4-os lygos komandos pergalė prieš LDA taurės atstovus. Kituose dvejuose susitikimuose triumfavo LDA taurės ekipos.   
9 pora
Agmeka 64
Sudervė TEAM 50

Jaunasis VKL debiutantas Donatas Čepaitis sužaidė savo naudingiausias savo karjeros rungtynes ir padėjo 3-ios lygos atstovams, "Agmeka" ekipai, įrodyti savo pranašumą prieš divizionu žemiau rungtyniaujančius "Sudervė TEAM".  "Agmeka" iniciatyvą į savo rankas perėmė nuo pirmųjų akimirkų ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė solidžią dviženklę persvarą, kurios varžovai taip ir nesugebėjo panaikinti. To padaryti neleido puikiai sustatyta "Agmekos" gynyba. Šį teiginį pagrindžia faktas, jog naudingiausias šio susitikimo "Sudervė TEAM" klubo žaidėjas, Zbignev Dubovski, surinko vos 8 naudingumo balus, o pati "Sudervė TEAM" surinko vos ne vos 50 taškų. Nors rezultato skirtumas šiose rungtynėse tebuvo 14 taškų, efektyvumo kontrastas buvo milžiniškas. "Agmeka" surinko net 71 naudingumo balu daugiau už savo priešininkus: atkovojo 31 daugiau atšokusių kamuolių, padarė 21 mažiau klaidų ir išprovokavo 12 daugiau pražangų. "Agmeka" keliauja tolyn, o ir kitas etapas šiam pajėgiam klubui tikrai neturėtų tapti riba. 

 
10 pora
SkyGym / Ego Forte 93
Vilniaus Olimpas 69
Prieš išvykdamas į komandiruotę užsienyje Vilniaus "Olimpo" treneris Raimundas Kalesnykas iškėlė savo komandai tikslą iškovoti paskutinėse ketveriose metų rungtynėse bent trejas pergales. Komanda nesugebėjo įvykdyti trenerio nurodymų ir patyrė visišką fiasko, pralaimėdama visus 4 žaistus susitikimus. Nors Pavel Prokopovič tapo naudingiausiu, o Darius Simanavičius  rezultatyviausiu rungtynių žaidėjais, tai neišgelbėjo Vilniaus "Olimpo" nuo pralaimėjimo. "SkyGym / Ego Forte" po truputį kiekvieno kėlinio metu didino savo pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę. Manvydas Statauskas ir Ernestas Varakauskas sulaukė nemenkos pagalbos iš komandos draugų. Gražus komandinis krepšinis ir galingas puolimas tapo kertiniais pergalę atnešusiais rodikliais. "SkyGym - Ego Forte" žygiuoja toliau, o su tokiu žaidimu jie gali dar tikrai toli nukeliauti.   


"UwB" tapo pirmosios didelės VKL taurės sensacijos autoriais

VKL taurės 2 rato apžvalga: 6-10 poros

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192