1 Lyga - OPK Taurė: savaitės apžvalga

2017-04-10

VKL - Ortopedijos Paslaugų Klinikos (OPK) I-osios lygos čempionate paaiškėjo keturios stipriausios pirmenybių komandos, kurios dėl lygos nugalėtojų taurės susikaus FINAL-4 etape. Ilgą ir sudėtingą kelią kol kas sėkmingiausiai įveikė "Sporticus.lt", "PATRULIŲ RINKTINĖ / BC Kolegos", "Tigrai" bei "Electrolux". Net trys iš keturių komandų finalinėse varžybose dalyvavo ir pernai ir tik vienintelė "Sporticus.lt" tapo nauju sezono atradimu. Šioje apžvalgoje prisiminkime, kaip paskutinėms dviems ekipoms sekėsi lemiamose savo akistatose.

1/4 FINALO

Tigrai - Studio Moderna 87 : 74 (serija 2:0)

Antradienio vakarą Vilniaus krepšinio lygos pirmąjame divizione antrose atkrintamųjų rungtynėse susitiko namų "Tigrų" ir svečių - "Studio moderna" komandos. Pirmose rungtynėse gan užtikrinta persvara nugalėjo "Tigrų" komanda, tad šiose rungtynėse buvo galima tikėtis kiek kitokios "Studio moderna" komandos. Vis dėlto, rungtynės susiklostė nelabai sėkmingai ir jau pirmų minučių metu "Tigrai" šovė į priekį 8:0 bei parodė, kad yra nusiteikę pakartoti praeitų rungtynių scenarijų. Didelis rezultatyvumas, daug taiklių metimų ir prieš ilgąją pertrauką "Tigrai" jau turėjo 22 taškų pranašumą. Ketvirtame kėlinyje "Studio moderna" dar parodė charakterį ir skirtumą buvo sumažinę iki vienženklio, tačiau puikus "Tigrų" žaidimas puolime, tikslūs perdavimai ir taiklūs metimai neleido pagalvoti apie trečiąsias rungtynes. Dvikovą, o kartu ir seriją laimėjo "Tigrai".​

K. Baleišis ("Tigrai" treneris): Pradėjome gerai, kaip ir pirmose rungtynėse - su didele energija. Kadangi mūsų pakankamai trumpas suolas, tai retkarčiais pritrūkdavome jėgų ir jautėme, kad rungtynės kai kuriems jau baigtos. Vienu metu buvo neramu, kuomet varžovai pradėjo vytis, tačiau išlaikėme šaltą protą ir tvarkingai pabaigėme rungtynes bei šią seriją.

Ž. Čėnas ("Studio Moderna" treneris): Laimėjo "Tigrai", nes tikrai yra stipresni, geriau žaidė visos serijos metu. Jie išnaudojo savo stipriąsias ir mūsų silpnąsias puses, neturėjome priekinės linijos. Tikrai galiu pasakyti, kad varžovai fantastiškai pataikė, metė geru procentu, sprendimų priėmimai tikrai geri. Man labai patiko visi "Tigrų" žaidėjai, todėl mano pagyrų ši komanda tikrai nusipelnė. Tai, ką lygos ekspertai prognozavo prieš sezoną "Tigrų" komandai, manau ir pasitvirtins. Tikrai galvoju, kad ši komanda gali tapti VKL čempionais. Na o mūsų vyrai tikrai atidavė visas jėgas, stengėsi, bet yra sunku žaisti, kuomet didžioji dalis rungtyniauja ne savo pozicijose, o kamšo atsivėrusias spragas. Žinoma, tai ne pasiteisinimas. Kaip pirmam sezonui - neblogai, nebuvome "patrankų mėsa", reguliariam sezone pasiekta puiki ketvirta vieta. Šiandien irgi neblogai žaidėme, ypač antrą rungtynių pusę, tad manau, jog sekantį sezoną susitvarkysime su komplektacija ir grįšime stipresni. Dėkui lygai už sezoną ir linkime gražios pabaigos.


"Mortal Kombat" komandai lemiamo barjero FINAL-4 link įveikti nepasisekė

 

Mortal Kombat - Electrolux 71 : 81 (serija 1:2)

Šeštadienio vakarą Vilniaus krepšinio I lygoje įvyko lemiamos trečiosios atkrintamųjų varžybų rungtynės tarp „Mortal Kombat“ ir „Electrolux“. Pirmąjį susitikimą "Electrolux" laimėjo varžovų aikštelėje rezultatu 57:66, tuo tarpu antrajame pergalę taip pat varžovų salėje iškovojo "Mortal Kombat" (67:73). Trečiąjį susitikimą, vedami šiandieninio savo lyderio Lino Beliūno, geriau pradėjo "Mortal Kombat", kurie antrojo ketvirčio pradžioje buvo susikrovę didžiausią trylikos taškų pranašumą (25:12). Tačiau netrukus po keleto sėkmingų epizodų gynyboje ir tiksliai realizuotų atakų "Electrolux" išlygina rezultatą ir visą žaidimo tempą – po dviejų kėlinius rezultatas švieslentėje yra lygus. Toks apylygis žaidimas, kurio metu pirmaujanti komanda pasikeitė net septynis kartus tęsėsi dar pusantro kėlinio, kuomet likus žaisti kiek mažiau nei penkias minutes rezultatas vis dar buvo lygus (65:65). Tačiau lemiamu rungtynių momentu, M. Šeduikio tritaškiai bei puikus „du prieš du“ su I. Lukošiumi inicijavo svečių spurtą ir leido praėjusių metu čempionams toliau tęsti savo titulo gynybą, įveikiant „Mortal Kombat“ rezultatu 71:81.

„Electrolux“ komandos atstovas Lukas Brazauskas: „Norėčiau padėkoti, visų pirma, varžovams už gerą kovą. Manau, jog ši serija buvo verta finalo ketverto, ar net paties finalo. Visa pagarba varžovams už tokį gerą žaidimą. O mes, aišku ,džiaugiamės, bent du kėlinius sužaidę į tą pusę: svarbiausiu laiku apsigynėme, įmetėme savo taškus, džiugu, kad ir Mindaugui atsirišo krepšys. Manau, jog mūsų šiandieninę pergalę pabaigoje labiausiai lėmė gynyba ir geras nusiteikimas rungtynėms. O dabar einame švęsti.“

Tuo tarpu „Mortal Kombat“ komanda komentuoti šį skaudų pralaimėjimą atsisakė.

1 Lyga - OPK Taurė: savaitės apžvalga

Komentarai

2010 - 2018 © VILNIAUS KREPŠINIO LYGA         ||        e-paštas:  info@vilniauskl.lt      ||      +370 607 81192