RF
21

Apie rungtynes

Teisėjai: T. Stankevičius, A. Urbanovič

VKL-Draudimas.lt Pavasario čempionato Didžiosios taurės finale susitiko „VJVJK“ ir „BRASA-Bullet.lt“ komandos.
Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais bei klaidomis. Kiek sėkmingiau sekėsi „VJVJK“ ekipai, kuri įpusėjus kėliniui pirmavo 14:11. Likus trims minutėms po A. Beručkos tritaškio metimo rezultatas tapo lygus 14:14 ir „VJVJK“ buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės iniciatyvą perėmė „VJVJK“ komanda ir po A. Gaidžio metimo iš eigos, padidinusio persvarą iki keturių taškų, G. Kuliominas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, esant rezultatui 20:16 ne jo vadovaujamos komandos naudai. Kėlinį netaikliu metimu užbaigė A. Valiulis ir po 1 kėlinio rezultatu 22:21 laiminėjo „VJVJK“ vyrai.
Visą antrą kėlinį vyko atkakli kova, tik po dviejų M. Markevičius ir D. Pavlovskio dvitaškių su pražanga „VJVJK“ pavyko kiek atsiplėšti 34:28. Po N. Matulionio tritaškio metimo iš turėtos „VJVJK“ persvaros liko tik 1 taškas, ir tai privertė Ž. Zinkevičių paprašyti minutės pertraukėlės likus 3 minutėms ir esant rezultatui 35:34 „VJVJK“ naudai. Tačiau ji rungtynių eigos labai nepakeitė ir pirmoji rungtynių pusė baigė rezultatu 37:39. Komandų lyderiai per pirmus du kėlinius - „VJVJK“: M. Markevičius 18 t., G.Poviliauskas 10 atkovotų kamuolių, „BRASA – Bulet.lt“: A. Beručka 8 t., 5 atkovoti kamuoliai.
Po ilgosios pertraukos G. Radzevičius pradėjo traukti savo komandą ir sužaidus tris minutes - 49:43 „BRASA-Bullet.lt“ priekyje. Į tokį mini spurtą taikliais metimais atsakė M. Markevičius ir G. Poviliauskas. Viso likusio kėlinio metu vyko inirtinga kova ir nė viena komanda nesugebėjo atsiplėšti. Kėlinio pabaigoje taipogi G. Radzevičiaus ir N. Matulionio pastangomis „BRASA-Bullet.lt“ atsiplėšė 66:61, tačiau kėlinį taikliu metimu užbaigė M.Markevičius ir po trijų kėlinių 66:63 „BRASA-Bullet.lt“ komandos naudai.
Ketvirtą kėlinį taikliu tritaškiu metimu pradėjo M. Markevičius ir išlygino rezultatą 66:66, bei kitoje atakoje persvėrė jau jį savo komandos naudai 68:66. N. Matulionis smeigdė tritaškį ir išvesdė vėl savo komandą į priekį. Viso ketvirto kėlinio metu abi komandos keitėsi taikliais metimais, todėl nė vienai nepavyko atitolti. Likus keturioms minutėms po D. Pavlovskio klaidos komandas skyrė tik du taškai 77:75. G. Radzevičiaus tolimas metimas išvedė jo komandą į priekį 78:77. Likus žaisti vos 51s M. Markevičius dvitaškiu metimu išlygino rezultatą 82:82. O švieslentei rodant 21.6 sek iki rungtynių pabaigos D. Pavlovskis taikliu baudos metimu išvedė savo komandą į priekį 83:82. G. Radzevičius dar bandė gelbėti savo komandą, bet jo tritaškis metimas skriejo pro šalį ir „VJVJK“ komanda tapo VKL Pavasario didžiosios taurės nugalėtojais!