14
14
14

Rungtynių teisėjai: M.Večerskis ir A.Urbanovič

Šeštadienio vakarą VKL Pavasario čempionato Didžiosios taurės antrajame pusfinalyje susitiko „Brasa-bullet.lt“ ir Mažosios taurės nugalėtojai „St.Justiniškės“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, o sužaidus tris minutes rezultatas 4:0 „Brasa-bullet.lt“ ekipos naudai.  „St. Justiniškės“ niekaip nesugebėjo pelnyti taškų, o likus žaisti 6 minutes rezultatas jau 9:0. Visgi tada Ž. Armonas pataikė tritaškį ir pelnė pirmuosius savo komandos taškus. Iki kėlinio pabaigos likus trims minutėms „Brasa-bullet.lt“ vis dar priekyje (14:6). Kiek vėliau sekė dar penki „Brasa-bullet.lt“ taškai be atsako, o rezultatui esant 19:6 „St. Justiniškės“ paprašė minutės pertraukėlės. Iki kėlinio pabaigos sumažinti atsiliko per daug nepavyko.

Antrajame ketvirtyje „Brasa-bullet.lt“ nemažino savo apsukų ir sužaidus pusė kėlinio buvo priekyje jau 18 taškų persvara (31:13). Per likusį kėlinio laiką „Brasa-bullet.lt“ tik dar labiau atitrūko ir po dvidešimties minučių pirmavo net 47:18. „„Brasa-bullet.lt“ ekipoje rezultatyviausias buvo A. Valiulis su 13 taškų, o „St. Justiniškės“ ekipoje Ž. Armonas buvo surinkęs 5 taškus.

Trečiąjį kėlinį aktyviau pradėjo „St. Justiniškės“, kurie kėlinį pradėjo spurtu 10:0 ir priartėjo iki 19 taškų. Visgi, tai buvo viskas, ką „St. Justiniškės“ sugebėjo padaryti šiame kėlinyje. Po trijų ketvirčių „Brasa-bullet.lt“ priekyje užtikrinta persvara. Ketvirtasis kėlinys nieko nepakeitė ir į finalą keliauja „Brasa-bullet.lt“ ekipa, kur jų lauks „VJViJK“ krepšininkai. Po rungtynių komandos sutiko pasidalinti mintimis apie įvykusias varžybas:

Komandos "BRASA-Bullet.lt" treneris G.Kuliominas:

"Pradžioje linkėjimai Žilvarui iš VJViJK, kuris pradžioje sakė, kad mūsų NKL'iniai nemoka gintis, tai pirmieji du kėliniai buvo skirti jam - praleidome tik 18 taškų. Mes šiandien tikrai nebuvome visiškai susikaupę, sakykim sužaidėm visiškai vidutines varžybas. Praleidome begalę greitų atakų, kai kurie žaidėjai buvo lyg tik ką atsibudę - nesiorentavo, kas aikštelėje darosi. Puolime sužaidėme, kaip priklausė neblogai, o gynyboje tikrai galime dar geriau. Sveikinu varžovus už gerą kovą, jie tikrai stengėsi tiek, kiek jiems leido jėgos. Trūko jiems kelių svarbių žaidėjų. Mes iš tikro ruošiames finalui, tikimės tik pirmos vietos. Finalo varžovai turi 5-6 tikrai gerus žaidėjus, jie greičiausiai žais mažu penketu, nes nelabai turi aukštų žaidėjų. Tai dar teks nuspręsti, ar taikytis prie jų, ar primesti savo žaidimą - pamatysime rytoj."

Komandos "St.Justiniškės" atstovas M.Tamulevičius:

"Atėjome į rungtynes ne itin draskytis, o tiesiog pažaisti savo malonumui. Varžovus sveikinu su pergalę, manau jie finale prieš varžovus laimės labai lengvai. O mes rytoj ateisime tiesiog pasižaisti be jokių tikslų."