5 Lyga - savaitės apžvalga

2017-11-24

Atkaklios kovos vyksta ir silpniausiame - VKL V divizione. Čia savo kovas pradėjo 20 kolektyvų, prie kurių dar spėjo prisijungti ir jaunieji "VKM-2002" auklėtiniai. Varžybų sistemą keisti jau buvo vėlu, todėl ekipa tiesiog prisijungė prie vieno iš pogrupių ir jau spėjo iškovoti pirmąją pergalę. Grupėse visos ekipos sužais du ratus viena su kita, o į PLAY-OFF etapą pateks 1-8 vietas užėmusios komandos. Jos toliau kausis dėl VKL V-osios Lygos nugalėtojų titulo.

A  Pogrupis

1. BC Krienai 5 : 1 + 93
2. KK Luksara 5 : 1 + 66
3. Perkūno Oželiai 4 : 1 + 32
4. SKAVI 3 : 3 + 41
5. BC Bombers 2 : 2 - 4
6. Sėkmės Džentelmenai 2 : 2 - 11
7. Žiedinis Raumuo 2 : 2 - 28
8. Pineca 1 : 3 - 31
9. Žalias Rytas 1 : 4 - 10
10. VKM 2002 1 : 4 - 98
11. Na Pabandom 0 : 3 - 50

 

"A" pogrupyje nuo pat pirmųjų turų mezgasi intriga. Jau dabar nebeliko nepralaimėjusios komandos, o į patį grupės sostą taikosi bent jau trys ekipos - "BC Krienai", "KK Luksara" bei "Perkūno Oželiai". "Krienai" jau įrodė savo pranašumą akistatoje prieš "KK Luksarą", tuo tarpu "Perkūno Oželiai" kluptelėjo labai netikėtai, namuose nusileisdami jauniesiems "VKM-2002" vaikinukams. Toks pralaimėjimas iš karto nubloškė ekipą turnyrinėmis pozicijomis žemyn, tačiau padėtis jau netrukus gali pasitaisyti, nes artimiausią savaitę laukia net dvi akistatos prieš žemiau lentelėje žengiančias ekipas. Panašu, jog pagaliau raktus į pergales atranda ir gerokai šį sezoną nukraujavęs "Žiedinio Raumens" kolektyvas, laimėjęs paskutines dvi savo akistatas. Kiti ekipos taikinyje - būtent "Perkūno Oželiai", tad laukia nelengva kova. Ganėtinai kukliais rezultatais sezoną pradėjo paskutines keturias pozicijas užimantys klubai, kurių sąskaitoje vos po vieną laimėjimą. "Pineca" gali džiaugtis nukovusi "Žalią Rytą", kuris, savo ruožtu, nepasigailėjo "VKM-2002" klubo. Krepšinio mokyklos auklėtiniai savo pirmuoju tašku galėjo džiaugtis akistatoje prieš "Perkūno Oželius", tačiau antrosios pergalės dar gali tekti ir palaukti - bent jau iki antradienio, kuomet vaikinukai surems pečius su nė karto dar nelaimėjusia "Na Pabandom" ekipa. Pastariesiems tai taip pat bus unikalus šansas pradėti savo kelią į pergales.


Treneris R. Rolis su savo auklėtiniais "VKM - 2002" jau spėjo iškovoti pirmąją pergalę

B  Pogrupis

1. BC Suppleo 6 : 0 + 105
2. Peace II 4 : 1 + 92
3. Mėgėjai 4 : 2 + 45
4. ESO 3 : 0 + 106
5. Vilniaus Vilkai 2 : 2 + 14
6. Delamode Baltics 2 : 3 - 39
7. Agentai 007 2 : 5 - 19
8. Egzistenciniai Klausimai 1 : 2 - 22
9. Betmeno Robinai 1 : 3 - 26
10. 4 FUN 0 : 7 - 256

 

"B" grupėje nuo pirmųjų turų taip pat ryškėja keli lyderiai. Skirtumas nuo "A" pogrupio tik tas, jog čia yra dvi ekipos, dar nepatyrusios pralaimėjimo kartėlio. Sėkmingiausiai kol kas atrodo grigiškiečių "BC Suppleo" klubas, kurio sąskaitoje jau net 6-ios pergalės. Tiesa, paskutinė iš jų pasiekta "ant popieriaus", kuomet į Grigiškes neatvyko "Delamode Baltics" komanda. Sėkmingai VKL V-ojo diviziono prestižą "BC Suppleo" gina ir VKL Taurės varžybose, kur pirmame jos etape sugebėjo eliminuoti LDA (Lietuvos Draudikų Asociacijos) atstovę - "Aviva" komandą 47 : 44. Tokiu būdu ekipa žygiuoja į antrąjį kvalifikacinį VKL Taurės etapą ir jame surems jėgas su gerokai pajėgesniu varžovu iš dviem divizionais aukštesnės VKL III-iosios lygos - "KK Sinano Kebabų" klubu. Šis, beje, savo pajegumo diviziono varžybose taip pat dar nepralaimėjo, todėl bus labai sunkiai įkandamas riešutas "BC Suppleo" klubui. Tiesa, kovojant - viskas įmanoma. VKL Taurės varžybose dalyvauja ir "ESO" komanda, kuri dar nežaidė savo rungtynių, tačiau čempionate jau patiesė tris priešininkus įspūdingais taškų skirtumais. Peršasi mintis, jog šis klubas gali būti vienas realiausių kandidatų į VKL V-osios Lygos čempionų titulą. Netoli nuo pastarųjų dviejų komandų ir "Peace II" kolektyvas, pralaimėjęs vienintelį kartą būtent prieš grigiškiečius. Sėkmingai pirmenybes pradėjo ir "Mėgėjų" komanda, turinti teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansa bene pirmą kartą klubo istorijoje. Kiek sunkiau sekasi "Egzistenciniams Klausimams" bei "Betmeno Robinams", laimėjusiems po kartą. Tuo tarpu paskutinėje pozicijoje - "4 FUN" komanda, kuri, sprendžiant bent jau pagal pirmuosius rezultatus, galimai yra viena silpniausių V-ojo diviziono komandų.

5 Lyga - savaitės apžvalga

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192