RF
19
Rungtynių teisėjai: A. Malichinas ir V. Urniežius

Apie rungtynes

VKL vasaros lygos iššūkio taurės vykusiame mažajame finale triumfavo "Sports Direct". Varžybos prasidėjo gan lėta eiga, pirmieji taškai buvo pelnytai tik praėjus dviems minutėms po startinio švilpuko. Juos pelnė "Sports Direct" komandos narys T. Mačiulis. Šis kėlinys baigėsi apylygiai, "Sports Direct" turėjo vieno taško pranašumą pasibaigus kėliniui. Antro kėlinio viduryje "Sports Direct" atliko porą sėkmingų atakų iš eilės bei aspigynė, to pasekoje susikrovė penkių taškų skirtumą ir laimėjo kėlinį. Trečio kėlinio pradžioje "Stress Off" netgi  prisivijo priešinkus ir vienu momentu turėjo penkių taškų pranašumą. Tačiau du iš eilės taiklūs A. Markaičio metimai sumažino skirtumą iki vieno taško. Antroje kėlinio pusė buvo permaininga, tačiau "Stress Off" sugebėjo pasilikti sau dviejų taškų pranašumą prieš ateinantį kėlinį. Pirmųjų taškų ketvirtajama kėlinyje teko laukti dvi minutes, kol po taiklaus A. Griciaus dviejų taškų metimo rezultatas tapo lygus. Po šių taškų komanda susikaupė ir likusį kėlinį sužaidė nepriekaištingai, laimėdama rezultatu 58:70. Būtų galima paminėti, jog "Stress off" pelnė netgi 22 taškus iš perimtų kamuolių.

"Stress Off" komandos nario M. Bielinsko komentaras:

Visu pirma apie šį sezona ir apskirtai. Galingai labai pradėjom, sutriuškinom visus varžovus, neturėjom jokių rimtų varžybų. Panašiai kaip Lietuvos rinktinė šiais metais olimpiadoje. Pralošėme tris varžybas iš eilės ir skaudžiai pabaigėme ši sezoną. Noriu pasakyti labai didelę kritiką trenerio mūsų Genadijaus ir Maksino atžvilgiu. Net būdami varžybose nesugeba pakomentuoti jų, siunčia paprastus žaidėjus duoti komentarą. Visu pirma tai yra trenerio ir komandos vadovo darbas, kurie turi motyvuoti, užvesti komandą. O šiandien to labai trūko, ypač jauniems žaidėjams, kurie neranda motyvacijos. Kaip matėme rungtynių gale jie tiesiog palūžo ir atidavė pergalę varžovams prarasdami kamuolius, nedirbdami gynyboje. Jie neturėjo jokio noro laimėti, aš manau kai tokioje būsenoje žaidėjas į aikšelę , jis nieko nepadarys, tik pakenks komandai. Aš asmeniškai esu kovotojas esu, žaidžiu dėl pergalės, todėl man šios varžybos yra labai didelis nusivylimas. Tikiuosi, kad ne tiek žaidėjai, kiek treneris ir komandos vadovas pasidarys išvadas. Jei yra tikrai svarbūs asmenys komandoje ir labai svariai prisdeda prie pergalės. Varžovus noriu pasveikinti. Jie kovojo, tikėjo savo pergale ir pasiėmė trečią vietą.

"Sports direct" nario A. Griciaus komentaras:

Na kaip ir sakėme, stengėmės kaip tik galėjom ir laimėjom tą trečią vietą, kuri buvo taip išsvajota. Prieš sezoną galbūt ne taip labai ir tikėjomės, kad tiek toli nueisim. Visi aišku norėjo, bet išlikom realistais. Bet eigoje pasistiprinome keletu žaidėju, sužaidėme porą puikių varžybų. To pasekoje pradėjo gėrėti visų forma. Galu gale dar ir susižaidėm. Tai ta trečia vieta kaip ir vainikuoja mūsų debiutą VKL vasaros lygoje. Tikėkimės šį komanda nesubyrės ir toliau ateinančiame reguliariame sezone sulošim. Iš tikro bus matyt kaip čia bus. Šita taure tikrai labai džiaugamės ir aš asmeniškai sveikinu visus vyrus, kurie žaidė, stengėsi. Buvo šiandien tirkai geras "grajus". Buvo sunku, bet vis tiek laimėjo. Dabar einame švęst.