3 Lyga - savaitės apžvalga

2017-12-13

Kaip ir kiekvieną trečiadienį, taip ir šiandien jums pristatome tradicinę VKL III-iosios lygos apžvalgą. Per paskutinę savaitę šio pajėgumo diviziono varžybose sužaistas dviženklis rungtynių skaičius, o pačiose dvikovose kiek geriau sekėsi svečiuose žaidusioms komandoms. Bene labiausiai savo pasirodymu galėtų džiaugtis "BC United Transline" klubas, kuris sugebėjo laimėti abu išvykos mačus, taip savo pogrupyje įsitvirtindamas antrojoje pozicijoje. Deja, bet tos pačios grupės "BC Vilniaus" ir "C" grupės "KomFako" komandoms aikštelę teko du kartus palikti nuleistomis galvomis. Apie visa tai - šios savaitės lygos apžvalgoje.

A  Pogrupis

1. United Sharks 7 : 2 + 135
2. Melingos Keliai 5 : 3 + 18
3. BC Liejykla 4 : 3 + 11
4. Marijampolis 4 : 3 - 40
5. Joniškio Baldai 4 : 4 - 17
6. Dagos 3 : 3 + 29
7. KK Ambicija 3 : 4 - 19
8. Big Baller Brand 3 : 5 + 39
9. Snackbox.lt 1 : 7 - 156

 

Didžiausias krūvis "A" pogrupyje šią savaitę teko grupės autsaideriams - "Snackbox.lt" vyrams. Nepaisant to ekipa pagaliau gali džiaugtis pirma sezono pergale, kurią pasisekė iškovoti svečiuose prieš pajėgią "BC Liejyklos" komandą 82 : 71. Dvikovoje sužibėjo Manto Bacevičiaus, pelniuso 20-imt ir Armino Beniušio, pridėjusio 23 taškus tandemas, prieš kurį "BC Liejykla" taip ir nerado priešnuodžių. Šiai komandai pralaimėjimas buvo labai skaudus, nes kainavo pakilimą iki antrosios vietos. Taip nutiko dėl to, jog kiek netikėtą nesėkmę patyrė antroje pozicijoje išlikusi "Melingos Kelių" ekipa. Molėtiškiai svečiuose neatsilaikė prieš puikias rungtynes sužaidusį "Big Baller Brand" jaunimą - 68 : 77, tarp kurių nesulaikomas buvo 27 taškus įmetęs Vilius Žukas. Krepšininkas jau ne pirmą kartą demonstruoja pagirtiną sportinę formą, o kuomet prie jo prisijungė ir likę komandos draugai, iš karto pamatėme ir rezultatą. Ekipos atstovai viliasi, jog dabar klubas ateis į pergalių kelią ir antrame rate pasirodys gerokai sėkmingiau. Eilinę pergalę pasiekė ir lyderė "United Sharks" komanda 63 : 52 įveikusi "KK Ambicijos" vyrukus, kurie rungtyniavo viso labo šešiese. Sėkmingai sezoną pradėjęs klubas pirmą ratą pabaigia septintoje pozicijoje, kuri toli gražu negarantuoja kelialapio į PLAY-OFF varžybas, tad reiks gerokai pasistengti ateityje. Sėkmingai savo pasiekimus su kiekvienu turu gerina "Marijampolio" miestelio krepšininkai, kurie po pergalės 70 : 65 prieš "Snackbox.lt" pakilo jau iki ketvirtosios pozicijos, pergalių ir pralaimėjimų balansą paversdami teigiamu. Tokį ekipos pasirodymą be jokios abejonės galima pavadinti sėkmingiausiu klubo istorijoje. Belieka palinkėti, jog antrame rate apsukos nemažėtų ir tuomet, galbūt, šiuos vyrus pamatysime ir dar vienu kitu laipteliu aukščiau, o kol kas svarbiausias tikslas - finišuoti šešetuke, taip užsitikrinant kelionę į PLAY-OFF varžybas.

 

B  Pogrupis

1. BC Versus 5 : 0 + 96
2. BC United Transline 6 : 1 + 89
3. Ridikas 4 : 1 + 77
4. SK Centauras 2 : 3 - 27
5. Safety 2 : 4 - 34
6. Tirola II 2 : 4 - 34
7. BC Vilnius 2 : 5 - 21
8. KF Trigubas Dublis 0 : 5 - 145

 

"B" pogrupyje sužaisti trys susitikimai, tačiau net dvi komandos aikštelėje pasirodė du kartus ir abi iš jų - skirtingai. Iki ausų patenkinta turėtų būti "BC United Transline", kuri pasiekė abi pergales. Visų pirma klubas svečiuose 60 : 53 palaužė "Tirolos II" atstovus. Rungtynės buvo įdomios tuo, jog nugalėtojų ekipoje dviženklį taškų skaičių pelnė viso labo vienintelis Dilanas Švaistys. Krepšininko sąskaitoje - 25 taškai. Komandos draugai prie laimėjimo prisidėjo gerokai kukliau, tačiau svarbiausia, jog pasisekė išnešti sveiką kailį. Antrojoje savaitės akistatoje viskas vyko gerokai lengviau. Šį kartą ir vėl svečiuose 70 : 47 įveiktas "BC Vilnius". Nors komanda rungtyniavo tik šešiese, prie Dilano, atseikėjusio 22 taškus dabar prisidėjo ir Paulius Gedminas, įmetęs 23 taškus, atkovojęs 11 kamuolių bei surinkęs +35 naudingumo balus. Po antros pergalės per dvi dienas komanda ir toliau laikosi įsikibusi antrosios pozicijos bei lauks rezultatų iš savo artimiausių kaimynų - "BC Versus" ir "Ridiko" stovyklų. Antrą kartą į aikštelę žengusi "BC Vilniaus" komanda ir vėl nenudžiugino savo gerbėjų, nes 56 : 57 rungtynių finiše pralaimėjo "Safety" klubui. Dabar komandos susilygino pergalių skaičiumi, o daugiau pralaimėjimų turintis "BC Vilnius" nukrito taip žemai, kaip dar šį sezoną nebuvo nusileidęs - iki septintosios vietos. Toks rezultatas leidžia tikėtis tik teorinių galimybių patekti į PLAY-OFF, todėl ekipai būtina antrajame rate pagerinti žaidimą ir finišuoti pirmame šešetuke.

Šią savaitę grupėje sulauksime labai įdomaus "SK Centauro" ir "Ridiko" mačo Elektrėnuose. Ten jaunieji elektrėniškiai bandys prisivyti savo priešininkus, kaudamiesi dėl labai svarbaus taško. Išbandymo sekmadienį lauks ir "BC Vilniaus" komanda, kuriai iššūkį mes dar nelaimėjusi "KF Trigubo dublio" komanda. Tiesa, po pralaimėjimų reabilituotis "BC Vilnius" galės jau šiandien vakare, kuomet VKL Taurės varžybų 2-ame kvalifikaciniame etape žais su žemesniojo IV-ojo atstovo vidutinioke "Meridiano" komanda.

Gediminas Balčius ("BC Salininkai") rungtynių metu spėja ir papozuoti fotografams

 

C  Pogrupis

1. Atsipūtę 6 : 1 + 86
2. KK Žaibas 5 : 1 + 43
3. BC Salininkai 6 : 2 + 67
4. Vedejasrenginiui.lt 5 : 2 + 86
5. Telšiai II 4 : 4 + 102
6. Baltic Ground Services 3 : 4 - 49
7. Komfakas 2 : 6 + 14
8. BC Bedugnė 1 : 5 - 60
9. U.S.Embassy 0 : 7 - 289

 

Ši savaitė "C" pogrupyje labai nesėkminga buvo "KomFako" vyrams, kurie pralaimėjo du kartus ir gerokai sukomplikuoja savo padėtį kautis dėl vietos PLAY-OFF etape, į kurį keliauja po 6-ias geriausias kiekvienos grupės komandas ir dvi geriausios 7-osios pozicijos. Visų pirma buvę VU studentai namuose 72 : 81 nusileido "Vedejasrenginiui.lt" vyrams, o vėliau svečiuose ir Telšių dubleriams - 60 : 69. Po šių nesėkmių ekipos sąskaitoje 2 pergalės iš aštuonių galimų ir pagal prarastus taškus tai tėra septintoji pozicija. Neslėpsime, jog ir pati komanda greičiausiai tikėjosi geresnio pasirodymo pirmame rate, tad antrajame belieka palinkėti pagerinti savo rezultatus. Svarbią trečią pergalę Nemenčinėje pasiekė "Baltic Ground Services" 69 : 66 palaužę Bezdonių "BC Bedugnės" komandą. Sėkmingiausias sezono rungtynes sužaidęs nugalėtojų atstovas Mantas Cyninas tapo kertiniu pergalės kalviu, pelnydamas 21 tašką. Eilinę pergalę į savo sąskaitą įsirašė ir dar viena "didžiojo ketvertuko" komanda - "BC Salininkai", kurie svečiuose ne be pastangų nugalėjo žaidimą gerinančią "U.S. Embassy" ekipą. Situacija grupėje tokia, jog pirmos dvi pozicijos net ir nerungtyniaudamos šią savaitę liko nepajudinamomis - tai pirmojoje pozicijoje esantys ir pergalę VKL Taurės varžybose iškovoję "Atsipūtę", bei antrosios vietos savininkai "KK Žaibas". Jeigu turite laisvo laiko trečiadienio vakare, būtinai rekomenduotumėme nueiti į šių lyderių tarpusavio akistatą, po kurios taps aiškus pirmojo rato pogrupio nugalėtojas.

 

D  Pogrupis

1. Verslo Sp.C. / R2P Sport 6 : 1 + 121
2. KK Sinano Kebabai 6 : 2 + 100
3. Thug Life 6 : 2 + 44
4. Agmeka 6 : 2 + 74
5. SK Meškos 4 : 3 - 6
6. KK Kuršėnai 4 : 4 + 4
7. BC Šalčininkai 1 : 6 - 80
8. Vilniaus Pulsas 1 : 7 - 131
9. Naujininkų Kiemas 0 : 7 - 126

 

"D" grupėje tarp lyderių - labai ankšta. Šią savaitę pirmenybėse nerungtyniavęs "Verslo Spaudos Centro / R2P Sport" klubas išliko favoritu, tuo tarpu dėl antrosios vietos pirmame rate vyko tokia atkakli kova, jog trys komandos surinko po lygiai pergalių. Žvelgiant į jų tarpusavio susitikimų rezultatus taip pat lygiosios - 1:1, tad geresnę poziciją nulėmė tik pelnytų ir praleistų taškų vidurkis, o čia geriausiai pasirodė "KK Sinano Kebabai", kurie pirmąjį ratą pabaigia nors ir pralaimėjimu, bet finišuodami antrieji. Komanda 67 : 69 savo aikštelėje turėjo pripažinti tiesioginių varžovų dėl pozicijos - "Thug Life" pranašumą. Skirtumas galėjo būti ir didesniu, tačiau puikiai rungtynių finišą sužaidę aikštelės šeimininkai beveik pasivijo varžovus ir pralaimėjo vos dviem taškais. Nugalėtojams 16 taškų pelnė Žilvinas Grušas, 15-a pridėjo Artūras Giedraitis, o dar 12 atsidūrė ir Martyno Mažeikos sąskaitoje. Etatinė lyderių trijulė viso pirmojo rato metu komandą vedė pirmyn, todėl antrame rate varžovai jiems skirs neabejotinai didesnį dėmesį. Kitose pogrupio rungtynėse "Agmeka" 74 : 52 palaužė "SK Meškas", kurių pasirodymą pirmajame rate taip pat, greičiausiai, galima bus vertinti teigiamai. Komanda pagal prarastus taškus žygiuoja penkta ir dar turi "kišenėje" rungtynes su pogrupio lyderiais. Tuo tarpu "Agmeka" finišuoja ketvirtoje vietoje, tačiau čia jokios tragedijos nėra, nes po pirmojo rato identišką rezultatą turi ir dar du klubai. Viskas, ko reikia norint kilstelti aukščiau, aplenkti savo pagrindinius konkurentus antrajame čempionato rate.

Be jau minėtos šio vakaro "Verslo Spaudos Centro / R2P Sport" ir "SK Meškų" akistatos artimiausią savaitę pogrupyje pamatysime ir kitų rungtynių, iš kurių taip pat verta paminėti būtų antradienio mūšį dėl septintosios vietos tarp kartą laimėjusių "BC Šalčininkų" ir nė karto pergalės dar nešventusios "Naujininkų Kiemo" komandos.

Po nulūžusio lanko "BRASA / Bullet.lt" skubėjo nuotykį įamžinti nuotraukose

 

E  Pogrupis

1. Sky Gym / Ego Forte 7 : 0 + 124
2. Senieji Trakai II 5 : 2 + 97
3. Bebrusai 3 : 3 + 5
4. BRASA / Bullet.lt 3 : 3 - 32
5. Naudingi 3 : 4 - 31
6. BC Kibirai 3 : 4 + 21
7. BC Sava Chebra 2 : 6 - 122
8. Lyderiai 2 : 6 - 62

 

"E" pogrupio varžybos be konkurencijos šią savaitę turėjo daugiausiai intrigos. Ir taip nutiko ne tiek dėl užfiksuotų rezultatų, kiek dėl situacijos rungtynėse "BRASA / Bullet.lt" - "Naudingi". Trečiajame susitikimo kėlinyje atakuojant aikštelės šeimininkams ėmė ir nulūžo vienas sporto salės lankas... Suprantama, jog salę nuomojantys krepšinio mėgėjai galimybių pakeisti lanko neturėjo, todėl įvykus "Force Majeure" situacijai dvikovos rezultatas nebuvo fiksuotas ir rungtynės sustabdytos. Komandos savo santykius išsiaiškins kitose rungtynėse naujai sutartu laiku. Tuo tarpu daugumą dvikovos dalyvių nudžiugino galimybė įsiamžinti su nulūžusiu lanku rungtynėse besilankant VKL fotografui. Tačiau ir be šių rungtynių "BRASA / Bullet.lt" spėjo švęsti pergalę, kuomet svečiuose 71 : 59 įveikė pajėgią "BC Kibirų" komandą. Savo oponentą Rolandą Bajorą pranokęs 21 tašką pelnės Arūnas Rakauskas buvo vienas pagrindinių "BRASOS" pergalės kalvių. Komanda po sėkmingos savaitės šokteli iki ketvirtojo laiptelio ir pirmojo rato varžybas gali pabaigti teigiamu rezultatu pergalių grafoje. Svarbų revanšą pasiekė ir "BC Sava Chebra". Pirmajame rate pralaimėję 10-ties taškų skirtumu jie dabar ėmė ir atsirevanšavo "Lyderiams" 11-os taškų persvara. Kadangi komandos yra surinkę po lygiai pergalių, tai leido nugalėtojams pagaliau pakilti iš paskutinės pozicijos. Tuo tarpu "Lyderiams" pirmasis čempionato ratas aiškiai nenusisekė ir kelių PLAY-OFF link teks ieškoti jau antrame pirmenybių rate. 

3 Lyga - savaitės apžvalga

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192