17
17
19

Teisėjai: A. Urbanovič ir D. Dutkus.

VKL III Lygos pusfinalio varžybose „Ridikas – 2“ (namai) susitiko su „Jomanto alkūnės“ (svečiai). Pradžia „Jomanto alkūnės“ ekipai nieko gero nežadėjo, nes per kelias atakas į savo krepšį prasileido 5 taškus be atsako (5:0), o įpusėjus nesėkmingui kėliniui turėjo 6 taškų deficitą (10:4). Tačiau jau pirmajame ketvirtį pergalės iš savo rankų svečiai nesiruošė paleisti ir pradėjo mažinti skirtumą. Dėka greitų atakų jie 4 minutę sumažino deficitą iki minimumo (10:9), o toliau tęsdami spurtą ir be atsako įmesdami net 10 taškų, 3 minutę persvėrė rezultatą savo naudai 10:12. Būtent 2 taškų skirtumu ir baigėsi šis ketvirtis 12:14.

M. Stumbro du nuostabūs solo pasirodymai antrojo kėlinio pirmoje minutėje leido „Jomanto alkūnės“ įgyti 6 taškų pranašumą (12:18). Vis neatsirandantis „Ridikas – 2“ įprastas žaidimas bei 3 minutes nesugebėjimas pelnyti taškus (12:20), jų komandos trenerį privertė imti minutinę pertraukėlę. Po jos abi ekipos net tris minutes nesugebėjo taikliai pabaigti savo atakų: namų ekipa vis klydo puolime, o priešininkai nepataikė savųjų metimų. Pirmieji šį taškų badą nutraukė šeimininkai. Jie pradėjo mažinti atsilikimą ir išnaudodami varžovų gynybos spragas likus 1 minutei sumažino skirtumą iki 2 taškų (24:26). Ekipos į ilgąją pertrauką išėjo skiriamos 4 taškais (25:29).

Trečiojo kėlinio pirmoji pusė buvo paženklinta daugybė abiejų komandų klaidų ir netaiklių metimų. Abi ekipos per 6 minutes sugebėjo įmesti tik 7 taškus (29:32). Likus iki ketvirčio pabaigos 3 minutėms K. Griškaus tolimas metimas jo ekipą priartino prie varžovų per du taškus (34:36), tačiau ketvirčio pabaiga kur kas sėkmingesnė buvo „Jomanto alkūnės“, kurie prieš lemiamą ketvirtį įgijo 8 taškų pranašumą (34:42).

Lemiamo kėlinio 2 minutę svečių ekipa įgijo rekordinę šios dienos varžybų persvarą (34:44). Tačiau priešininkai nesiruošė pasiduoti bei spurtavo 5:0 (39:44). 4 minutę „Jomanto alkūnės“ teturėjo 4 taškų pranašumą (42:46) ir matydami, kad lyderiavimas slysta iš jų rankų, buvo priversti prašyti minutinės pertraukėlės. Pailsėjusi svečių ekipa vėl demonstravo savąjį žaidimą ir po poros minučių jau priešininkų ekipos treneris sodino savo ekipos žaidėjus pasitarimui (46:56). Likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos intriga vėl buvo sugrįžusi į MRU salę, nes „Ridikas – 2“ pralaiminėjo tik 3 taškais (53:56), tačiau per porą minučių į vienos ekipos taiklų metimą, kita atsakė tuo pačiu ir likus 1 minutei komandas skyrė tie patys 3 taškai (55:58). Paskutiniąją minutę šeimininkai dar bandė gelbėtis prasižengdami prieš priešininkus, tačiau šis planas nepavyko, todėl šiandien pergalę šventė „Jomanto alkūnės“ jaunatviškas maksimalizmas prieš „Ridikas – 2“ patirtį rezultatu 57:62.