15
19

Teisėjai: Gediminas Mukas ir Irmantas Baltušis.

Techninės: D. Montvydas, J. Mikelkevičius, T. Černeckis („Kažkur Matyti PRO“), N. Jozonis („Čiančia – Apsaugos Spektras“).

„NESE Casino“ – Vilniaus krepšinio lygos I diviziono rungtynėse „Čiančia – Apsaugos Spektras“ emocingoje kovoje rezultatu 88:64 įveikė „Kažkur Matytų PRO“  ekipą.

Susitikimą komandos pradėjo nervingai bei nerezultatyviai. M. Staniulio dvitaškis atidarė „Čiančia – Apsaugos Spektro“ taškų sąskaitą, tuo tarpu negausiai į rungtynes susirinkę priešininkai pirmuosius taškus pelnė tik trečiąją minutę. Po atkaklių pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 17:15.

Antrojo kėlinio pradžioje technine pražanga buvo nubaustas „Kažkur Matytų PRO“ žaidėjas D. Montvydas, o „Čiančia – Apsaugos Spektras“ gavo lengvą progą kiek atitrūkti bei ją išnaudojo. Kuomet komandas pradėjo skirti 7 taškai, tolimesnę taktiką „Kažkur Matyti PRO“ nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu. Tiesa, norimo rezultato ji nedavė, o E. Ralikausko tolimas metimas deficitą padidino iki dviženklio. Prieš didžiąją pertrauką – 42:30.

Trečiajame kėlinyje krepšinio aikštelėje užvirė aistros. Techninėmis pražangomis buvo nubausti N. Jozonis ir J. Mikelkevičius, o likus trims minutėms iki ketvirčio trečiąją techninę pražangą „Kažkur Matytų PRO“ komandai uždirbo ir T. Černeckis. Tuo tarpu „Čiančia – Apsaugos Spektras“ per pirmąsias dvidešimt minučių susikrautą pranašumą saugojo. Po trijų kėlinių – 62:49.

Lemiamajame ketvirtyje „Čiančia – Apsaugos Spektras“ spurtavo 5:0 bei persvarą staigiai padidino. Neturėję ilgo atsarginių žaidėjų suolelio „Kažkur Matytų PRO“ atstovai turėjo pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 64:88.

Renatas Gaidžiūnas, „Čiančia – Apsaugos Spektras“:

Rungtynes pradėjome atkakliai. Tiek mes, tiek priešininkai.  Pradžia buvo apylygė. Pirmajame kėlinyje padarėme daugiau klaidų bei leidome priešininkams pelnyti lengvus taškus. Antrajame kėlinyje susiėmėme, pradėjome branginti kamuolį, gerai pataikėme bei atitrūkome. Vadžias, kaip sakoma, vėliau visą laiką laikėme savo rankose.

Kaip pakomentuočiau tokį didelį techninių pražangų skaičių? Priešininkai pradėjo žaisti emocionaliai, teisėjai pradėjo juos raminti ir taip gavosi.

Kalbant apie „Kažkur Matyti PRO“ komandą – tai gera ir stipri ekipa. Tiesa, jie sunkiai renkasi, pavyzdžiui, šiandien nemažai žaidėjų atėjo tik į antrąjį ar trečiąjį kėlinius. Jeigu visada rinktųsi pilnos sudėties, tai būtų tikrai labai stiprus priešininkas.

Gedas Saročka, „Kažkur Matyti PRO“:

Rungtynės buvo prastos, labai prastos, net sunku ką ir sakyti. Nesinori per daug girti priešininkų. Taip, tai yra gera komanda, šiandien jie puikiai pataikė, o mes neapsigynėme. „Čiančia – Apsaugos Spektras“ šį vakarą susirinko į rungtynes, priešingai nei pirmajame rate, bei parodė, kad moka žaisti. Mes buvome išsibalansavę ir pralaimėjome.

Tuo pačiu noriu pasakyti, jog šiandien turiu šiek tiek priekaištų teisėjams, kurie bendrai kalbant yra tikrai geri ir mums pažįstami. Nežinau, arba mes patys „užsirovėme“, arba jie tingėjo švilpti. Visas rungtynes buvome nepatenkinti, net mūsų profesionalai, kurie įprastai yra ramūs žmonės, pradėjo komentuoti rungtynes...