3 Lyga - Lemon Gym Taurė - savaitės apžvalga

2017-04-26

VKL - Lemon Gym III Lygos čempionate komandos tęsia kovą dėl patekimo į FINAL-4. Sėkmingai pirmieji ketvirtfinalio barjerą įveikė "Vaikinų" krepšininkai. Nors reguliariame čempionate jie savo grupėje liko tik penkti, PLAY-OFF varžybose komanda sužibėjo pačiomis ryškiausiomis spalvomis ir tapo pirma FINAL-4 dalyve. Kitos komandos sužaidė pirmąsias savo akistatas, po kurių jau galima daryti šiokias tokias išvadas prieš revanšinius mačus.

 

            1/4 finalo dalis                                              FINAL-4

 

Elektrėnų PGT ( 9 )
Vaikinai ( 17 )
Vaikinai ( 17 )

 

 

 

 

 

Irsana ( 5 )
Radvilai ( 4 )
 
 

 

 

 

 

 

DUV Reklama ( 3 )
Agmeka ( 6 )
 
 

 

 

 

 

 

BC Salininkai ( 10 )
BC Versus ( 2 )
 
 

 

 

 

 

 


1/4 FINALO

Elektrėnų PGT (9) - Vaikinai (17)  66 : 67, 53 : 73 (sumoje +21)

Praeitame etape sėkmingai Elektrėnų derbį įveikusi "PGT" komanda pasiekė geriausią savo rezultatą VKL istorijoje - pateko į VKL III Lygos ketvirtfinalį. Komanda neabejotinai tikėjosi pergalingai žygiuoti ir toliau, tačiau varžovas pasitaikė tas, kuris šiemet, atrodo, nepaiso jokių autoritetų. "Vaikinų" komanda reguliariame čempionate savo pogrupyje finišavo vos 5-oje vietoje, tačiau jau dabar tapo pirmąja, pasiekusia FINAL-4 etapą. Komandų akistata Elektrėnuose buvo labai atkakli ir nugalėtojas ten sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Kiek geriau pabaigoje atrodžiusi "Vaikinų" komanda iš Lietuvos Energijos sostinės sugebėjo parsivežti vieno taško persvarą kas, praktiškai, reiškė visiškai lygią kovą antrose rungtynėse. Tačiau jose jau pilnai dominavo vilniečiai. Jie spurtavo pačioje dvikovos pradžioje ir iš karto susikrovė 9 taškų persvarą. Tiesa, vėliau skirtumas nekito net du kėlinius ir galutinai pribaigti savo priešininkus "Vaikinams" pavyko tik ketvirtame kėlinyje. Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose antroje akistatoje pasirodė 17 taškų pelnęs ir penkis tolimus metimus pataikęs V. Petrulionis. Tuo tarpu taikliais tritaškiais garsėjantis "Elektrėnų PGT" klubas šį kartą buvo tarsi bedantis - tikslą pasiekė vos 12.5% tritaškių. Tai ir buvo viena pagrindinių tokios nesėkmės priežasčių. Bet kuriuo atveju ugniagesių - gelbėtojų komanda savo sezoną gali vadint sėkmingu, nes pateko tarp 8 pajėgiausių lygos komandų. Tuo tarpu "Vaikinai" finaliniame ketvertuke bandys įrodyti, jog šie keli sėkmingai eliminuoti favoritai nebuvo tik atsitiktinumas.

BC Irsana (5) - Radvilai (4)  66 : 50

Pirmosiose poros rungtynėse "BC Irsana" namuose pasirodė sėkmingai ir solidžia persvara įveikė "Radvilų" komandą. Tie, kas tikėjosi, jog "Radvilams" pavyks iš Naujosios Vilnios parsivežti kažkokį pranašumą ar bent jau nedidelį deficitą, turėjo nusiminti. Komandai nesisekė puolime nuo pat pirmųjų minučių ir po pirmojo kėlinio "Radvilų" sąskaitoje tebuvo tik 8 pelnyti taškai. Nepasisekė kalnų nuversti svečiams ir iki didžiosios pertraukos. Nors skirtumas kiek ir sumažėjo, "BC Irsana" ir toliau žaidimo vadžias laikė savo rankose. Tiesa, ir pačios "Irsanos" puolimas nežibėjo, tačiau gynyboje komanda atrodė puikiai. Dvikovos pabaigoje aikštelės šeimininkai sugebėjo dar labiau padidinti apsukas, kol galiausiai susikrovė 16 taškų pranašumą. Nors tokia persvara dar negarantuoja kelialapio į FINAL-4, sunku būtų tikėtis, jog "BC Irsana" svečiuose pralaimėtų didesniu skirtumu, nei laimėjo namuose. Realiausia, jog "Radvilai" jei ir nugalės antroje dvikovoje, tai tebus paguodos pergalė, vaininkuojanti pakankamai sėkmingą komandos sezoną.


"BC Versus" (žalia apranga) VKL III Lygos čempionate dar nepralaimėjo nei vienų iš 21 žaistų rungtynių

 

Agmeka (3) - DUV Reklama (3)  74 : 86

Trečioji komandų akistata šiame sezone sėkmingiau susiklostė šiauliečiams. Jie iškovojo pergalę 12-os taškų skirtumu ir, kas labai svarbu, tai padarė varžovų aikštelėje. "Agmeka" sėkmingai pradėjo dvikovą ir puolime atrodė tiesiog fantastiškai, kuomet per pirmus du kėlinius sugebėjo pelnyti net 47 taškus. Taip apstulbinti svečiai rungtynėms įpusėjus net turėjo 5 deficitą. Tačiau viską pakeitė nelemtas trečiasis kėlinys. Jo metu "DUV Reklama" pasistengė puolime, o suaktyvinta gynyba taip pat davė savų rezultatų ir prieš lemiamą ketvirtį komandas jau skyrė 8 taškai, kuriais pirmavo svečiai. Didelių permainų neįvyko ir paskutiniame ketvirtyje, kurio metu "DUV Reklama" dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir dabar prieš revanšinę akistatą turi nemenką persvarą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo be keitimo žaidęs Gedas Vitkauskas, kuris įmetė 25 taškus. Nedaug nuo jo atsiliko ir 22 taškus pridėjęs Mindaugas Sutkus bei 20 taškų varžovams atseikėjęs Ernestas Ščesnulevičius. Ši trijulė ir buvo pagrindiniais pergalės autoriais. Revanšinėje akistatoje "Agmeka" be jokios abejonės bandys atsižaisti, tačiau tai padaryti prieš galingai sukomplektuotą "DUV Reklamos" komandą bus labai sunku.

BC Versus (2) - BC Salininkai (10)  80 : 43

Ši pora bene bus ta vienintelė, kurioje viskas aišku jau po pirmųjų rungtynių. "BC Salininkai" šiemet surinko neblogą sudėtį ir pateko tarp 8 pajėgiausių lygos komandų. Tačiau panašu, jog ties šiuo barjeru komandos pergalės ir pasibaigs. Pirmosiose rungtynėse salininkiečiai nė iš tolo neprilygo galingai žaidžiančiai ir vis dar be pralaimėjimų lygoje žengiančiai "BC Versus" komandai. Pergalę iškovojusiai ekipai labiausiai pasitarnavo 27 taškus pelnęs M. Lastauskas. Jam neblogai talkino ir pastaruoju metu puikią sportinę formą įgijęs K. Rimšelis, pridėjęs 17, bei 16 taškų įmetęs S. Birmantas. Salininkiečių gretose aikštelėje taip ir nepamatėme komandos lyderio A. Kovalevskij, kas ir buvo viena iš tokio didelio pralaimėjimo pagrindinių priežasčių. Atsakomoji dvikova šioje poroje jau tebus tik formalumas. Žinoma, salininkiečiai labai džiaugtųsi, jei taptų pirmąją komanda sezone, kuri sugebėtų varžovus parklupdyti, tačiau jei rungtyniaus tokia pat sudėtimi, kaip pirmoje akistatoje, toks rungtynių scenarijus yra sunkiai tikėtinas.

3 Lyga - Lemon Gym Taurė - savaitės apžvalga

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192