VKL Taurė: BURTŲ TRAUKIMAS - VAIZDO ĮRAŠAS ir varžybų sistema

2017-11-14

Prasideda tradicinis VKL Taurės turnyras, kuriame susikaus net 82 komandos iš visų VKL pajėgumo divizionų. Pernykščiai taurės laimėtojai - "Tigrai" pirmenybėse nedalyvauja, todėl jau dabar aišku, jog įspūdingo dydžio pereinamosios taurės laimėtoja bus nauja komanda. Ekipos į varžybų etapus prisijungia palaipsniui pridedant vis stipresnių VKL divizionų ekipas, o pirmojo ir antrojo kvalifikacinio etapo burtai buvo ištraukti TIESIOGINĖS VIDEO TRANSLIACIJOS METU. Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą ir susipažinti su varžybų sistema.

Varžybų sistema

2017/2018m. VKL Taurės varžybose dalyvauja net 82 komandos iš visų VKL pajėgumo dvizionų. Jos į turnyra prisijungia nuos kirtingų etapų. Visų pirma VKL Taurės varžybos bus pradedamos 1-uoju ir 2-uoju kvalifikaciniais etapais, kurių burtai jau paaiškėjo. Juos galite pamatyti žemiau esančiame vaizdo įraše.

DĖMESIO: vienerių rungtynių kaina - 30 EUR. Mokama tik už sužaistas dvikovas, o mokėjimus privaloma atlikti iki rungtynių pradžios.

Viename etape žaidėjas gali atstovauti tik vienai komandai, tačiau skirtinguose etapuose gali vilkėti skirtingų komandų marškinėlius. Pvz. jei Jonas Krepšininkaitis 1-ajame kvalifikacijos etape rungtyniavo už "BC Draugų" komandą, tame pačiame etape žaisti už kitas ekipas jis negali. Tačiau 2-ame kvalifikaciniame etape jis jau gali apsivilkti "BC Bičiuliai" marškinėlius.

Komanda viso turnyro metu privalo dalyvauti tokia sudėtimi, kuri buvo pateikta iki VKL Taurės burtų traukimo čempionato starte. Papildomos regisracijos - negalimos.

1-ojo ir 2-ojo kvalifikacinio etapo burtų rezultatų traukimo vaizdo įrašas

1-asis kvalifikacinis etapas (16 komandų)

Etape dalyvauja 9 VKL V-osios Lygos ir 7-ios LDA (Lietuvos Draudikų Asociacijos) komandos. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų buvo paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

2-asis kvalifikacinis etapas (50 komandų) - įstoja VKL III ir IV-osios Lygų komandos

Etape dalyvauja 1-ojo kvalifikacinio etapo nugalėtojos. Prie jų prisijungia 23-ys VKL IV-osios ir 19-a VKL III Lygos komandų atstovių. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų buvo paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

3-asis kvalifikacinis etapas (28 komandos) - įstoja VKL Įmonių Lygos komandos

Etape dalyvauja 2-ojo kvalifikacinio etapo nugalėtojos. Prie jų prisijungia 3-ys VKL Įmonių Lygos komandos. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų bus paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

4-asis kvalifikacinis etapas (14 komandų)

Etape dalyvauja 3-iojo kvalifikacinio etapo nugalėtojos. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų bus paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

1/16 Finalo etapas (24 komandos) - įstoja VKL II-osios Lygos komandos

Etape dalyvauja 4-ojo kvalifikacinio etapo nugalėtojos. Prie jų prisijungia 17-a VKL II-osios Lygos komandų. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų bus paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

1/8 Finalo etapas (16 komandų) - įstoja VKL I-osios Lygos komandos

Etape dalyvauja 1/16-finalio etapo nugalėtojos. Prie jų prisijungia 4-ios VKL I-osios Lygos komandos. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų bus paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

1/4 Finalo etapas (8 komandos)

Etape dalyvauja 1/8-finalio etapo nugalėtojos. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų bus paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

Pusfinalis (4 komandos)

Etape dalyvauja 1/4-finalio etapo nugalėtojos. Jos tarpusavyje burtų pagalba be jokių apribojimų bus paskirstytos rungtyniauti dėl patekimo į kitą etapą. Žaidžiamos vienerios rungtynės, o dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą etapą. Pralaimėjusios komandos pasirodymą VKL Taurėje pabaigia.

FINALAS (4 komandos)

Finale dėl VKL Taurės susikauna dvi pačios stipriausios turnyro komandos. Nugalėtojams atitenka pereinamoji įspūdingo dydžio VKL Taurė bei jos dublikatas.

VKL Taurė: BURTŲ TRAUKIMAS - VAIZDO ĮRAŠAS ir varžybų sistema

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192