21
21
15

Teisėjai: E. Jonkus, E. Bogdanovič

Antradienio vakarą "NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko „Tigrų“ ir „VSC – Elteros projektų“ ekipos.

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai, sunkiai rinkti taškus sekėsi abiem komandom, nes sužaidus pirmasias 3 kėlinio minutes komandos tesugebėjo pelnyti po du taškus. Ekipos nuolat keitėsi netaikliais metimais ir netiksliais perdavimais abejose aikštės pusėse. Tačiau antroje kėlinio pusėje matyt įjungė aukštesnę pavarą ir kėlinį užbaigė rezultatu 16:21 svečių komandos naudai.

Antrame kėlinyje atkakli kova virė aikštelėje, tačiau kiek sėkmingiau joje sekėsi „VSC- Elteros projektai“ komandos vyrams, kurie laikė persvarą ir sugebėjo net ją padidinti, likus antrame kėlinyje žaisti 3 minutes rezultatas siekė 20:29. Š. Žalos (15 taškų per 2 kėl.) vedami svečių ekipos krepšininkai sugebėjo išlaikyti ganėtinai saugų pranašumą prieš ilgąją petrauką. Po 2 kėlinių švieslentėje rezultatas rodė skaičius 24:31. Namų komandos gretose nesustabdomai žaidė P. Joneliūnas, per 2 kėlinius pelnęs 8 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.

Po ilgosios pertaukos aktyviau į žaidimą įsilieti pavyko pirmaujančiai „VSC- Elteros projektai“ komandai, kurie ir toliau didino pranašumą. Puikiai realizuojamos atakos ir tritaškių pataikymas leido skirtumą padidinti net iki 18 taškų. Tačiau ilgai tylęję „Tigrai“ kėlinio pabaigoje pabudo, rezultatyviai sužaista kėlinio pabaiga leido jiems sumažinti atsilikimą iki 9 taškų. Po trijų kėlinių rezultatas 43:52.

Ant puikios bangos kėlinį užbaigę „Tigrai“ nesustojo ir ketvirtame kėlinyje, toliau sėkmingai rungtyniavo mažindami skirtumą. Kėlinio viduryje jie sumažino atsilikimą iki minimalaus, komandas skyrė tik vienas taiklus metimas. I. Pagalys dar bandė sustatyti savo komandą lemiamam šturmui, tačiau po minutės petraukėlės P. Miškinis smeigė taiklų dvitaškį metimą ir rezultatą išlygino, taip gražindamas rungtynėms intrigą. Visgi, atsitiesti „VSC- Elteros projektai“ ekipos vyrams po nesėkmingai sužaistos atkarpos nepavyko, nes rungtynių pabaigą ir baudų karą sėkmingiau atlaikyti sekėsi namų krepšininkams, kurie ir iškovojo pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:63, kuomet „VSC- Elteros projektai“ komandai teko pripažinti „Tigrų“ ekipos pranašumą.