VKL - VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TAURĖ - FINALO belaukiant

2017-05-18

Savo kelią VKL - Vilniaus Miesto Savivaldybės Taurės link rudenį pradėjo net 81 ekipa. Galiausiai iš šio gausaus būrio klubų liko tik dvi kandidatės į patį garbingiausią sezono apdovanojimą. Tai VKL I-osios lygos vicečempionai "Tigrai" bei Įmonių Lygos pogrupio su legionieriais 4 vietos savininkė - "NMA" komanda. Šiandien 18:15val. MRU didžiojoje sporto salėje savo jėgas jos išsiaiškins finale ir nuspręs, kuri iš komandų galės visus metus džiaugtis įspūdingo dydžio pereinamąja VKL Taure. Kviečiame prieš rungtynes paskaityti, ką apie artėjančią dvikovą mano abiejų komandų atstovai.

FINALAS

Komandų rodikliai statistinėse grafose (pabraukti rezultatais yra tos nominacijos lyderiai)

 
 
2-taškių taiklumas %              52.63             50.60
3-taškių taiklumas %             38.81             32.12
Atkovoti kamuoliai             47.0             43.9
Rezultatyvūs perdavimai             23.3             20.4
Perimti kamuoliai             8.3             9.1
Klaidos             16.7             18.6
Išrovokuotos pražangos             14.0             16.0
Puolimas             86.3              76.6
Gynyba             68.3              59.6
 

Tigrai

88 %

Startinis penketukas
Tomas Steikūnas Evaldas Rastenis Darius Jovaiša Marius Bausys Paulius Joneliūnas
PG SG SF PF C

 

Evaldas Rastenis ("Tigrai"): "Visa komanda norėjo reabilituotis po pralaimėto finalo čempionate, tad kol taurė dar nelaimėta, tai geras rezultatas dae nepasiektas. Finale reikia tikėtis atkaklios kovos. Tai yra vienos rungtynės neutralioje salėje, kur prognozuoti nugalėtojo nenorėčiau. Svarbiausia bus akcentuoti gynybą prieš keletą ryškių priešininkų lyderių ir tuomet galima tikėtis gero rezultato. Iki šiol sunkiausia Taurėje buvo žaisti prieš "VSC-Elteros Projektų" komandą, nes tai, turbūt, pati tvarkingiausia komanda Taurėje, turinti savo sistemą ir mažai besikeičiantį branduolį. Žaidžiančių varžovų matyti neteko, todėl spėju, jog pagrindiniu aspektu bus gynyba prieš N. Varnelį, kuris toje komandoje yra neabejotinas lyderis. Toks čempionatas visuomet yra visokeriopai naudingas, nes tai proga skirtingų lygių pajėgumo komandoms susikauti ir išsiaiškinti, kas yra pajėgesni."


"Tigrų" komanda šiemet jau džiaugėsi VKL I-osios lygos sidabro medaliais

Darius Jovaiša ("Tigrai"): "Rezultatai kol kas yra tokie, kokių šiemet siekėme bei tikėjomės. Esame seniai kartu žaidžianti komanda, dauguma net nuo mokyklos laikų. Gerai pažįstame vieni kitus, o šiemet dar pridėjome ir Evaldą (Rastenį). Štai ir rezultatas - esame antrame VKL Taurės finale paeiliui. Jame galvosime tik apie pergalę, todėl siekis - tik VKL Taurė. Pergalę gali lemti nusiteikimas, vienodo tempo išlaikymas rungtynių metu ir gera gynyba. Iki šiol sunkiausia žaisti buvo prieš "VSC". Tai taip pat senai kartu žaidžiantis kolektyvas,  turintis savo žaidimo planą. Jeigu kalbėti apie taktinius dalykus - jie neabejotinai viena tvarkingiausių komandų lygoje. Gal būt pusfinalyje jiems pritrūko aiškesnio lyderio, galinčio komandą patempti į priekį. Jeigu atvirai, tai varžovų beveik neanalizuoju. Į rungtynes ateinu žaisti, gerai praleisti laiką ir, žinoma, nugalėti. Tad koks tos dienos varžovas - nėra didelės reikšmės. Kalbant apie turnyrus, tai norėtųsi daugiau blic turnyrų, nes ilgo sezono metu pavargsti emociškai, todėl reguliariam sezonui artėjant į pabaigą jau būna sunku save motyvuoti. Žinoma, viskas pasikeičia atėjus atkrintamosioms. Geros kovos finale !"

 

NMA

12 %

Startinis penketukas

Eivydas

Kaziliūnas

Paulius

Kaziulionis

Paulius

Janavičius

Tomas

Pribušauskas

Nerijus

Varnelis

PG SG SF PF C

 

Paulius Janavičius ("NMA"): "Žiūrint bendrai, tai šis sezonas mums geras ne tik Taurėje, bet ir Įmonių Lygoje, Tai sėkmingiausias čempionatas per visą "NMA" krepšinio istoriją. Anksčiau turėjome tik vieną aukšta žmogų - Tomą Pribušauską, o dabar prie kolektyvo prisijungus Nerijui ir Deividui tapome kur kas universalesne komanda. Tokia patirtis, kaip Nerijaus Varnelio, tiesiog neįkainojama tokio lygio varžybose. Jis mums pagelbėjo ne tik savo žaidimu,bet ir puikiais patarimais. Taurėje kiekvienas etapas pradedamas burtais, kurie šiemet mūsų nei lepino, nei skriaudė. Bet kokiu atyveju norint žaisti finale, turi laimėti. Tad džiaugiamės šia galimybe. Nors varžovas tikrai labai stiprus, žengsime į aikštelę ir stengsimės laimėti. Neanalizavome savp varžovų, tad pradėsime nuo gynybos, o toliau - bus matyti. Kaip bebūtų, tai VKL I-osios lygos vicečempionai ir tikrai pajėgi komanda. Reiks tikrai smarkiai paplušėti aikštelėje norint laimėti. Taurėje dalyvaujame jau antri metai nes šis turnyras mums patinka. Jame gali palyginti savo pajėgumą su kitomis VKL dalyvėmis."


Nerijus Varnelis (balta apranga) - neabejotinas "NMA" komandos lyderis

VKL - VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TAURĖ - FINALO belaukiant

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192