21

Rungtynių teisėjai:

Paulius Janavičius
Mindaugas Žilinskis

Sekmadienio popietę VKL I lygoje susitiko „MRU“ ir „Vilniaus kolegija“. Iki šių rungtynių šeimininkų sąskaitoje buvo dvi pergalės ir vienas pralaimėjimas, o jų varžovų pergalių ir pralaimėjimų  santykis buvo lygus – 2/2. Rungtynes dviem taškais pradėjo A. Karapetian. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo 8:4 šeimininkų naudai. Praėjus dar porai minučių T. Malimenkovas išprovokavo dar vieną varžovų pražangą, o svečių ekipa susirinko pasitarimui. Vis dėl to, svečiai puikiai pradėjo gintis, „MRU“ sunkiai sekėsi pulti, o po R. Meškausko trijų taškų greitoje atakoje rezultatas tapo 20:14 „Vilniaus kolegijos“ krepšininkų naudai. Po minutės pertraukėlės „MRU“ žaidimas nesusitvarkė ir po pirmojo ketvirčio jų varžovai jau pirmavo 8 taškais.

Antrasis kėlinys prasidėjo I. Jonušio dviem taškais, o „Vilniaus kolegijos“ persvara pirmą kartą peržengė dviženklę (28:18). Sužaidus beveik keturias minutes K. Bakanauskas pelnė dvitaškį su pražanga greitoje atakoje, o jo komanda ir toliau išlaikė užtikrintą atstumą nuo varžovų (36:25). Likus kiek daugiau nei minutei A. Karapetian sušvelnino savo komandos atsilikimą iki 8, o dar kitoje atakoje R. Sinkevičius priartino ekipą iki šešių taškų. Kėlinį užbaigė taiklus E. Slapšio dvitaškis iš po krepšio ir komandas po pirmosios rungtynių dalies skyrė 8 taškai. Per pirmąsias dvidešimt minučių šeimininkų gretose 12 taškų buvo surinkęs ne kartą minėtas A. Karapetian, o svečių komandoje rezultatyviausias buvo E. Lebeckas (15 tšk., 5 atk. kam.).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo puikiu šeimininkų žaidimu – sužaidus dvi minutes jų deficitas sumenko vos iki dviejų taškų (51:53). Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes  T. Malimenkovas pelnė du taškus iš po krepšio, o „MRU“ ekipa jau buvo priekyje 65:62. Per likusį trečiojo kėlinio laiką abi komandos keitėsi taikliais metimais ir nė viena neįgijo labiau apčiuopiamo pranašumo, taip palikdamos intrigą ketvirtajam kėliniui.

Ketvirtojo kėlinio pradžia nieko gero nežadėjo svečiams – šeši iš eilės šeimininkų taškai ir staigiai susirinktas 8 taškų deficitas. Sužaidus pusę kėlinio I. Jonušys smeigė tolimą metimą taip priartindamas savo komandą iki trijų taškų – 79:82. Likus žaisti dvi minutes „MRU“ ekipa vis dar buvo priekyje 89:85. Likus šiek tiek daugiau nei minutei E. Slapšys nukirpo varžovų persvarą iki trijų taškų. Po minutės pertraukėlės svečiai dvi atakas iš eilės sužaidė rezultatyviai ir likus dvidešimt sekundžių jau buvo priekyje 92:91. Tuomet šeimininkai neužbaigė savo atakos rezultatyviai, o E. Slapšys sumetė dvi baudas. Likus keturioms sekundėms T. Malimenkovas įmetė du taškus šiek tiek užmindamas tritaškio liniją, tuomet R. Meškauskas įmetė dvi baudas, o šeimininkams neužteko kiek daugiau nei sekundės užbaigti ataką rezultatyviai.