12

Rungtynių teisėjai:

Irmantas Baltušis
Mindaugas Žilinskis

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus krepšinio I lygoje ,,BC Kolegos / Imperialstone.eu“ savo namų aikštėje priėmė svečių komandą ,,Če – Čėnija“ Abi komandos į susitikimą susirinko negausiai – šeimininkai rungtyniavo septyniese, tuo tarpu svečiai atvyko tik penkiese.

Sužaidus pirmąsias penkias minutes priekyje buvo šeimininkų ekipa rezultatu 11-7, tačiau trenerio toks rezultatas netenkino ir paprašė minutes pertraukėlės.  Po jos žaidimas pagėrėjo ir ,,BC Kolegos / Imperialstone.eu“ komanda sugėbėjo susikrauti dviženklia persvarą 22-10. Kėlinio pabaigoje svečiai taip pat pasiemė minutės pertraukėlė, kad suregztu paskutinę ataką ir tai jiems puikiai pavyko ir po pirmojo kėlinio buvo 28-19 šeimininkų naudai.  Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova, svečiai neleido niekur pabėgti varžovams ir atsakė taiklaisi metimais į jų taiklius metimus tai skirtumas liko nepakitęs 50-41.

Antroje varžybų dalyje svečiai nieko nelaukę sukūrė spurta 7-0, labiausiai Mariaus Taparausko dėka priartėjo iki dviejų taškų 50-48. Tačiau šeimininkai greitai atsigavo ir pradėjo mėtyti taiklius tritaškius metimus kurių iš viso per trečiąjį ketvirtį pataikė net 6 ir susikrovė dar didesnę persvarą nei turėjo 78-58. O ketvirtas kėlinys beliko tik formalumas, nes ,,Če – Čėnijos“ vyrai nebeturėjo jėgų kovoti dėl pergalės, o ,,BC Kolegos Imperialstone.eu“ komandai viskas sekėsi puikiai ir kėlinio viduryje sukūrė gražiausia varžybų epizoda, kai Lukas Praskorys užmetė kamuolį Mantui Kazlauskui ir jis įkrovė ir varžybos baigėsi rezultatu 107-74 šeimininkų naudai, kurie iškovojo pirmąją pergalę.

Komandos ,,BC Kolegos / Imperialstone.eu" trenerio komentaras: Varžovai nesusirinkę į rungtynes padarė mums meškos paslauga. Du su pusę kėlinio vaikščiojom ir galvojom, kad pergalė pati ateis, bet kaip matosi reikėjo kovot. Rezultatas aišku neatspindi tos visos kovos, pagrinde pabėgom 3-4 kėlinyje įmetę pora laisvų metimų, bet rimtos komandos tokių dalykų nedovanotų. O šiaip ačiū vyrams už pirmą pergalę, nepersistengė šiandien, bet džiugu kad pasiekėm šią pergalę. Tikiuosi, kad ši pergalė atves į teisingą kelią, kuriame dabar ir esam.
Komandos  ,,Če-Čėnija" žaidėjo Mariaus Taparausko komentaras: Trūko trenerio, kuris būtų gal kažkiek dadėjęs taktikos, reikiamais momentais paėmės minutės pertraukėles. O kai paleidom priešininkus į priekį jau buvo labai sunku pavyti. Čėnui linkėjimai.