13
13
18

Rungtynių teisėjai: M.Masalskis ir A.Urbanovič

"NESĖ CASINO - Vilniaus krepšinio lygos" I divizione šeštadienio popietę S.Daukanto gimanzijoje susitiko aštuntoje vietoje esantys "Mortal Kombat" (2/6) ir pirmoje vietoje esantys "Tigrai" (6/2). Rungtynes kiek netikėtai rezultatu 74:48 (11:11 16:11 29:11 18:15) laimėjo namuose žaidę "Mortal Kombat" komanda.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie po M.Leonavičiaus dvitaškio metimo išsiveržė į priekį 5:0. Abi komandos pirmame kėlinyje daugiau dėmesio skyrė gynybai, ko pasekoje pirmas kėlinys buvo labai nerezultatyvus ir antroje kėlinio pusėje į aikštę įžengęs Ž.Pareigis pelnė keturis taškus ir po pirmo kėlinio rezultatatas buvo lygus (11:11).

Antrame kėlinyje aikštėje vaizdas kardinaliai nepasikeitė. Po P.Dobradziejaus tritaškio metimo šeimininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį (14:13).Abi komandos apsikeitė taikliais metimais ir tik kėlinio pabaigoje po taiklaus Ž.Armono dvitaškio metimo šeimininkams pavyko įgyti kiek apčiuopiamesnę 7 taškų persvarą (27:20). Kėlinį užbaigė taiklus M.Leonavičiaus dvitaškis metimas ir po dviejų kėlinių rezultatu 27:22 pirmavo "Mortal Kombat" komanda.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo naudodami spaudimą, kuris buvo svečiams neįkandamas. Po šeimininkų spurto 8:2 svečiai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau minutės pertraukėlė nepadėjo svečiams. Šeimininkai ir toliau spaudė, ir didino skirtumą ir po 3 kėlinių rezultatu 56:33 pirmavo "Mortal Kombat" komanda.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Po jau 21-o A.Ruškio taško skirtumas tapo rekordinis šiandien (67:39). Vėliau abi komandos jau apleido "vadžias". Galutinis rungtynių rezultatas 74:48 "Mortal Kombat" komandos naudai.

Rezultatyviausiai šeiminikų gretose žaidė Aurimas Ruškys, kuris pelnė 23 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Linas Beliūnas pridėjo 14 taškų.

"Tigrų" komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Rokas Niparavičius, pelnęs 12 taškų. Mantas Leonavičius pelnė 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"Mortal Kombat" komandos treneris Ž.Čėnas: Labai džiaugiuosi savo komanda, pagaliau įvykdėme visus iškeltus tikslus. Prieš tokia komanda kaip "Tigrai" nepraleisti penkiasdešimt taškų yra labai nerealu. Ypač malonu laimėti prieš tokią komandą kaip Beno Matkevičiaus. Jaučiuosi labai nuostabiai ir šiandiena eisime švęsti.
"Tigrai" komandos narys Benas Matkevičius: Sveikiname varžovus, šiandiena jie sužaidė labai gerai, komandiška, negailėjo pasų vienas kitam. Mes, deja, žaidėme nepilna sudėtimi, nepataikėme metimų. Atidavėme visas jėgas, tačiau to nepakako.