RF
20

Apie rungtynes

Rungtynių teisėjai: P.Kaziulionis, V.Urniežius

Sekmadienio pavakarę VKL Pavasario čempionato Didžiosios taurės rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko „St. Justiniškės“ ir „Fabiniai“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, o sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus 4:4. Tuo tarpu likus žaisti keturias minutes L. Brazauskas pridėjo du taškus su pražanga ir „Fabiniai“ pabėgo į priekį penkiais taškais. Iki kėlinio pabaigos „St. Justiniškės“ sugebėjo atsilaikyti ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo tik 3 taškų deficitą.

Antrąjį ketvirtį aktyviau pradėjo „Fabiniai“, kurie po pirmųjų trijų minučių jau turėjo devynių taškų persvarą. Dar po kelių minučių „Fabiniai“ jau turėjo dviženklį pranašumą, o „St. Justiniškės“ privalėjo prašyti minutės pertraukėlės. „St. Justiniškės“ niekaip nesugebėjo pasivyti savo varžovų, kurie žaidė drausmingą krepšinį, o likus dviem minutėms jau atsilikinėjo 15 taškų. Panaši persvara išliko iki kėlinio galo. Rezultatyviausiai „Fabinių“ gretose žaidė S. Markus su 10 taškų, o „St. Justiniškės“ komandoje Ž. Armonas buvo surinkęs 8 taškus.

Antroji rungtynių pusė ir vėl prasidėjo geresniu „Fabinių“ žaidimu. Prabėgus pusei kėlinio laiko „Fabiniai“ priekyje 59:41. Per likusį laiką „Fabiniai“ išlaikė persvarą ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo įtikinamą pranašumą, kurį beliko išlaikyti.

Paskutiniame ketvirtyje „St. Justiniškės“ dar bandė pasivyti varžovus – sužaidus beveik tris minutes jie sumažino atsilikimą iki 13 taškų. Dar po minutės persvara ištirpo iki aštuonių taškų ir intriga sugrįžo. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes „St. Justiniškės“ priartėjo iki keturių taškų. Likus vos minutei, komandas skyrė trys taškai ir niekas nebuvo aišku. Vis dėl to, rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidė „Fabiniai“, kurie šventė sunkią pergalę ir pasidabino bronzos medaliais.

"St.Justiniškės" komandos trenerio komentaras:

Geros rungtynės, tik truputi per vėlai atsikėlėme iš miego, o apskritai kalbant apie visą šitą sezoną turbūt psichologiškai buvo sunku žaisti antrą finalinį ketvertą, kadangi laimėjome mažąją taurę, tai visi jau atidavė visas jėgas visą užsivedimą, pasiėmėme auksą ir po dviejų dienų vėl pusfinalis ir kova dėl trečiosios vietos, tiesiog sunku buvo chebrai susikaupti, viską vėl išpildyti. Bet šiaip tai šaunuoliai, esame mažosios taurės nugalėtojai, sugebėjome šiandien įkasti gaila ne iki galo, bet dėl to krepšinis ir yra įdomus. Ačiū mūsų komandai.

"Fabiniai" komandos žaidėjo Simo Liepinaičio komentaras:

Smagu, kad laimėjome trečiąją vietą, nors galima sakyti, kad mes savo finalą pralaimėjome vakar, aišku džiaugiames trečiąja vieta. Smagu, kad radome jėgų po vakar, nenuleidome rankų ir šiandien sukovojome. Šiandien irgi vos neprisižaidėme  gale, nors pirmavome jau dvidešimt taškų ir nervus pasitampėme sau, bet iš kitos pusės gavosi gražios varžybos gale. Varžovai šaunuoliai.