8
8
8

Teisėjai: P. Jonušas, I. Davainis

Šeštadienio popietę "NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko „Fejaskalbeja.lt“ ir „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ komandos.

Rugtynių pradžia kiek sėkmingesnė buvo svečių ekipai, kuri nors susirinko ir negausiai, rungtyniavo vos 6-iese, bet per pirmas tris žaidimo minutes sugėbejo išsiveržti į priekį rezultatu 3:8. Tačiau vos keli sėkmingi D. Palšio prasiveržimai skirtumą tarp komandų sumažino ir netgi persverė namų komandos naudai, po ko sekė A. Sventickij paimta minutės petraukėlė, kurios metu treneris nusprendė sustyguoti komandos žaidimą. Antroji kėlinio pusė pasižymėjo atkaklia kova aikštelėje, taškus pelnydavo tai viena tai kita komanda, neįgydama žymaus pranašumo. Tačiau paskutiniosios atakos metu D.Palšio pataikytas tritaškis metimas padidino namų komandos pranašumą iki 7 taškų ir kėlinys baigėsi rezultatu 19:12.

Antrąjį kelinį pradėjo D. Petrikas iš „Reaktoriaus“ ekipos pataikydamas tolimą tritaškį metimą, kas tik parodė, kad jie neketina nuleisti rankų šios dienos kovoje. Tačiau „Fejaskalbeja.lt“ komanda atsakė tuo pačiu ir nei vienai komandai į priekį nepavykdavo pabėgti. Po dviejų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo 33:29. Nesustabdomai namų komandoje žaidė D. Palšis per du kėlinius pelnęs 11 taškų, svečių ekipoje jam nenusileido G. Petrikas (10 taškų).

Po ilgosios petraukos sėkmingiau į žaidimą įsiliejo „Fejaskalbeja.lt“ vyrai, kurie pirmoje kėlinio pusėje buvo skirtumą padidinę iki dviženklio, tačiau „Reaktorius“ įjungė aukštesnę pavarą ir rezultatą išlygino. Toliau ant geros bangos žaidę svečių krepšininkai netgi persvėrė rezultatą ir kėlinį užbaigė rezultatu 46:53.

Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo taikliu T. Urbelionio tritaškiu metimu. Puikus tolimų metimų pataikymas leido „Fejaskalbeja.lt“ ekipai ne tik pasivyti, tačiau ir persverti rezultatą savo naudai. A. Sventickij dar bandė žaidimą koreguoti per minutės pertraukėlės, bet matyt negausiai žaidusi „Reaktoriaus“ komanda pavargo ir jiems nesisekė pildyti trenerio reikalavimų, o tuo tarpu namų ekipa tik tolo. Suskambėjus finalinei sirenai skelbiančiai rungtynių pabaigą švieslentėje degė rezultatas 77:68, pergalę šventė namų „Fejaskalbeja.lt“ komanda.