25

Rungtynių teisėjai:

Artūras Malichinas
Vitalijus Mižigurskis

Antradienio vakarą Senuosiuose Trakuose VKL II lygoje susitiko vietos „Senųjų Trakų Viltis"ir svečių „KK Brigada". Pirmąsias 10 minučių vyravo apylygis žaidimas, tiek viena, tiek kita komanda sėkmingai baigdavo atakas. Viskas apsivertė antrąjame kėlinyje, kuriame „Senųjų Trakų Viltis" nesugebėjo palaikyti aukšto „KK Brigada" demonstruoto tempo ir pralaimėjo kėlinį 15-28. Trečiajame kėlinyje šeimininkams taip pat sunkiai sekėsi užpulti, o kėlinio viduryje svečiai įgyjo rekordinę - 29 taškų pergalę. Vis dėlto atsipalaidavę „KK Brigados" žaidėjai išvaistė turėtą pranašumą ir nugalėjo varžovus 16 taškų skirtumu.

„Senųjų Trakų Viltis" komandos treneris M.Pavlovskis: „Manau didžiausia rungtynių problema buvo nusiteikimas.Pasiruošimas sezonui tiek fizinis, tiek taktinis buvo praeitas ir nesuprantu kaip galėjom pralošti šias varžybas. Visi deriniai buvo išpildyti, bet tiesiog šiandien pritrūko žaidėjams nuotaikos. Varžovų komandai sakome didelį ačiū, parodė aukšto meistriškumo žaidimą ir tikiuosi, kad ateityje dar susimatysime."

„KK Brigada" komandos žaidėjas K.Dranseika: „Pirmas mačas, pirmą kart pasirodėme Vilniaus lygoj, sužaidėm gana neblogai, ketvirtam kėlinyje gal ir pavargom, sušlubavom. Iš esmės esame patenkinti žaidimu, gerai užpuolėm, apsigynėm, viskas tvarkoj."

„KK Brigada" komandos žaidėjas K.Dranseika nubaustas technine pražanga.

Likęs laikas: 00:00 4-o kėlinio pabaiga
Likęs laikas: 00:00 [STR] Ž. Šatavičius - netaiklus 2tšk metimas iš eigos. Ž. Šatavičius - puolime atkovotas kamuolys (1 AK)
Likęs laikas: 00:04 [BRI] K. Dranseika - taiklus baudos metimas (18 Tšk)
Likęs laikas: 00:04 [BRI] K. Dranseika - netaiklus baudos metimas
Likęs laikas: 00:04 [STR] Ž. Šatavičius - asmeninė pražanga (4 P, 7-a komandinė pražanga). 2 baudų metimai. Pražangą išprovokavo K. Dranseika
Likęs laikas: 00:16 [STR] A. Dainaravičius - taiklus baudos metimas (10 Tšk)
Likęs laikas: 00:16 [STR] A. Dainaravičius - taiklus baudos metimas (9 Tšk)
Likęs laikas: 00:16 [BRI] R. Pulkauninkas - asmeninė pražanga (3 P, 6-a komandinė pražanga). 2 baudų metimai. Pražangą išprovokavo A. Dainaravičius
Likęs laikas: 00:26 [BRI] L. Skapas - taiklus 2tšk metimas (17 Tšk). R. Pulkauninkas - rezultatyvus perdavimas (2 RP)
Likęs laikas: 00:38 [BRI] D. Šermukšnis - netaiklus baudos metimas. M. Vanagas - puolime atkovotas kamuolys (5 AK)
Likęs laikas: 00:38 [BRI] D. Šermukšnis - netaiklus baudos metimas
Likęs laikas: 00:38 [STR] A. Dainaravičius - asmeninė pražanga (3 P, 6-a komandinė pražanga). 2 baudų metimai. Pražangą išprovokavo D. Šermukšnis
Likęs laikas: 00:40 [STR] A. Dainaravičius - prarastas kamuolys (blogas perdavimas, 7 KL). D. Šermukšnis - perimtas kamuolys (3 PK)
Likęs laikas: 00:47 [STR] keitimas - išeina V. Danilovas, įeina V. Repečka
Likęs laikas: 00:47 [STR] keitimas - išeina R. Stanevičius, įeina A. Belianko
Likęs laikas: 00:47 [STR] keitimas - išeina T. Zajankauskas, įeina Ž. Šatavičius
Likęs laikas: 00:52 [BRI] L. Skapas - taiklus 2tšk metimas iš eigos (greita ataka, 15 Tšk). D. Šermukšnis - rezultatyvus perdavimas (2 RP)
Likęs laikas: 00:56 [STR] R. Stanevičius - prarastas kamuolys (blogas perdavimas, 3 KL). D. Šermukšnis - perimtas kamuolys (2 PK)
Likęs laikas: 01:01 [BRI] K. Dranseika - netaiklus 3tšk metimas. R. Stanevičius - gynyboje atkovotas kamuolys (9 AK)
Likęs laikas: 01:14 [STR] T. Zajankauskas - taiklus 2tšk metimas iš eigos (greita ataka, 2 Tšk). R. Stanevičius - rezultatyvus perdavimas (1 RP)
Likęs laikas: 01:17 [BRI] D. Šermukšnis - prarastas kamuolys (blogas perdavimas, 3 KL). R. Stanevičius - perimtas kamuolys (2 PK)
Likęs laikas: 01:44 [STR] R. Stanevičius - netaiklus 3tšk metimas. Komanda - gynyboje atkovotas kamuolys
Likęs laikas: 01:53 [BRI] M. Vanagas - netaiklus 2tšk metimas iš eigos. R. Stanevičius - gynyboje atkovotas kamuolys (8 AK)
Likęs laikas: 02:09 [STR] A. Dainaravičius - netaiklus 3tšk metimas. Komanda - gynyboje atkovotas kamuolys